Автор Тема: Разведка  (Прочетена 3295 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Разведка
« -: Юли 13, 2010, 12:41:56 pm »
Тема за всички интересни късчета информация, които ни попаднат и все още не са отразени официално в служебните раздели.

« Последна редакция: Юли 14, 2010, 10:32:20 am от Sheremetev »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Разведка
« Отговор #1 -: Юли 13, 2010, 12:57:07 pm »
Предстоящи неща:

 - Категория 7
 - Цял порой от нови приключения
 - Рейд босове
 - Система за лоялност: Всяко Ваше решение- как и с кои мобове ще се борите, какви ресурси и предмети ще произвеждате, ще си има своите последствия. Ще сте изправени пред избор на страна. Нови лъскави магазини ще отворят врати, за да възнаградят Вашите услуги към многобройните фракции в империята Аярска.
 - Пълна промяна на съюзната система - нови дипломатически възможности, всякакви нови начини да вгорчите живота на конкурентните Ви гилдии
 - Професия "Инжинер" - всички предмети, които досега бракувахте в магазина, ще намерят своето приложение - инжинерът ще може да разбие всеки предмет на есенции, от които да произведе далеч по-хубави неща
 - Вероятно е да се направи и професия "Алхимик" - може би най-накрая дойде време човекът, който държи бизнеса с отварите, да спре да се крие зад котела и да се покаже
 - Глобални имперски новини - за всеки, който иска да прочете какво се е случило при последната обсада на преден пост или замък? "Как се почувствахте, когато изгубихте замъка си?" "Без коментар!" Искате интервюта с най-известните герои в Аяр? Искате да узнаете последните тенденции в плетенето на чорапки на една кука? Да, Аярската империя ще създаде свой медиен гигант, който да отразява най-важните събития във всеки свят. И новините ще са достъпни както на път към земите карагандски, така и в местната таверна... само гледайте ханджията да не ви хване, че се обръщате повече внимание на вестника, отколкото на чиниите.

Източник

Позволил съм си свобода в превода, основните идеи си остават непроменени.
« Последна редакция: Юли 13, 2010, 01:01:16 pm от Sheremetev »

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Разведка
« Отговор #2 -: Юли 13, 2010, 01:10:14 pm »
Мерси за превода. ;D ;D
Дано се реализира и 1 част от всичко написано. *WRITE*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Разведка
« Отговор #3 -: Юли 13, 2010, 02:38:14 pm »
Логично беше да се вкарат горепосочените неща. За мен ще е като един своеобразен завършек на ерата на хаоса. Ново начало..за старите герои..но първо да го видим.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Разведка
« Отговор #4 -: Юли 13, 2010, 02:49:50 pm »
Знаете ли.. винаги съм си представял Караганда като островът на рейд-босовете. Мястото където ще отиват геройте когато станат 50-то ниво. Ще се реализира партито-единственият възможен начин да победиш бос. Уникални и много редки комплекти. А дали не е било замислено така..

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Разведка
« Отговор #5 -: Юли 13, 2010, 03:02:01 pm »
Знаете ли.. винаги съм си представял Караганда като островът на рейд-босовете. Мястото където ще отиват геройте когато станат 50-то ниво. Ще се реализира партито-единственият възможен начин да победиш бос. Уникални и много редки комплекти. А дали не е било замислено така..
Аз пък съм си представял,че определени играчи бият лилави босове с дни и печалбата е огромно количество злато (в хазната) и опит (разпределно м/у играчите участвали) + доста по-висок шанс за дроп на комплекти,жълти и лилави рецепти.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Разведка
« Отговор #6 -: Юли 13, 2010, 03:09:59 pm »
Аз пък съм си представял,че определени играчи бият лилави босове с дни и печалбата е огромно количество злато (в хазната) и опит (разпределно м/у играчите участвали) + доста по-висок шанс за дроп на комплекти,жълти и лилави рецепти.
И това много ми харесва :)

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Разведка
« Отговор #7 -: Юли 14, 2010, 05:45:37 pm »
Всички тия неща са все още в категория идеи, разбира се.

Някои от тях може и да влязат в употреба, други да се променят значително, трети изобщо да не влязат...
Все още имаме още много работа по нещата, върху които работим в момента.

А и бих искал да видя някакви идеи и предложения по посочените неща, да разбера как играчите си представят нещата, които съм нахвърлил като идеи.

Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Разведка
« Отговор #8 -: Юли 14, 2010, 06:09:55 pm »
Надявам се възможностите за вгорчаване живота на конкурентните гилдии да си остане само идея. Поне в тази игра.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Разведка
« Отговор #9 -: Юли 15, 2010, 09:42:14 am »
Надявам се възможностите за вгорчаване живота на конкурентните гилдии да си остане само идея. Поне в тази игра.
Може ли малко по-конкретно?
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Разведка
« Отговор #10 -: Юли 15, 2010, 10:50:04 am »
Да се направи възможно да "make your competitor Guild's life extremely miserable" поне на мен ми се струва неподходяща идея. Нека хората си имат полета за изява, но да са ограничени до подобни рейд-босове. Без възможности да се докажеш, че си по-силен, като разваляш удоволствието на всички останали.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Разведка
« Отговор #11 -: Юли 15, 2010, 11:17:55 am »
Да се направи възможно да "make your competitor Guild's life extremely miserable" поне на мен ми се струва неподходяща идея. Нека хората си имат полета за изява, но да са ограничени до подобни рейд-босове. Без възможности да се докажеш, че си по-силен, като разваляш удоволствието на всички останали.
О, не, в никакъв случай, ще я направим така, че всички да са безкрайно щастливи и да има място за абсолютно всички под слънцето.

Но в никакъв случай няма да ограничим съревнованието между играчите само до рейд-босовете, Шереметев.
Една игра е добра, когато в нея има място за абсолютно всички типове играчи.
Тогава чувството, че си се слял с героя си, става дълбоко, неповторимо и истинско.
Тогава... наистина играеш.

Аз, че съм привърженик на хардкора, съм, признавам го.
Но засега шефовете ми ме възпират успешно, бият ме и ме затварят в килера.
Бъди спокоен.
:)
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен bihadov

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +2/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Разведка
« Отговор #12 -: Юли 16, 2010, 07:35:17 pm »
Променено от prob4o: Търговската си дейност осъществявайте на женския пазар!
Тук имате печалба 2 дена без клавиатура!
« Последна редакция: Юли 16, 2010, 09:36:55 pm от prob4o »

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Разведка
« Отговор #13 -: Юли 17, 2010, 01:23:42 pm »
Една игра е добра, когато в нея има място за абсолютно всички типове играчи.
Тогава чувството, че си се слял с героя си, става дълбоко, неповторимо и истинско.
Да се слеем с героя си. Всеки да избира своя неповторим и уникален път за развитие. Това ми харесва :)
В този ред на мисли имам едно предложение. Идеята вече я има в играта, както и самият модул, аз просто я доразвивам.
ПОКАЗАТЕЛИ.
Там са описани пребитите от нас гадове и използваните оръжия. Усъвършенстването от моя гледна точка се явява в 2 направления - при производство на екипировка и добив на ресурс(кожи).
Производство на екипировка - при изработката на съответен вид предмет от нас ние получаваме точка. С натрупването на тези точки ние се специализираме в производството на този предмет. Получаваме % към шанса за изработка и % към атрибутивните точки.
Например: майстор helllfire се специализира в изработката на "Ахатов подсилен колан". Усилията му в тази насока му носят по-добри изработки и търсене на продукта му.
Добив на ресурс(кожи)- идеята се взаимства от другите 2 професии(миньор и дърводелец). Само че тук максималният добив на кожи ще се увеличава при достигане на 100 точки убити същества. Идеята е да се премахне масовият добив на кожи от всеки новодошъл в съответната категория, обезценката на ресурса и нелогичната му обвързаност с модификатора.
Основата я има, идеята също, на вас оставям %, разделенията и съотношенията. Дали ви харесва и е осъществимо на програмно ниво също вие ще кажете. Приятна игра :)
« Последна редакция: Юли 17, 2010, 01:25:24 pm от helllfire »