Автор Тема: дразнещи копчета  (Прочетена 1739 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kosiger

  • Гост
дразнещи копчета
« -: Юни 25, 2010, 07:44:32 pm »
наистина са много дразнещи копчетата на новия чат.та имам предложение да може играча да ги застопори където му е удобно на него и там да си останат,а не след всяко влизане или рефрешване те да заемат позиция която вече е близо до средата на страницата.и малко да се пооправи че все още когато пиша отсреща другия не вижда какво съм написал.и друго забелязах,че когато напусна а ми е светноло зелено че някой ми е писал и аз се върна за да видя кой е то е изчезнало и неможе да се прочете нито да се види кой ми е писал.

Неактивен Bazil

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 61
  • Karma: +3/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:дразнещи копчета
« Отговор #1 -: Юни 26, 2010, 04:13:02 pm »
наистина са много дразнещи копчетата на новия чат.та имам предложение да може играча да ги застопори където му е удобно на него и там да си останат,а не след всяко влизане или рефрешване те да заемат позиция която вече е близо до средата на страницата.и малко да се пооправи че все още когато пиша отсреща другия не вижда какво съм написал.и друго забелязах,че когато напусна а ми е светноло зелено че някой ми е писал и аз се върна за да видя кой е то е изчезнало и неможе да се прочете нито да се види кой ми е писал.
И аз съм по същият начин направо е непонусимо!
Компа ми е малко бавен и често ми се налага да рефрешвам и всеки път това прозорче ми се плясва на средата на картата!

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:дразнещи копчета
« Отговор #2 -: Юни 28, 2010, 07:42:20 am »
Останах много разочарован като го винях *hmm*
Едно оправихте, друго развалихте, и това не е само мое мнение. Преди беше къде, къде по-добре, като беше на "ушички".
Направете го да може да се скрива някъде, или поне да може да се закотвя, а  не всеки път да ми се качва на главата!
Иначе работи добре. Липсва ми само това че не показва кой от колко време не е влизал.

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:дразнещи копчета
« Отговор #3 -: Юни 28, 2010, 05:41:04 pm »
Ще се скрива и ще има промени по отчитането на нови съобщения.

kosiger

  • Гост
Re:дразнещи копчета
« Отговор #4 -: Юни 28, 2010, 06:28:50 pm »
Ще се скрива и ще има промени по отчитането на нови съобщения.
благодаря за отговора.