Автор Тема: Проблем с мигновното пристигане  (Прочетена 943 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

GLADIATOR

  • Гост
Проблем с мигновното пристигане
« -: Юни 20, 2010, 09:32:53 am »
Проблема е следният.Тръгвам от Безкрайната гора до Остров Караганда.Долу под мигновено пристигане пише цена 4 диаманта.Когато стигна до Бунар, цъкна на карта, без да прекъсвам пътуването, под мигновено пристигане ми изписва, цена 1 диамант.Да но когато кликнах на мигновено пристигане, пристигнах на острова, но ми взе 4 диаманта.Не е ли цената на пътуването, от Бунар до остров Караганда 1 диамант.

Неактивен bogka

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +30/-82
    • Профил
Re:Проблем с мигновното пристигане
« Отговор #1 -: Юни 20, 2010, 07:08:13 pm »
И аз съм го имаш същия проблем... ;)

kosiger

  • Гост
Re:Проблем с мигновното пристигане
« Отговор #2 -: Юни 20, 2010, 07:12:31 pm »
Проблема е следният.Тръгвам от Безкрайната гора до Остров Караганда.Долу под мигновено пристигане пише цена 4 диаманта.Когато стигна до Бунар, цъкна на карта, без да прекъсвам пътуването, под мигновено пристигане ми изписва, цена 1 диамант.Да но когато кликнах на мигновено пристигане, пристигнах на острова, но ми взе 4 диаманта.Не е ли цената на пътуването, от Бунар до остров Караганда 1 диамант.
не.1 диамант ти е от провинция до провинция.и ако трябва да минеш през 4 провинций до края то ти взима 4 диаманта.веднъж се опарих и аз. :D

GLADIATOR

  • Гост
Re:Проблем с мигновното пристигане
« Отговор #3 -: Юни 21, 2010, 04:51:15 pm »
не.1 диамант ти е от провинция до провинция.и ако трябва да минеш през 4 провинций до края то ти взима 4 диаманта.веднъж се опарих и аз. :D
Да но не трябва да е така.Щом пише 1 трябва да взема 1.Явно е бъг и очаквам някой от екипа да вземе отношение ;)