Автор Тема: Питане към мистиците  (Прочетена 1589 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен caligulav

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +2/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Питане към мистиците
« -: Юни 22, 2009, 11:10:06 pm »
Мистик 14 ниво съм и определено почнах да изпитвам нужда от наемник какво ще ме посъветвете да си взема за компания

това са ми и уменията приемам съвети за тях
http://prikachi.com/images.php?users/caligulav/151x.jpg

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Питане към мистиците
« Отговор #1 -: Юни 22, 2009, 11:13:00 pm »
много си зле с точността - как ще удряш противника без да имаш точност ...

Неактивен caligulav

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +2/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Питане към мистиците
« Отговор #2 -: Юни 22, 2009, 11:29:19 pm »
много си зле с точността - как ще удряш противника без да имаш точност ...
мислех че за нея трябва да наблягат стрелците :-(

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Питане към мистиците
« Отговор #3 -: Юни 22, 2009, 11:48:01 pm »
Според мен трябва да инвестираш малко във ловкост и точност следващите няколко нива (7-10), или да си намериш екипировка със бонуси към тези атрибути, за да можеш да сложиш точките си в интелект, но все пак е добре да имаш повече от 6 точки вложени в точност.
Също е добре да си развиеше лекуването, извор на духа, а защо не и вътрешната концентрация (на 20 ниво имаш възможност да ги качиш до 5 ранг, ако имаш достатъчно точки де).

Kilgor

  • Гост
Re:Питане към мистиците
« Отговор #4 -: Юни 23, 2009, 12:21:25 am »
Наистина си зле с точността.Иначе аз си взех един войн 19то ниво,но почти не го използвам.Няма смисъл ми се струва а е добре оборудван.Държа го още само защото скоро ми предстои да мина в 3та категория и там може да потрябва в началото.

Rayh

  • Гост
Re:Питане към мистиците
« Отговор #5 -: Юни 23, 2009, 12:30:53 am »
Наистина си зле с точността.Иначе аз си взех един войн 19то ниво,но почти не го използвам.Няма смисъл ми се струва а е добре оборудван.Държа го още само защото скоро ми предстои да мина в 3та категория и там може да потрябва в началото.

едва ли ако имаш кинти и шанс веднага да смениш тоягата  ;)

ahilix

  • Гост
Re:Питане към мистиците
« Отговор #6 -: Юни 23, 2009, 12:48:02 am »
Въобще не знам дали си струва тоя наемник..Практически помага в по трудните зони но пък взима доста пари - то направо и половина злато взима за надница , а и половината опит..Така погледнато е по добре да си се бия сам в малко по слаби зони , но дефакто си взимам същото злато и опит..Щото не го деля с никой..Да не говорим ,че екипировката на добър наемник / моя е 19 ка стрелец/ ми излезе към 12к злато.. >:( Като капак  на всичко ,наемника ти стои все същата категория независимо колко опит натрупа и кое ниво е..
« Последна редакция: Юни 23, 2009, 12:49:37 am от ahilix »

Kilgor

  • Гост
Re:Питане към мистиците
« Отговор #7 -: Юни 23, 2009, 01:19:38 am »
И аз клоня към това мнение.Поне в земите 2ра категория няма смисъл от наемник.По нататък незная.Може да има земи вкоито да е наложителен.

Неактивен caligulav

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +2/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Питане към мистиците
« Отговор #8 -: Юни 23, 2009, 09:31:51 am »
И аз клоня към това мнение.Поне в земите 2ра категория няма смисъл от наемник.По нататък незная.Може да има земи вкоито да е наложителен.
В много степените битки все немога да стигна до края объхтват ме на 3-4 като брашнен чувал :-(
А за тоягата всеки казва че за мистиците е перфектна на макс ми е с нея 400 битки имам .
Не е проблем да я сменя даите идея с какво
« Последна редакция: Юни 23, 2009, 09:33:30 am от caligulav »

Kilgor

  • Гост
Re:Питане към мистиците
« Отговор #9 -: Юни 23, 2009, 11:01:18 am »
Недей да сменяш тоягата,просто си потърси по-хубава.Моята нанася щети 18-36,а има и по-хубави.Вместо с наемник можеш да се биеш в по-лесни зони или просто да стигаш до 3та битка връщаш се и пак така.По-изгодно е от гледна точка на опит и злато.Добре е също така да се накичиш с хубави атрибути с големи бонуси(в играта също съм Kilgor - можеш да ме разгледаш).В краен случай вземай от временните отвари с бонуси за ловкост,дух и жизненост.А на теб и точност ти трябва.