Автор Тема: Това пък защо така  (Прочетена 1662 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Това пък защо така
« -: Юли 11, 2010, 04:12:43 pm »
Задача: Убий Базилиска, Повелител на Рептилия, Скалните кули. Върни се в таверната на Имперския град за наградата си.

Ми убих го..Не ми дава изпълнена задача..Ако трябва да остана жив и аз , за какво ми е отбора?  Ако убия него а някой от ескорто му ми пребие екипа губя битката , нали? И после , ако условието е аз да остана жив , променете текста на задачата - в сегашния му вариант съм го убил и си искам точките.. :(
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Kilgor

  • Гост
Re:Това пък защо така
« Отговор #1 -: Юли 11, 2010, 04:17:31 pm »
Задължително героят трябва да остане жив. И не само когато бие босове, но и на останалите стъпки. Ако героят умре - не се зачита.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Това пък защо така
« Отговор #2 -: Юли 11, 2010, 04:18:35 pm »
`Щото като умре героя, няма кой да получи наградата  :D
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Това пък защо така
« Отговор #3 -: Юли 11, 2010, 05:36:10 pm »
Задача: Убий Базилиска, Повелител на Рептилия, Скалните кули. Върни се в таверната на Имперския град за наградата си.

С българският добре се справям поне що се отнася до четенето..Убих  го вече и си взех наградата , но текста не е коректен..И за какво се бие цял отбор  - нали в останалите неща в играта отбора е важен..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Това пък защо така
« Отговор #4 -: Юли 11, 2010, 06:29:55 pm »
Добре де,не се прави на луд.Това се знае,че е така от бая време,ама си мълчиш.Сега като опря ножа до гърлото започна да хленчиш и да философстваш.Текста не е грешен,това е просто нещо като условие.Както при пътните знаци : При знак:  Забранено е изпреварването на моторни превозни средства, с изключение на мотоциклети без кош и мотопеди не само,че не може да ги изпреварваш,но не може да паркираш и да спреш за престой на пътното платно....но това не го пише и ако те видят,че си го направил ще те глобят - и върви им философствай,че текста е сгрешен  :D :D :D :D :D Нещо такова......
Нищо като такова..И единствения дето пише философски тиради си ти тук..Да не си катаджия бре?! Това би обяснило много неща.. :D За какво ми е да хленча като  го минах..Просто никъде не пише че има условие ти да си жив..Пише да убиеш еди какво си..Колкото - толкова.. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Това пък защо така
« Отговор #5 -: Юли 11, 2010, 11:46:20 pm »
Това във форума се приказва от поне 3 месеца .................
Е не съм чел..Ако бях , нито щях да съм учуден , а и още тогава да съм написал..Преминах го аз това - въпроса е че така некоректно написано , ще заблуди и други..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.