Автор Тема: Няколко въпроса относно Морското убежище  (Прочетена 963 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Като цяло ми е интересно какъв е статута на тази зона, а от там произтичат и следващите ми въпроси:
1. Защо от глобалната карта от континента може да се придвижим до остров Караганда и провинция Древните води, но е и до Морското убежище, въпреки, че се вижда като отделна зона на картата.

2. Бонусите от преден пост на остров Караганда отчитат ли се на територията на Морско убежище?

3. Ако отговорът на втория въпрос е "не" - предвижда ли се строеж на преден пост в тази територия и счита ли се въобще за "безопасна" провинция на острова?
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Няколко въпроса относно Морското убежище
« Отговор #1 -: Юли 07, 2010, 10:50:07 am »
Като цяло ми е интересно какъв е статута на тази зона, а от там произтичат и следващите ми въпроси:
1. Защо от глобалната карта от континента може да се придвижим до остров Караганда и провинция Древните води, но е и до Морското убежище, въпреки, че се вижда като отделна зона на картата.

2. Бонусите от преден пост на остров Караганда отчитат ли се на територията на Морско убежище?

3. Ако отговорът на втория въпрос е "не" - предвижда ли се строеж на преден пост в тази територия и счита ли се въобще за "безопасна" провинция на острова?
1. Би било твърде малко мястото за щракване, ако го направим като отделно място. Трябва да прерисуваме цялата карта, а в момента не е толкова наложително.
2. Не.
3. Не. Но зоната не само се счита, а е безопасна.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts