Автор Тема: Проблем с наемник  (Прочетена 1325 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Проблем с наемник
« -: Юни 23, 2010, 10:53:15 pm »
Аз съм 6к, имам един наемник 6к и останалите са 5к. Имам приключение в 5к, на задача многостепенна мисия в Гигантските крила. Когато отида там обаче не ми позволява да избера наемника 6к в битка. Имам достатъчно пари, наемникът е жив и е включен в партито.
Акаунт Menel, свят 2
Edit: Сега забелязах, че и в обикновени бойни зони в 6к не ми го пуска(наемника 6к) - показва ми все едно е умрял.
Edit2: Когато проведох 1 битка в обикновена зона, но избрах да се бият само 3 наемника от 4те които ми даваше активни, 4тият който не участваше в битката също стана "неактивен" - все едно съм в многостепенна. Когато се прибера в града и се върна обратно в обикновената зона също е неактивен.
« Последна редакция: Юни 24, 2010, 06:38:19 am от Menel »
Intelligence plus character - that is the goal of true education.

Неактивен toniboni5

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +50/-218
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с наемник
« Отговор #1 -: Юни 24, 2010, 07:29:02 am »
Да не би да си надхвърлил наемниците. Ако имаш в уменията Командир на наемници 4-5 и примерно в момента имаш 4 и си вдигнал само 4-ри точки и да имаш 5 наемника. Ако е така трябва да си вдигнеш умението с още една точка и ще е готово. Или пък ако имаш 5 точки и имаш 5 наемника възможно е да не си го активирал от зелената точка горе след като цъкнеш на самият наемник.
Дано съм бил полезен.
Предложеният от Вас на аукциона Светещите юмруци бе купен. Получихте 14250000 злато. *THANK*

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Re:Проблем с наемник
« Отговор #2 -: Юни 24, 2010, 07:34:29 am »
Когато нямам точки в Командир на наемници не се позволява да се маркира наемника, и не го показва въобще в скрина на битката. В моя случай показва двата ми наемника като "мъртви" въпреки че те са живи. Проблема е само в този герой, при другия няма такива проблеми, но той е 5к все още.
Intelligence plus character - that is the goal of true education.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с наемник
« Отговор #3 -: Юни 24, 2010, 10:22:51 am »
Хммм влизах с акаунта Ви и успях да отида в Гигантските крила и ми даваше да избирам всички наемници, включително този стрелец к6. Не проведох битка за да не ви изхабя точки за действие но изглеждаше като да е наред.

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Re:Проблем с наемник
« Отговор #4 -: Юни 24, 2010, 12:01:23 pm »
Благодаря, проблема вече го няма.
Intelligence plus character - that is the goal of true education.