Автор Тема: За допълнителните бонуси  (Прочетена 1316 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
За допълнителните бонуси
« -: Юли 05, 2010, 12:57:22 pm »
Може и да греша но сега се взима по високото ниво , мисля..В смисъл ако имам оръжие с бонус 4 отвръщане и 5 на атрибутните точки съм си с 5..Това донякъде обезсмисля бонуса при стрелците примерно..Предлагам бонуса да е сумарен - тоест имам оръжие с 4 , разпределям още 3 на умението и получавам 7 което е максимума..Аналогично и при другите бонуси на екипировката.. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Kilgor

  • Гост
Re:За допълнителните бонуси
« Отговор #1 -: Юли 05, 2010, 01:05:00 pm »
Да , в момента не се сумира. А би трябвало. Поне бонусът от две оръжия например. Сега ако имаш 2 ками с по 3 отвръщане , не прави 6 и се налага и в уменията да вдигаш 7 точки за да си го ползваш както трябва. при всички случай трябва да се сумират уменията  :)

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:За допълнителните бонуси
« Отговор #2 -: Юли 05, 2010, 01:13:54 pm »
Да , в момента не се сумира. А би трябвало. Поне бонусът от две оръжия например. Сега ако имаш 2 ками с по 3 отвръщане , не прави 6 и се налага и в уменията да вдигаш 7 точки за да си го ползваш както трябва. при всички случай трябва да се сумират уменията  :)
По принцип всичко трябва да се сумира..Това е БОНУС ..Бонуса се добавя към уменията..Така има смисъл да гледаш бонусите към оръжията и да си правиш сметка , както и да си настройваш стратегията..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.