Автор Тема: Въпросчета.  (Прочетена 1152 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Въпросчета.
« -: Юни 22, 2009, 11:37:30 am »
1. И двата варианта на стрелеца ли могат да носят плетени брони? (призрачен преследвач/ловец)
2. "Увеличава бонусите при изплозването на благословии." - кое се възприема като благословия - лекуването, различните бъфове или само божествената благословия?
3. "Временно увеличава жизнените точки на героя преди битка." - как така временно ги увеличава? Тръгваш на битка и автоматично ти се повишава живота, докато не свършат всичките битки ли?
4. Кое е по-добре за битка с животни и бандити - тъмен или светъл мистик (малко теории, да има храна за размисъл)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпросчета.
« Отговор #1 -: Юни 22, 2009, 01:51:34 pm »
1. И двата варианта на стрелеца ли могат да носят плетени брони? (призрачен преследвач/ловец)
2. "Увеличава бонусите при изплозването на благословии." - кое се възприема като благословия - лекуването, различните бъфове или само божествената благословия?
3. "Временно увеличава жизнените точки на героя преди битка." - как така временно ги увеличава? Тръгваш на битка и автоматично ти се повишава живота, докато не свършат всичките битки ли?
4. Кое е по-добре за битка с животни и бандити - тъмен или светъл мистик (малко теории, да има храна за размисъл)

1.  Да, няма значение от варианта на стрелец, а от самия клас каква броня може да носи.
2.  Мисля че за благословия се възприемат ВСИЧКИ положителни магии които можеш да използваш - Силата на тигъра, Извор на живота, Бързината на пантерата и т.н. Не мисля че лекуването се включва в това, за него си има отделно майсторство
3. Временно ги увеличаваш само за конкретната битка. В началото на битката мистика използва умението вътрешен дух което повишава живота му с 20% примерно, така че вместо с 400 здраве, започва битката с 480 здраве.
4.  Мисля че при мистиците до може би ниво 30 няма разлика защото повечето от тях инвестират в базовите умения - контраатака, критичен удар, лекуване, вътрешен дух и майсторство с тояга.  След това може би тъмните мистици биха имали предимство защото те могат да повлияят негативно враговете си в единична битка с тях.