Автор Тема: Точки, битка.  (Прочетена 1488 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Точки, битка.
« -: Юни 28, 2009, 06:06:57 pm »
Имах 4 точки (с тенденция да станат 5 до 5-6мин.) и пратих героя да се бие в една многоетапна битка (забулените), след като минаха 5те минути път - битката се проведе, уж пуснах 2рата, а ме изхвърли от акаунта, след като влязох отново (веднага) ме беше върнало в града и имах 1 точка.
Stambaren, beta.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Точки, битка.
« Отговор #1 -: Юни 28, 2009, 09:33:37 pm »
Имах 4 точки (с тенденция да станат 5 до 5-6мин.) и пратих героя да се бие в една многоетапна битка (забулените), след като минаха 5те минути път - битката се проведе, уж пуснах 2рата, а ме изхвърли от акаунта, след като влязох отново (веднага) ме беше върнало в града и имах 1 точка.
Stambaren, beta.
Свършил ти е премиума или не си имал такъв въобще, щом си пътувал 5 минути :) Бил си се първата, бил си се втората, което е 2+2 и после те е изхвърлило, играта е видяла 0 или 1(новата) точка, отчела е че нямаш достатъчно точки за следващата битка и е решила да не те чака, нормално според мен :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Точки, битка.
« Отговор #2 -: Юни 29, 2009, 06:31:15 am »
Свършил ти е премиума или не си имал такъв въобще, щом си пътувал 5 минути :) Бил си се първата, бил си се втората, което е 2+2 и после те е изхвърлило, играта е видяла 0 или 1(новата) точка, отчела е че нямаш достатъчно точки за следващата битка и е решила да не те чака, нормално според мен :)

Логично обяснение в случая...но да каже Човек дали е бил премиум все пак ;)

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Точки, битка.
« Отговор #3 -: Юни 29, 2009, 04:02:31 pm »
Не съм бил премиум. Възможно е да е отчело и 2рата битка, и след това да ме е изхвърлило, но не засякох опита м/у 2те битки. Както и да е, за вбъдеще ще се постарая да проверявам при подобни ситуации^^. Мерси за отзива.