Автор Тема: Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.  (Прочетена 3114 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.
« -: Юли 13, 2010, 11:03:39 am »
Килгоре я си кажи мнението  ;)

Kilgor

  • Гост
Re:Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.
« Отговор #1 -: Юли 13, 2010, 11:08:35 am »
Килгоре я си кажи мнението  ;)


Не. Съвсем нестава.
Вътрешен дух, болест и майсторство с проклятия - това търси. И ловкостта да е поне равна на интелекта или да е повече. Вцепеняването за наемник не е много удачно. Не се влияе от майсторство с проклятия, и като си срещу 5-6 противника и да вцепениш един, не печелиш кой знае какво. За ПвП е полезно, но за парти - не.

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.
« Отговор #2 -: Юли 13, 2010, 11:28:45 am »
Не. Съвсем нестава.
Вътрешен дух, болест и майсторство с проклятия - това търси. И ловкостта да е поне равна на интелекта или да е повече. Вцепеняването за наемник не е много удачно. Не се влияе от майсторство с проклятия, и като си срещу 5-6 противника и да вцепениш един, не печелиш кой знае какво. За ПвП е полезно, но за парти - не.
Това е единствения с майсторство с проклятия и повече от 1 проклятие, а повече от месец търся.В 4та кат. имах един с болест, замъгляване, вцепеняване, майсторство и ми вършеше чудесна работа срещу легендарни или епични босове.Ще продължавам да търся пък все някога ще се падне, нали ?  *hihi*

Мерси за съвета :)

Между другото до сега съм виждал само 3-4 наемника с вътрешен дух и бяха комбинирани с разни не нужни умения.

Kilgor

  • Гост
Re:Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.
« Отговор #3 -: Юли 13, 2010, 11:33:39 am »
Това е единствения с майсторство с проклятия и повече от 1 проклятие, а повече от месец търся.В 4та кат. имах един с болест, замъгляване, вцепеняване, майсторство и ми вършеше чудесна работа срещу легендарни или епични босове.Ще продължавам да търся пък все някога ще се падне, нали ?  *hihi*

Мерси за съвета :)

Между другото до сега съм виждал само 3-4 наемника с вътрешен дух и бяха комбинирани с разни не нужни умения.

Намират се предимно светли с вътрешен дух :(  Имай впредвид, че максимума точки умения за наемник 5та категория е 24. Поне аз от над 2000 таверни не съм видял с повече. Но ще се намери, какъвто ти описах - има  ;)

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.
« Отговор #4 -: Юли 13, 2010, 11:34:55 am »
да използвам темата да покажа едни мерк да кажете какво мислите за него
Мистик на светлината 24 ниво
Вътрешен дух 2
Майсторство с благословиите 2
извор на живота 2
Силата на тигъра 2

3-та кат е мерка и вече е взет

кажете как е с уменията
zlatin98 свят 2

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.
« Отговор #5 -: Юли 13, 2010, 11:37:51 am »
Намират се предимно светли с вътрешен дух :(  Имай впредвид, че максимума точки умения за наемник 5та категория е 24. Поне аз от над 2000 таверни не съм видял с повече. Но ще се намери, какъвто ти описах - има  ;)

Според мен вътрешен дух не ти трябва. Опре ли да ти бият мистика, вече си го закъсал. А за 1-2 зони където са Степните стрелци не си заслужава.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Kilgor

  • Гост
Re:Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.
« Отговор #6 -: Юли 13, 2010, 11:48:39 am »
Според мен вътрешен дух не ти трябва. Опре ли да ти бият мистика, вече си го закъсал. А за 1-2 зони където са Степните стрелци не си заслужава.

Глупости.
Всички критични битки дето съм имал, мистиците ги печелят накрая. Случвало ми се е партито да ми умре за 10 рунда и мистика печели битката на 60ти рунд.
Имаш ловкост и блок, това е добре, но противниците в 5та имат "тежка ръка". Като ударят, рядко повтарят. 80% повече здраве си е добре.

Та за умения вече казах, за атрибутите на един много дбър мистик и съответно добре облечен:
ловкост - 400+
здраве - 3000 + вътрешен дух
дух - поне 1000
точност - 150
блок - 65+
и ако има тоягата - "Засада", "Отвръщане" или "Отрова" - перфектно.

Такава гадинка много трудно умира.

Вцепеняването за босове наистина може да бъде полезно. Друг е въпроса, заслужава ли си заради един два по-трудни лидери да се влачи умение, което не е полезно в 99% от битките. Побеждавал съм всички босове с партита без нито един мистик, така че може със сигурност да се мине и без това умение.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.
« Отговор #7 -: Юли 13, 2010, 12:04:17 pm »
Глупости.
Всички критични битки дето съм имал, мистиците ги печелят накрая. Случвало ми се е партито да ми умре за 10 рунда и мистика печели битката на 60ти рунд.
Имаш ловкост и блок, това е добре, но противниците в 5та имат "тежка ръка". Като ударят, рядко повтарят. 80% повече здраве си е добре.

Та за умения вече казах, за атрибутите на един много дбър мистик и съответно добре облечен:
ловкост - 400+
здраве - 3000 + вътрешен дух
дух - поне 1000
точност - 150
блок - 65+
и ако има тоягата - "Засада", "Отвръщане" или "Отрова" - перфектно.

Такава гадинка много трудно умира.

Вцепеняването за босове наистина може да бъде полезно. Друг е въпроса, заслужава ли си заради един два по-трудни лидери да се влачи умение, което не е полезно в 99% от битките. Побеждавал съм всички босове с партита без нито един мистик, така че може със сигурност да се мине и без това умение.

По тая логика и Вътрешен дух не ти трябва в 99% от битките. Аз лично и от героя си го изключвам в партито. Може разбира се да се мине и без Вцепеняване, ако са ти брутални наемниците. Само че при Босовете като си с по-слаби наемниците и по ниско ниво ти печели битката.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Kilgor

  • Гост
Re:Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.
« Отговор #8 -: Юли 13, 2010, 12:05:47 pm »
По тая логика и Вътрешен дух не ти трябва в 99% от битките. Аз лично и от героя си го изключвам в партито...

Ти си знаеш  ???

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.
« Отговор #9 -: Юли 13, 2010, 12:09:23 pm »
абе какъв човек трябва да си 1,2,та 199 теми да не можеш още си избереш мерк  *offtopic*

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.
« Отговор #10 -: Юли 13, 2010, 12:29:40 pm »
Вцепеняването за босове наистина може да бъде полезно. Друг е въпроса, заслужава ли си заради един два по-трудни лидери да се влачи умение, което не е полезно в 99% от битките. Побеждавал съм всички босове с партита без нито един мистик, така че може със сигурност да се мине и без това умение.
Значи екпировката не ми е никакъв проблем, проблем са ми уменията.Преди малко открих нещо:
Атрибути 47
Ловкост 94
Интелект 141

Болест 7
Майсторство с проклятия 7
Замъгляване 7

Kilgor

  • Гост
Re:Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.
« Отговор #11 -: Юли 13, 2010, 12:48:25 pm »
Значи екпировката не ми е никакъв проблем, проблем са ми уменията.Преди малко открих нещо:
Атрибути 47
Ловкост 94
Интелект 141

Болест 7
Майсторство с проклятия 7
Замъгляване 7

Добър е. Поне за временно можеш да си го ползваш.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Мнение за Мистик на Мрака 5та кат.
« Отговор #12 -: Юли 13, 2010, 02:27:24 pm »
Е поне си се ориентирал донякъде от казаното  по-горе. Абе хубаво е да има всичко ама неможе, затова си избираш според това за какво ти трябва. Аз съм пробвал почти всички варианти. За в момента съм с:
-м. проклятията
-болест
-замъгляване
-вцепеняване
Нищо че няма вътрешен дух и всички точки са му на интелекта/с такъв ще забравиш какво е колба за дух *hihi*/ върши перфектна работа. Той не е там за да бие а и дано не му се налага ;)