Автор Тема: Пиронкова се класира за четвъртфиналите на "Уимбълдън"  (Прочетена 5200 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
1:1, игра в центъра.

kosiger

  • Гост
1:1, игра в центъра.

трябва ни много работа и инвестиций в спорта като цяло за да бъдем конкурентни поне да средняците.само с талант няма как да стане.от време на време по някой проблясък и толкоз.нека ония 240 престанат да крадат и обират народа и да помислят за него. *sos* *sos* *sos*

Kilgor

  • Гост
Едниствено трябва, водещите ни отбори и спортисти, да ползват услугите и на психотерапевти. Всички големи такива използват. За пореден път виждам как ,на някой наш спортист, не му издържат нервите когато е в по-добра позиция. Нямат психика и това е :(

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Едниствено трябва, водещите ни отбори и спортисти, да ползват услугите и на психотерапевти. Всички големи такива използват. За пореден път виждам как ,на някой наш спортист, не му издържат нервите когато е в по-добра позиция. Нямат психика и това е :(
Недей така.

Самото класиране на Цветана на полу-финал е огромен, зашеметяващ успех.
Всеки може да загуби мач, голяма работа.

Браво на Цветана, накара ме лично мен да се гордея.
Подобни моменти са малко и затова са ценни.

Важното е момичето да продължава да поддържа високо ниво. Ако го направи, финалът на турнир от Големия шлем сам ще дойде.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
"Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!"  *bravo* на Пиронкова
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Уникално постижение!!! Браво Цвети!!!За държава в която няма нито един тревен  корт *xxx* *xxx* *xxx* Просто невероятно.. *bravo* *bravo* *bravo*
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Уникално постижение!!! Браво Цвети!!!За държава в която няма нито един тревен  корт *xxx* *xxx* *xxx* Просто невероятно.. *bravo* *bravo* *bravo*

Или просто ти незнаеш къде се намират....

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Или просто ти незнаеш къде се намират....
Явно и тя не знае..Справка - интервюто и след четвърфинала ;D
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Аз много добре съм го гледал и знам какво казва тя, просто някой хора в българския тенис несе разбират един с други и затова казва така. Има комплекс в София с 4 корта. А да не говорим колко частни кортове има... Един съсед на две преки от нас има корт.... тревен!

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Аз много добре съм го гледал и знам какво казва тя, просто някой хора в българския тенис несе разбират един с други и затова казва така. Има комплекс в София с 4 корта. А да не говорим колко частни кортове има... Един съсед на две преки от нас има корт.... тревен!
Tо от очертана поляна до КОРТ разлика много.. *hihi*
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Трябва да го снимам, да кажеш после дали е очертана поляна... Човека явно или е бивш тенисист или е някой газар дето иска да си има корт в къщата....

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Трябва да го снимам, да кажеш после дали е очертана поляна... Човека явно или е бивш тенисист или е някой газар дето иска да си има корт в къщата....
Не бе - шегувам се..Но майтапа настрана - наистина е много специална поддръжката на тия кортове и надали в България има нещо подобно..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.