Автор Тема: Предложение!  (Прочетена 1591 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Предложение!
« -: Юни 21, 2010, 04:26:02 pm »
След като беше въведено като застанеш с мишка на картинката на наемника, да показва в проценти здравето и духа му. =>

Защо за удобство несе въведе колбите да се дават направо през квадратчето на дадения наемник,а да несе отваря всеки път самия наемник, мисля че би улеснило доста играчи.

kosiger

  • Гост
Re:Предложение!
« Отговор #1 -: Юни 21, 2010, 04:30:45 pm »
След като беше въведено като застанеш с мишка на картинката на наемника, да показва в проценти здравето и духа му. =>

Защо за удобство несе въведе колбите да се дават направо през квадратчето на дадения наемник,а да несе отваря всеки път самия наемник, мисля че би улеснило доста играчи.
то вече неможе да се дават по няколко накуп.изписва че е достигнат максимум,но една по една може.иначе е добро предложение но тези данни понякога не са верни.и се случва да ми показва 100% но кото отвора наемника той е на 16%.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Предложение!
« Отговор #2 -: Юни 21, 2010, 04:32:57 pm »
Да и аз забелязах че в момента има бъг и повече от една неможе да се дава, иначе предложението мисля че е удачно.

kosiger

  • Гост
Re:Предложение!
« Отговор #3 -: Юни 21, 2010, 04:35:25 pm »
Да и аз забелязах че в момента има бъг и повече от една неможе да се дава, иначе предложението мисля че е удачно.
да.добро е .но стига да може да се разчита на 100% от показаното сведение за състоянието на мерка.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Предложение!
« Отговор #4 -: Юни 24, 2010, 02:47:43 pm »
След като беше въведено като застанеш с мишка на картинката на наемника, да показва в проценти здравето и духа му. =>

Защо за удобство несе въведе колбите да се дават направо през квадратчето на дадения наемник,а да несе отваря всеки път самия наемник, мисля че би улеснило доста играчи.
Добро предложение!
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.