Автор Тема: Леко поуливане в една от стъпките на приключението Всички стихии на живота  (Прочетена 2110 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен borko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Аз съм със стрелец и изпълнявам приключението.При изпълнението на стъпка 4 ми поиска да събера 76 превъзходно одрана кожа в Пустинята на отчаянието.Вече съм изхабил над 70 точки за действие и още не съм събрал тия 76 кожи.Не мислите ли че е мойело койите да са малко по малко защото наградата за тая стъпка е доста смешна.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
А 50 скъпоценни камъка при нулев шанс, или 250 обогатено желязо :D

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
 :) аз събирах 114 кожи във симилия  *freak* то като е приключение къде е казано го минем за 2 дни  :-[
- I died to become immortal

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
 нищо не са 70 кожи. щото при дране взимате по няколко кожички. а аз 21 топаза ги копах с 48 хода  :'(. и ми са увидяха доста тия ходове. но има и мн набързо спретнати неща който подлежат на корекция. дано екипа поуправи нещата
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Става така,че се принуждаваш да си развиваш героя в посока която не искаш,защото стигнах до такова място че или трябва да развиваш професията до ниво на редки и легендарни предмети или да копаеш 225 ресурс,а аз съм яростен войн и по удачно за мен е да се бия и не виждам защо да развивам професия има хора които се развиват така но аз не съм от тях ,а играта по този начив те ограничава и ти бърка развитието за трети път трябва променям тактиката на развитие и тва ме връща много назад

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
това е целта да те бави, отказваш се от приключението и си готов, лично аз развивах занаята от 0 до 300 ама не писах теми  :P

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Лично негрите по захарните плантации са карали на обелки от картофи и не са вдигали революции, но в историята за правата на човека остава народът на Франция, нали?

Темата има и по-стари разновидности, тогава оправданието, което и аз намирах, беше "ще си струва заради по-късните награди". А сега кое оправдава подобна задача за герой в категория, където всеки един ход може да се ползва за далеч по-изгодна битка (в по-ниските категории загубата беше в пъти по-малка). Конкретно в числа: стъпка 4- повече 70 хода за действие. При условие, че останалите стъпки отнемат до около 10-13 хода, многостепенните зони до 40 хода (после- или си си намерил добра екипировка, или си правиш сметка дали си струва да инвестираш заради наградата). Но на стъпка 4, където не се знае това приключение риба ли е, рак ли е, не е редно да има такава яма за ходове.