Автор Тема: Моля , уточнете  (Прочетена 2661 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Моля , уточнете
« -: Юли 05, 2010, 01:15:56 pm »
Извинявайте ама не разбрах пораженията на ножовете само ако са в двойка ли ще намаляват след 15 тия рунд или по принцип..В новината пише всички но не вярвам на  някой да му е хрумнала такава "брилиянтна " идея след като другото оръжие / и забележете САМО ТО ОТ ВСИЧКИ / на преследвачите- копието, е орязано и след като пораженията на ножовете особено в минималната а и в максималната част са пренебрежимо  малки и в момента..
« Последна редакция: Юли 05, 2010, 01:22:05 pm от Sion »
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Моля , уточнете
« Отговор #1 -: Юли 05, 2010, 01:31:20 pm »
Извинявайте ама не разбрах пораженията на ножовете само ако са в двойка ли ще намаляват след 15 тия рунд или по принцип..В новината пише всички но не вярвам на  някой да му е хрумнала такава "брилиянтна " идея след като другото оръжие / и забележете САМО ТО ОТ ВСИЧКИ / на преследвачите- копието, е орязано и след като пораженията на ножовете особено в минималната а и в максималната част са пренебрежимо  малки и в момента..
Всички метателни ножове ще намаляват пораженията си.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Моля , уточнете
« Отговор #2 -: Юли 05, 2010, 01:41:53 pm »
Предпочитам да замълча , че ако кажа всичко дето в момента ми идва да кажа , ще ме баннете завинаги от ИО Груп като цяло.Оправяйте се..То едни неща като са така , са така за цял живот..Тоя светъл ум дето го измисли това виждал ли е на картинка ножовете..И ако да - цифричката най отгоре дали е погледнал?Тя се набива на очи - в тройката на на ниските е от всички възможни видове оръжия..И точно на тях решихте да редуцирате пораженията..Дето и обхвата им , в сравнение с лъка е никакъв..Или блока им - в сравнение е камите е никакъв..Умишлено сложих другите два класа оръжия с ниски  минимални поражения..Да сте ми живи и здрави и все така занапред..Предлагам да намалите по презумция на половина всички умения на стрелците след 10 ти рунд , та белким се успокоите вече..Лек ви ден!!!


Едит: Ама като ви се струва че като са двойка ножове ще са с високи поражения, намалявайте ги за двойките..Що пипате и единичните..Или сега пак диаманти да се набутват за преразпределение, тия, дето са имали безумието да играят с ножове..
« Последна редакция: Юли 05, 2010, 01:46:36 pm от Sion »
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

pithtath

  • Гост
Re:Моля , уточнете
« Отговор #3 -: Юли 05, 2010, 01:48:23 pm »
Тъкмо врънкам екипа, че това с ножките е безумие. Преследвачите ще станат почти неуязвими. Така че, Сион, напълно диаметрално съм на твоето мнение. А метателните копия винаги са били боклук освен в кат. 1 и 2.
Точка.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Моля , уточнете
« Отговор #4 -: Юли 05, 2010, 01:54:10 pm »
Тъкмо врънкам екипа, че това с ножките е безумие. Преследвачите ще станат почти неуязвими. Така че, Сион, напълно диаметрално съм на твоето мнение. А метателните копия винаги са били боклук освен в кат. 1 и 2.
Точка.
Точка за двете ножки..А когато е една? Или който се преебал да играе с една ножка преебал - сега  уменията на ново..Темата и поста ми са за пораженията когато си с една ножка - има доста такива герои в момента..Копията са боклук , щото така ги направиха някои..Поне тук сме на едно мнение..Правете каквото си искате - аз се уморих вече ==А и не искам да се карам с приятели заради една виртуална игра..


Едит: А иначе pithtath е прав - с две ножки преследвача ще размазва всичко в поне 90% от случаите..И то без особени усилия..Особено лошо ше го отнесат мистиците които разчитат на ловкост и нямат кой знае какъв живот..Но и на воините няма да им се размине с тия 15 рунда и почти задължителни 4 критични...Всъщност излишно е да коментираме и спорим - тая промяна в тоя и вид няма да се задържи дълго..Ами майсторите на ножове да се ориентират бързо и да натрупат пари докато я има още.. :D
« Последна редакция: Юли 05, 2010, 02:13:50 pm от Sion »
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Моля , уточнете
« Отговор #5 -: Юли 05, 2010, 02:19:00 pm »
не разбирам защо погребваме пак нероденото  ;)
 ???
ще се побием и с ножки ще видим  ;)

като цяло нещата си стоят простичко мистиците бият войнити стрелците мистиците а воните стрелците  ;)

 :) :) то до седмица ще стане ясно дали  ;D ще си е пак така  ;)

Е то не е нужно да пипнеш котлона , за да знаеш че ще се опариш.. *hihi* Стрелец с две ножки в тоя вид ще е като Терминатор 5 *pardon*
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Моля , уточнете
« Отговор #6 -: Юли 05, 2010, 02:43:30 pm »
Тъкмо врънкам екипа, че това с ножките е безумие. Преследвачите ще станат почти неуязвими. Така че, Сион, напълно диаметрално съм на твоето мнение. А метателните копия винаги са били боклук освен в кат. 1 и 2.
Точка.

Нещо почвам да недоумявам?!?  Кое по-точно ще направи преследвачите неуязвими?!?!?!?
Аз в момента съм с ножки и няма толкова куцо оръжие!!! Многостепенната с котките във Вечно белите засега е недостижима мечта при все перфектната ми екипировка и още 5 въоръжени до зъби, епично-легендарни наемници. Още на стъпка 7/10 ме смазват като жално псе! Как пък не ви е срам! Не стига жалните поражения и боя дето ядем, че и наполовина след 15-ти рунд!

П.П. За проба почнах да бутам един пазител, в момента е 3лвл, с три наемника, които ги включвам ИЗКЛЮЧИТЕЛНО рядко, обикновено САМО в последните битки на многостепенните и то ей, така, за всеки случай! Няма толкова силен клас герои, мамка му и прасе, мачка всичко живо! А аз с нещастния си стрелец в момента се чудя как, аджеба да избутам до 45лвл, че да си облека по-добрите дрехи.
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

pithtath

  • Гост
Re:Моля , уточнете
« Отговор #7 -: Юли 05, 2010, 02:53:46 pm »
Нещо почвам да недоумявам?!?  Кое по-точно ще направи преследвачите неуязвими?!?!?!?

Двете ножки.
Защо?
Защото ще правите около 3500 щети базов критичен. Защото пазителите няма да могат да го редуцират достатъчно с много броня и позиция на пазителя. Защото мистици и произволни други герои (изключая пазител) ще издържат около 6 рунда. Защото няма да ви е нужно умението игнориране на бронята. Защото няма да ви е нужно умението "критичен удар". Ще ви е нужно единствено умението "избягване" и то срещу себеподобни. Защото само камите ще могат да се противопоставят на двете ножки и то при специфични условия и в задължителна комбинация с блок. Опитайте. Аз лично това ще направя след 45-о ниво.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Моля , уточнете
« Отговор #8 -: Юли 05, 2010, 02:56:15 pm »
Двете ножки.
Защо?
Защото ще правите около 3500 щети базов критичен. Защото пазителите няма да могат да го редуцират достатъчно с много броня и позиция на пазителя. Защото мистици и произволни други герои (изключая пазител) ще издържат около 6 рунда. Защото няма да ви е нужно умението игнориране на бронята. Защото няма да ви е нужно умението "критичен удар". Ще ви е нужно единствено умението "избягване" и то срещу себеподобни. Защото само камите ще могат да се противопоставят на двете ножки и то при специфични условия и в задължителна комбинация с блок. Опитайте. Аз лично това ще направя след 45-о ниво.

10+
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Моля , уточнете
« Отговор #9 -: Юли 05, 2010, 05:54:16 pm »
Говорим си за реализъм а къде е той? Май съвсем се изгуби. Като цяло на мен ми се губи основата в механиката на битката и в частност нейното разделение. Поне тука можем да разграничим 2 етапа - Обхват и Меле. Какво е това нещо стрелец-ловец да влиза в мелето с пълни поражения. Почне ли битката, както бе описан преди време в ИО, той е "пушено месо". Види ли Меле face-to-face той е история, може да избяга, да се скрие, но в никакъв случай и да продължи да нанася поражения. Този прословут мин. шанс за нанасяне на успешен удар - не 35% а 50% да стане. Истината при ловеца че той трябва да реши битката преди мелето и подходящите за това умения. Истината при преследвача е че той разчита на 1-3 удара да реши битката. Така нареченият deadly hit или както е тука критичен удар с почти смъртоносни поражения. Затова е преследвач, да дебне,  да изненада и да нанесе 1-2 удара с който да убие иначе е пътник. Логиката е ясна, уменията са налице, но реализация не виждам.
Сами можете да дозглобите картинката и да ви стане ясно. Няколко предложения като за начало:
Закърнели умения, който по принцип трябва да са основополагащи:
Изстрел в главата-при ловеца.
Засада-при преследвача.
Яростна фронтална атака-при война.
Нямам време да си допиша, но предполагам а и съм сигурен, че тук има хора които могат да го направят.