Автор Тема: Спамът - наказуемо престъпление  (Прочетена 3904 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Спамът - наказуемо престъпление
« -: Юни 20, 2009, 09:08:59 pm »
няколко предложения ... наблегни на занаятчийството докато пуснат следващите земи ... продавай изработените предмети и евентуално ресурса за 3-а категория - така ще изкарваш злато за ремонта ... и в същото време ще си напред с материала, като пуснат новите земи ...
Какъв е смисъла да повтаряш едно към едно казаното от мен?

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #1 -: Юни 20, 2009, 09:09:34 pm »
не е така zax, аз започнах късно и бях накрая друг е въпроса че сега играта им е скучна което е нормално но точка за занаят не бих дал никога аз  ;D
А ти какво въобще каза, я пробвай пак :)

Rayh

  • Гост
Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #2 -: Юни 20, 2009, 09:14:53 pm »
много майтап я дигнете нива пък ръсете простотии мите ( зах) адашче като не знаеш и не си видял що не се ограничиш в теми до 20 ниво  ;) ;D ;D ;D ;D

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #3 -: Юни 20, 2009, 09:34:50 pm »
Сериозно обмислям да дам почивка от един ден на всички проявени спамери. Утре е неделя, сигурна съм че имат много за правене. Аз поне имам, трябва да сготвя, да изчистя, да пусна прането и въобще нямам време да ходя да чета всичкият спам, лични нападки, заяждания, побутвания и подобни. Какво мислите вие ?

Rayh

  • Гост
Re:Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #4 -: Юни 20, 2009, 09:39:21 pm »
за кака  :-* :-* :-*

drakoncho5

  • Гост
Re:Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #5 -: Юни 20, 2009, 09:39:50 pm »
загазих...

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #6 -: Юни 20, 2009, 09:58:18 pm »
А не повтори ли точно каквото преди това съм предложил аз?

Извинявай за офтопика, като пръв "отговор" ;) Но идеята на играта нали е да ти е гадно и в 4-та не само че няма да можеш да се поправяш, но няма да можеш и да се изхранваш или забрави :) Поне при мен е така във втора, така беше и в първа, така ще е и в трета, сигурен съм :) Иначе тук за алфата ли се говори или за бетата? Търся рецепти за оръжейник 3-та категория и на тези от магазините съм навит, а също така и желязна руда, тис, твърд камък за точене и т.н. каквото има още в трета категория като ресурси - говоря за бета :)

Иначе наистина е много гадно така, но от друга страна нали в началото се качваше много по лесно и тези 10-тина души които се обглагодетелстваха максимално от това никога няма да бъдат стигнати, колкото и да се бавят с новите зони, дори аз бих ти предложил да си добиваш само ресурси, така най изгодно ще си използваш точките за действие. И не мисля че интереса към ресурси трета категория ще се изгуби преди да е завършена 4-та :) После именно тези ресурси ще ти дадат много голямо предимство в 4-та, именно за поправка храна и разбира се диаманти! Докато другите още едвам кретат в 3-та, използвай монопола който налагате...
няколко предложения ... наблегни на занаятчийството докато пуснат следващите земи ... продавай изработените предмети и евентуално ресурса за 3-а категория - така ще изкарваш злато за ремонта ... и в същото време ще си напред с материала, като пуснат новите земи ...
Какъв е смисъла да повтаряш едно към едно казаното от мен?

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #7 -: Юни 20, 2009, 10:06:36 pm »
съжалявам, но ти си си заслужил правото да не чета какво пишеш ... така че е възможно да съм казал и нещо вече написано от теб ... само че просто не издържам да чета километричните ти писания ... може да не ти харесва, но е така ...

А не повтори ли точно каквото преди това съм предложил аз?


ahilix

  • Гост
Re:Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #8 -: Юни 20, 2009, 10:08:08 pm »
Сериозно обмислям да дам почивка от един ден на всички проявени спамери. Утре е неделя, сигурна съм че имат много за правене. Аз поне имам, трябва да сготвя, да изчистя, да пусна прането и въобще нямам време да ходя да чета всичкият спам, лични нападки, заяждания, побутвания и подобни. Какво мислите вие ?
Няма да сбъркаш..Поне за тези които го правят в сериозните раздели..Макар че заклетия спамер си е заклет спамер..И не помага нищо.. :D

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #9 -: Юни 20, 2009, 11:52:02 pm »
съжалявам, но ти си си заслужил правото да не чета какво пишеш ... така че е възможно да съм казал и нещо вече написано от теб ... само че просто не издържам да чета километричните ти писания ... може да не ти харесва, но е така ...

Проблемът при теб не е само в това че четеш бавно, а и че мислиш трудно. Ако кажеш какъв ти е буфера, като символи примерно, ще го имаме предвид :)

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #10 -: Юни 20, 2009, 11:53:51 pm »
а при теб проблема е че изобщо не мислиш, но пишеш много ...  :D

Проблемът при теб не е само в това че четеш бавно, а и че мислиш трудно. Ако кажеш какъв ти е буфера, като символи примерно, ще го имаме предвид :)

Неактивен iceTo0o

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 220
  • Karma: +9/-94
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
    • Профил
Re:Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #11 -: Юни 21, 2009, 12:16:35 am »
а при теб проблема е че изобщо не мислиш, но пишеш много ...  :D


поне може да пише за разлика от някой други  ;)
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #12 -: Юни 21, 2009, 01:16:00 pm »
поне може да пише за разлика от някой други  ;)

Спокойно, другия път при регистрация, всички потребители първо ще минават тест по граматика и правопис на Български език, после тест за интелигентност и ще им правим и профил на личността да нямат сериозни отклонения които да доведат до хронични заяждания със другите във форума. Чак тогава ще ги пускаме...

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #13 -: Юни 21, 2009, 03:40:01 pm »
Спокойно, другия път при регистрация, всички потребители първо ще минават тест по граматика и правопис на Български език, после тест за интелигентност и ще им правим и профил на личността да нямат сериозни отклонения които да доведат до хронични заяждания със другите във форума. Чак тогава ще ги пускаме...
ЗА !!!

drakoncho5

  • Гост
Re:Спамът - наказуемо престъпление
« Отговор #14 -: Юни 21, 2009, 08:27:44 pm »
За!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!