Автор Тема: За промяната  (Прочетена 2716 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
За промяната
« -: Юли 05, 2010, 02:39:49 pm »
Сега малко по спокойно ще драсна защо не трябва да се въвежда промяната с ножовете според мен..Като първо - играта с един нож се обезсмисля тотално - или два или нула..Доста хора играят и ще трябва да дадат по 50 диаманта за преразпределение..Оттук нататък само позитиви за стрелците и само негативи за останалите..Стрелец съм , критикъвам когато режете типа герой , но не мога да си мълча и като му давате тотално предимство..С ножовете , които са при мен/ а те не са най добрите възможни/ ще натръпам около 1000 точност и ловкост..Пораженията ми сумарно ще са около 1400-1500 максимално..Щанса ми за критичен при воините ще е 50% задължително..За 15 рунда ще вкарвам по груби сметки 3-4 критични ..Демк поражения от около 3000 х3 или х4...При мистиците нещата са малко по различни , но пак не са цветущи..Там ловкостта е голяма , но жизнеността и броните са малки..Демек и 1 критикъл там ще ми свърши работа..Или 1 и малко..За 15 рунда само от отвръщането или засадата ще го вкарамТова  е моето виждане по въпроса - дава се огромно предимство на стрелеца ако се оставят така нещата..Стрелец съм , добре е за мен , но няма да е честно спрямо другите..Може би пак трябва да се помисли върху тази промяна преди да се въведе..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За промяната
« Отговор #1 -: Юли 05, 2010, 02:45:47 pm »
Аз продължавам да не зацепвам кое ще ни направи толкова силни, което до сега да не е било?!? Сионе, обясни, моля те?
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:За промяната
« Отговор #2 -: Юли 05, 2010, 02:55:18 pm »
Аз продължавам да не зацепвам кое ще ни направи толкова силни, което до сега да не е било?!? Сионе, обясни, моля те?
Ами всичко х2..И понеже ще имаш 40% по дефиниция точност и ловкост , какво и огромен шанс за ктритичен , там е разковничето..По мои сметки винаги срещу воин ще си на максимума щанс за критичен - демек 50%..И да ти намали пораженията , ще го направи с 1000 на критичен - и то добрите пазители..При 1300-1500 сумиран максимален удар ще удряш с около 2.5-3к воина..При нормални 4 критични за битката ще му нанесеш поражения около10-12 к , ако съм сметнал правилно..При мистиците е още по зле..Те имат ловкост ама нямат живот и броня..Там критичният ще е на максимум..Имаш умения за критичен , все един ще влезе и това е краят..А по дефинция мистиците са и с ниска точност и с нулев щанс за критичен срещу стрелец ако нямат отвръщане на тояжката..Дори да имат - 1 критичен ще преживееш..Аз сега съм с над 5000 жизненост и съм 5 та кат..Поне аз така смятам..Може да бъркам..Да кажат Pith i Krest - те за механика на битката са царе.. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За промяната
« Отговор #3 -: Юли 05, 2010, 03:31:08 pm »
И сега има хора с екипирани 2 ножки, пък не знам да са избили рибата и даже най-прочутия от тях си смени направлението на ловец и сложи арбалет - за чий хикс му беше да го прави, ако е бил "безсмъртен"?
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:За промяната
« Отговор #4 -: Юли 05, 2010, 03:33:05 pm »
И сега има хора с екипирани 2 ножки, пък не знам да са избили рибата и даже най-прочутия от тях си смени направлението на ловец и сложи арбалет - за чий хикс му беше да го прави, ако е бил "безсмъртен"?

Бъркаш понятието ножки с ками. Под ножки имат предвид метателни ножове. Ако греша моля да ме поправите.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:За промяната
« Отговор #5 -: Юли 05, 2010, 03:52:31 pm »
И сега има хора с екипирани 2 ножки, пък не знам да са избили рибата и даже най-прочутия от тях си смени направлението на ловец и сложи арбалет - за чий хикс му беше да го прави, ако е бил "безсмъртен"?
Няма с два метателни ножа..Има с ками ама там максималните поражения са в пъти под тези на ножовете ;)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За промяната
« Отговор #6 -: Юли 05, 2010, 03:58:02 pm »
mitaka от зелотите със сигурност беше с две метателни ножки допреди да стане 50 ниво и да сложи арбалет! и в 4-то ниво си спомням че съм виждал такива хора, но сега не помня кои
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:За промяната
« Отговор #7 -: Юли 05, 2010, 03:59:50 pm »
Ками,не ножове бъркаш се.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:За промяната
« Отговор #8 -: Юли 05, 2010, 04:03:06 pm »
Стандарт: Нинджа остави 10 “трупа” в Перник

Нинджа нахлу в Перник и остави 10 трупа след себе си. Зверството доведе у нас отряд американски ченгета, за да дирят убиеца (може би търсеха Митака въоръжен до зъби с две ками, но още не се знаеше). Така миньорският град засенчи и най-кървавите мафиотски вендети, макар и само на кино.  ;)
P.S. това е част от сценарий на филм, но ми хареса и го промених малко вдъхновен от среднощната нинджа Митака. Дано не съм те обидил, ако е така извинявай и ако кажеш изтривам темата.

"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За промяната
« Отговор #9 -: Юли 05, 2010, 07:12:43 pm »
Явно грешката е моя ... сигурен бях че съм виждал 2 мет. ножки, но щом твърдите така убедено, значи бъркам :)

При това положение какво да кажа ... най-накрая и преследвачите да имат някакъв шанс в битка, а не да са все пушечно месо!
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:За промяната
« Отговор #10 -: Юли 05, 2010, 07:33:02 pm »
Явно грешката е моя ... сигурен бях че съм виждал 2 мет. ножки, но щом твърдите така убедено, значи бъркам :)

При това положение какво да кажа ... най-накрая и преследвачите да имат някакъв шанс в битка, а не да са все пушечно месо!
То ако това се приеме другите няма да имат никакъв шанс :D А производителите на ножове ще забогатеят *freak*
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:За промяната
« Отговор #11 -: Юли 05, 2010, 08:07:13 pm »
..По мои сметки винаги срещу воин ще си на максимума щанс за критичен - демек 50%..

То и сега е така в 5 категория и нагоре.
До колкото знам, герой в случая войн, намалява шанса за критичния удар на противника, в случая стрелец, със своята ловкост. Но пък войните нямат голяма ловкост, средно ловкостта им е към 40 (даже и по-малко). Един стрелец с 300 точност, 12% шанс за критичен към оръжието си и развито умение "Критичен удар" 7, което дава 16% към критичният удар, ще има 58% шанс за критичен, който ще бъде редуциран до 52% при 40 ловкост на войн.