Автор Тема: Относно бета фазата?  (Прочетена 1184 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Glicerman

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +1/-1
  • MoNeY oVeR BiTcHe$
    • Профил
    • Ел. поща
Относно бета фазата?
« -: Юни 30, 2009, 10:10:09 pm »
Цитат:"След като бета фазата на играта приключи, ще бъде отворен нов, официален свят за игра.
Алфа и бета световете няма да бъдат затваряни никога.
Те ще продължат да изпълняват предназначението си - да тестват всичко, което следва да бъде имплементирано в официалния свят."


Кога се очертава да свърши бетата?Търсих из форума отгоров но не намерих така че ме извинете ако съм го пропуснал :)

Rayh

  • Гост
Re:Относно бета фазата?
« Отговор #1 -: Юни 30, 2009, 10:20:19 pm »
няма да е скоро (изказвам лично мнение)

има още куп неща а и доста бъгове излизат влез и играй като гледам хората който искат бързо се развиват в бетата в момента ;)
« Последна редакция: Юли 01, 2009, 12:05:39 am от Rayh »

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно бета фазата?
« Отговор #2 -: Юли 01, 2009, 07:04:39 am »
Цитат:"След като бета фазата на играта приключи, ще бъде отворен нов, официален свят за игра.
Алфа и бета световете няма да бъдат затваряни никога.
Те ще продължат да изпълняват предназначението си - да тестват всичко, което следва да бъде имплементирано в официалния свят."


Кога се очертава да свърши бетата?Търсих из форума отгоров но не намерих така че ме извинете ако съм го пропуснал :)

Няма отговор, защото както Rayh отбеляза зависи кога всички функции предвидени в играта ще бъда въведени и тествани и не съм сигурна че има точно установен период от време, просто когато всичко функционира добре. По мое лично мнение поне няколко месеца.

HAMELEON

  • Гост
Re:Относно бета фазата?
« Отговор #3 -: Юли 01, 2009, 07:39:57 am »
 По този въпрос Oton казва така :
``Рестарт на играта няма да има, просто ще отворим още един, официален свят, след като бетата приключи.
Алфа и бета световете няма да бъдат затваряни.``
 

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно бета фазата?
« Отговор #4 -: Юли 01, 2009, 08:00:18 am »
По този въпрос Oton казва така :
``Рестарт на играта няма да има, просто ще отворим още един, официален свят, след като бетата приключи.
Алфа и бета световете няма да бъдат затваряни.``
 

На човека му е ясно това щом го цитира, въпроса му е кога ще се отвори този свят ;)