Автор Тема: Екипировка  (Прочетена 986 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Екипировка
« -: Юни 22, 2010, 09:56:24 am »
Бих искал да попитам героите, които са примерно 43ниво и са с екипировка 48ниво защо при тях не важи промяната да могат да екипират само до 45 ниво екипировка. Мисля, че не е справедливо едни да са облагодетелствани, защото са се екипирали преди промените, а другите да чакат до 45ниво. Поне да има легендарни или епични от 40 до 45 ниво, а то и това няма. Единствено може само да се надяваме на нещо хубаво от четвърта категория.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Екипировка
« Отговор #1 -: Юни 22, 2010, 10:09:45 am »
Не е  толкова притеснително-спокойно.Мен ме хавана в заварено положение,но сам се прецаках  :D
Добре,че не бях си продал стария комплект.Усърдно бухане с +24т и за 1 седмица си влязох в 45 ниво.Има 2 варианта: или се хващаш и продължаваш с униформата от 4та  или гледаш на пазара 44 ниво нещо и се обличаш!

Това не е трайно!Промени се ти!
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Екипировка
« Отговор #2 -: Юни 22, 2010, 10:14:14 am »
Бих искал да попитам героите, които са примерно 43ниво и са с екипировка 48ниво защо при тях не важи промяната да могат да екипират само до 45 ниво екипировка. Мисля, че не е справедливо едни да са облагодетелствани, защото са се екипирали преди промените, а другите да чакат до 45ниво. Поне да има легендарни или епични от 40 до 45 ниво, а то и това няма. Единствено може само да се надяваме на нещо хубаво от четвърта категория.
Тези, които не свалят екипираните си предмети при настъпването на промяната с нивата, са в заварено положение и могат да носят екипировката си до момента, в който не я сменят.
По този начин се цели по-плавно адаптиране към новото разделение на екипировката.
Съгласете се, че в тази екипировка героите са вложили изключително много време, усилия и пари.
Би било безкрайно несправедливо да ги оставим голи и боси някоя сутрин.
А пък като преминат в по-горната категория, така и така ще искат да се обзаведат с екипировка от следващата категория и щат-нещат, ще трябва да се съобразят с новото правило.
Така че...
Всички са щастливи.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts