Автор Тема: Как се постига изключителна обработка х2 или х3 на дърво?  (Прочетена 813 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен anonimus

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Въпросът ми е заглавието на темата. Провокиран е след като прочетох тези две теми от раздела "Докладване на проблеми"
Няма ми занаятчийските точки
Не бързайте да заключвате
Лично се убедих, че, както казва isolde в първата тема, за дървото няма множител


Сигурно и krest е прав в края на втората тема за това, че след 200т се получава точка за обработка на ресурс само когато има редкия шанс от материали за 1 да произведеш 2. Обаче не ми е ясно имам ли въобще шанс за обработка на дървесина х2 или х3, след като той не е видим, както например в менюто ми на оръжейник



« Последна редакция: Юни 28, 2009, 04:17:40 pm от anonimus »

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Да, има такъв шанс. Не знам точно какъв, предполагам около 4% или нещо такова (мои догадки според количествата които съм получила). Ако няма такъв шанс, никога не би могъл да стигнеш до по-горна категория за дървообработване.

Ето и малко снимков материал :) Както виждаш, имам вече над 200 точки за обработка на дърво което се получава само когато имам шанс да получа допълнителни количества. На втория скрийншот се вижда резултата от обработка на 50 ясен - 1 допълнителен, който ми дава съответно една занаятчийска точка :)



« Последна редакция: Юни 28, 2009, 06:10:09 pm от isolde »