Автор Тема: Въпрос за диамантите!  (Прочетена 8115 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Jifko

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #15 -: Юни 20, 2010, 08:18:30 pm »
Здравейте :)
Знаете ли каква е иронията с тези диаманти?
Ами... сега по-слабите гилдии съвсем няма да могат да достигнат заветното (доскоро) число 100  *hihi*  :-[

Иначе според личният ми опит смятам,че играчите са много по-склонни да си платят,за да получат допълнителни екстри,отколкото да останат с впечатлението,че трябва да плащат,за да играят нещо по-прилично.А играта предлага достатъчно варианти за които да даваш диаманти.Не мисля,че тези задачи бъркаха в джобовете на фирмата.По-скоро стимулираха играчите да играят и след като видят,че диамантите от мисии са близки до символичното могат да решат да си закупят с пари.

подкрепям те!!!!

Неактивен Bazil

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 61
  • Karma: +3/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #16 -: Юни 20, 2010, 08:32:35 pm »
Здравейте :)
Знаете ли каква е иронията с тези диаманти?
Ами... сега по-слабите гилдии съвсем няма да могат да достигнат заветното (доскоро) число 100  *hihi*  :-[

Иначе според личният ми опит смятам,че играчите са много по-склонни да си платят,за да получат допълнителни екстри,отколкото да останат с впечатлението,че трябва да плащат,за да играят нещо по-прилично.А играта предлага достатъчно варианти за които да даваш диаманти.Не мисля,че тези задачи бъркаха в джобовете на фирмата.По-скоро стимулираха играчите да играят и след като видят,че диамантите от мисии са близки до символичното могат да решат да си закупят с пари.
Да но е и вярно това че 1 човек с кои знае колко мулета 3 и 4 категория си стои в боините зони и изпълнява по 2 задачи за диаманти на ден от сорта (изработи 5 пръстена с опал или 5 медни ками)! и сичките диаманти в главния герои! За тези злоопотреби става дума!

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #17 -: Юни 20, 2010, 08:38:11 pm »
Да но е и вярно това че 1 човек с кои знае колко мулета 3 и 4 категория си стои в боините зони и изпълнява по 2 задачи за диаманти на ден от сорта (изработи 5 пръстена с опал или 5 медни ками)! и сичките диаманти в главния герои! За тези злоопотреби става дума!
Редно ли е да се наричат злоупотреби обаче, след като играта с няколко акаунта е позволена от екипа? *WALL* Това е все едно да ти дадат празен чек и после да те ударят през ръцете дето си го използвал. :-[

LordDooM, Anarchy, silicholichev

kosiger

  • Гост
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #18 -: Юни 20, 2010, 08:39:09 pm »
Да но е и вярно това че 1 човек с кои знае колко мулета 3 и 4 категория си стои в боините зони и изпълнява по 2 задачи за диаманти на ден от сорта (изработи 5 пръстена с опал или 5 медни ками)! и сичките диаманти в главния герои! За тези злоопотреби става дума!
това че даден играч изпълнява задачи и печели не е злоопотреба.беше използван бъг който позволяваше да се купят дадените предмети от аукциона и да се приключи задачата без да е изработвано.ето това е проблема .и престанете с тези мулета.щом даден играч има време и начин да се занимава и играе с тях невиждам нищо нередно.

kosiger

  • Гост
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #19 -: Юни 20, 2010, 08:43:46 pm »
това че даден играч изпълнява задачи и печели не е злоопотреба.беше използван бъг който позволяваше да се купят дадените предмети от аукциона и да се приключи задачата без да е изработвано.ето това е проблема .и престанете с тези мулета.щом даден играч има време и начин да се занимава и играе с тях невиждам нищо нередно.

ето ви и пример

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=16801.0

Неактивен Bazil

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 61
  • Karma: +3/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #20 -: Юни 20, 2010, 08:44:25 pm »
Не го бях погледнал от тази позиция!

Неактивен Bella

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +12/-6
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #21 -: Юни 20, 2010, 08:45:07 pm »
Да но е и вярно това че 1 човек с кои знае колко мулета 3 и 4 категория си стои в боините зони и изпълнява по 2 задачи за диаманти на ден от сорта (изработи 5 пръстена с опал или 5 медни ками)! и сичките диаманти в главния герои! За тези злоопотреби става дума!

Аз не виждам с какво е злоупотребил играча. Това е било зададено и той го е изпълнил. В случая играча си има рецептата, закупил си е ресурса или си го е добил. Това са разходи за злато, за закупуване на ресурси и късмет, ако сам ги добива. При положение, че имаш възможност да изработваш редки предмети може да ти се наложи да изработиш 10-15 медни ками докато постигнеш изработката на 5 обикновенни ками. Въпрос на шанс е това. Разходите за ресурсите и използваните точки са си за твоя сметка. През това време си можел да се биеш и да вдигаш нива. Ти си направил своя избор, като си предпочел задачата с диамантите за награда.
Може да има ограничение за получаване на такива задачи или те да бъдат максимално затруднени, но не и изцяло изведнъж да се махнат.
"Звучат в ночи миллиарды слов
Они забудутся днём
Но есть особое слово "любовь"
И держится мир на нём"
Goodbye my love, Dima Bilan

Неактивен exene

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +10/-12
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #22 -: Юни 20, 2010, 10:04:31 pm »
И аз съм неприятно изненадана от отмяната на диамантите като награда. Не смятам, че причината е в мултитата, защото ако е тя - лесно може да се забрани да се печелят диаманти от мултитата. И това да се наложи като правило.
Ноо, след като екипа си е избрал тази стратегия... какво мога да кажа аз  *WASSUP* Ако нещата ми се видят прекалено меркантилни... ако не може да се изграе без редовни плащания - ще им кажа "чао" на хората, и толкоз  *hmm*
немски форум: питаш нещо и всички ти отговарят.
руски форум: питаш нещо и тебе те питат.
български форум: питаш нещо и всички ти обсняват колко си тъп.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #23 -: Юни 20, 2010, 10:54:58 pm »
Аз не виждам с какво е злоупотребил играча. Това е било зададено и той го е изпълнил. В случая играча си има рецептата, закупил си е ресурса или си го е добил. Това са разходи за злато, за закупуване на ресурси и късмет, ако сам ги добива. При положение, че имаш възможност да изработваш редки предмети може да ти се наложи да изработиш 10-15 медни ками докато постигнеш изработката на 5 обикновенни ками. Въпрос на шанс е това. Разходите за ресурсите и използваните точки са си за твоя сметка. През това време си можел да се биеш и да вдигаш нива. Ти си направил своя избор, като си предпочел задачата с диамантите за награда.
Може да има ограничение за получаване на такива задачи или те да бъдат максимално затруднени, но не и изцяло изведнъж да се махнат.
Айде стига говори глупости пък ти ве.Изработили дрън дрън.Мисиите са за изработка на 5-6 предмета се обикновени 1-ва категория.Няма изработка на редки предмети,нема купуване на ресурси просто влизаш в аукциона и купуваш 5 брони дет малките играчи 1-2 категория дет ги правят и ги продават сиг доста евтино(мързи ме ся да видя по-колко вървят).И после с тея предмети където са купили минават куеста.Разбираш ли къде е разликата между изработили и купили??Тва е проблема за дет сички говорят и за който се спомена по-нагоре ама кой да чете.И не стига че взимат 8 диаманта дет струваха по 90-100к тогава ми взимат и по 8 точки за действие.

Неактивен Bella

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +12/-6
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #24 -: Юни 20, 2010, 11:05:42 pm »
Айде стига говори глупости пък ти ве.Изработили дрън дрън.Мисиите са за изработка на 5-6 предмета се обикновени 1-ва категория.Няма изработка на редки предмети,нема купуване на ресурси просто влизаш в аукциона и купуваш 5 брони дет малките играчи 1-2 категория дет ги правят и ги продават сиг доста евтино(мързи ме ся да видя по-колко вървят).И после с тея предмети където са купили минават куеста.Разбираш ли къде е разликата между изработили и купили??Тва е проблема за дет сички говорят и за който се спомена по-нагоре ама кой да чете.И не стига че взимат 8 диаманта дет струваха по 90-100к тогава ми взимат и по 8 точки за действие.

Нямаше да е лошо да си по-мил.
Колкото и да е чудно може да се изработи рядък предмет от първа кагория. И ако е имало възможност да се купуват, то това  е проблем на администраторите, не на играчите и може да се отстрани.
Когато убиваш комара на ръката си не си режеш ръката предполагам.
"Звучат в ночи миллиарды слов
Они забудутся днём
Но есть особое слово "любовь"
И держится мир на нём"
Goodbye my love, Dima Bilan

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #25 -: Юни 20, 2010, 11:27:00 pm »
Кво да съм по мил бе човек?Малко по-нагоре се казва сичко как стой,има линк за тема по въпроса ти пак си знаеш твоето.Ясно ми е че може се изработва рядък предмет,но пак не четеш кво се пише.За мисиите иска най-обикновени предметчета,не редки не легендарни или епични.
И когато има проблем не е само на администраторите,а и на играчите който се възползват от даден бъг и не го докладват.И при едно нормално стечение на обстоятелствата бъга се отстранява играчите биват наказвани.Тука стана точно обратното мисиите се махнаха защото е по-лесно и се наказаха сички играчи щото нали проблема не е в играчите.

Неактивен grotius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-24
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #26 -: Юни 21, 2010, 06:09:29 am »
Аз да попитам, някой да е вземал мисия от таверната след отпадането на диамантите като награда? Ако има такъв да напише тук да видим за какво става въпрос?

Неактивен Ma3oXucT

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +25/-43
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #27 -: Юни 21, 2010, 07:42:40 am »
ето ви и пример

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=16801.0
След спирането на диамантените задачи, разбрах, че може би най - голяма вина... има... тази тема...
Но виновен ли съм, че това се прави, и не съм единственият, който го е използвал? Аз, като всеки играч, търся вратички за да стигна върха. Мисля, че това не е престъпно. А и къде пише, че вземането на 2 еднакви задачи в един и същт момент и приключването им с чужди ресурси не е позволено? Предпочитам да накажете мен и останалите които са го правили (а те са много) вместо да спирате на всички задачите...
« Последна редакция: Юни 21, 2010, 08:16:43 am от Ma3oXucT »

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #28 -: Юни 21, 2010, 08:59:12 am »
По-спокойно я карайте няма смисъл от излишна конфронтация.  :) Играта се развива и ми се стува че е нормално да има пропуски въпроса е да бъдат отстранени своевремено. Аз не обвинявам никого за решението на администраторите да спрът диамантите няма смисъл просто, така че Ma3oXucT е капка в морето вероятно, и всеки според мен има някаква вина както ние като потребители така и те като разработчици. Дайте да мислим в по-позитивна посока например вместо да има поредната дискусионна тема в която някой обвинява други и обратно подложете го на гласуване не е толкова трудно. Знам със сигурност че диамантени задачи в таверната трябва да има, те са удачен маркетингов подход  ;) и определено стимул. Дали ще се усложнят като задачи или ще са награда като завършиш цяло приключение например е решение на администраторите. Но съм убедена, че без тоя малък стимул играта няма да е същата и никой няма да спечели нито ние като потребители нито администраторите.  :)  Спорна работа на екипа в разрешаването на проблема, а на всички останали малко повече търпение :)

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #29 -: Юни 21, 2010, 09:10:39 am »
Да , определено трябва да ги има тези задачки :) Стимул са за повечето от нас , но и мултиакантинга в играта трябва да се ограничи... не примерно един да има 5-6-7 акаунта 4 категория и на ден да прави 100 диаманта , пък някой който няма възможност едвам за премиума да смогва .