Автор Тема: Многостепенна зона.  (Прочетена 1684 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Многостепенна зона.
« -: Юли 08, 2010, 01:36:36 pm »
Привет. Винаги съм се чудел защо при битка в многостепенна зона ме връща автоматично в града при последната битка? Сега се бих в Магменият гигант и победих и ме върна в града без да ми даде възможност да си одера кожите които съм получил след битката (предполагам, че освен костите е имало и кожи).
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен toniboni5

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +50/-218
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Многостепенна зона.
« Отговор #1 -: Юли 08, 2010, 02:09:16 pm »
Преди беше мнохо хубаво, че направо ти дава кожите след битката без да се одират. Ако е възжно сега отново да се направи така ...
« Последна редакция: Юли 08, 2010, 02:12:33 pm от toniboni5 »
Предложеният от Вас на аукциона Светещите юмруци бе купен. Получихте 14250000 злато. *THANK*

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Многостепенна зона.
« Отговор #2 -: Юли 08, 2010, 02:52:33 pm »
дам и аз вчера така загубих 20 кожи,но иначе си е хубаво моменталното прибиране,но нека имаш възможност да ги одереш преди да тръгнеш да речем.И после пак да си те прибира моментално не е проблем :D

kosiger

  • Гост
Re:Многостепенна зона.
« Отговор #3 -: Юли 08, 2010, 02:55:29 pm »
дам и аз вчера така загубих 20 кожи,но иначе си е хубаво моменталното прибиране,но нека имаш възможност да ги одереш преди да тръгнеш да речем.И после пак да си те прибира моментално не е проблем :D
ако си играл доста време трябва да знаеш че кожи се дерат на предпоследната битка.това не е от вчера за да се оплаквате.правете си сметка кога ще дерете и дали си струва. :P

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Многостепенна зона.
« Отговор #4 -: Юли 08, 2010, 02:58:30 pm »
Преди време имаше една възможност да се повтаря битката само с лидера т.е. без да минаваш другите стъпки по тази причина и се направи едно ограничение да се изхвърли героя след битката с лидера от зоната ...само че това с кожите явно е пропуснато като възможност .
Ако се направи да се дават без дране то евентуално може да важи само за тази последна стъпка ...макар че логика за таймера в многостепенна където неможе да Ви атакуват се губи ...  от друга страна никой друг неможе да копае/добива ресурси в многостепенна а те са защитена от атаки зони , та предполагам се сещате и за другото възможно решение на този проблем  *hihi*

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Многостепенна зона.
« Отговор #5 -: Юли 08, 2010, 03:31:04 pm »
ако си играл доста време трябва да знаеш че кожи се дерат на предпоследната битка.това не е от вчера за да се оплаквате.правете си сметка кога ще дерете и дали си струва. :P
Ясно ми е,но просто човек се случва да забрави и какво ли още не.За това щее хубаво просто да се направи нещо по въпроса :)
А и боса като е животно какво може да ти даде още 5-10 кожи  :D

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Многостепенна зона.
« Отговор #6 -: Юли 08, 2010, 03:33:10 pm »
Крест май искаше да каже , че решение е да се премахнат тия кожи в многостепенните  :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Многостепенна зона.
« Отговор #7 -: Юли 08, 2010, 03:41:16 pm »
Е според мен не трябва да се ощетяват кожарите и да се прави сичко еднакво.Нека сме единствените дет могат да събират ресурси в тея зони :P