Автор Тема: Сапфири  (Прочетена 2247 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Сапфири
« -: Юли 03, 2009, 01:25:57 pm »
Понеже другата тема е заключена :)

KingRatt хич да не ми се прави на луд. Оня ден се хвалеше че е изкарал 6 сапфира от 20 хода, което е много по близо до нередност от това да не изкара нищо от 30, все пак това са 5% и Шереметев много точно е обяснил за какво става дума. Всичко е въпрос на късмет и "не всеки ден е великден" :)

Но все пак не е ли прекалено малък шанса още във втора категория? И това което аз смятам за проблем и то истински е, че ювелира колкото и да си развива занаята няма никакви бонуси в добива, защо? Така само той е прецакан. Дърводелците и миньорите си имат бонуса, кожара пък са му на готов ресурсите, само ювелира едва крета с добива. Аз от над 200-300 хода имам само дузина сапфири, брутална история...

П.П. KingRatt вместо да даваш по 20 диаманта за 0 сапфира, аз ще ти дам 1-2 за тях :) Смятам че ти е по изгодно :) Ако станеш редовен клиент мога да ти направя доста голяма отстъпка и да ти давам по 3 за 20 диаманта, мисля че си наясно че никога няма да изкараш толкова за 24 хода :)
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 03:36:18 pm от ZAX »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Сапфири
« Отговор #1 -: Юли 03, 2009, 01:43:56 pm »
Като пуснаха рецепти за оръжия и брони с камъни в тях, цените ще скочат до небесата, особено каквито са редки тези камъни...

П.П: И никът ми е Шереметев.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Сапфири
« Отговор #2 -: Юли 03, 2009, 01:49:07 pm »
Само да добавя за ЗАЬ, че с 24 хода не може да си избиеш добива и на по-вероятните за намиране камъни :) тоест не може да изкараш камъни, които да продадеш за 20 диаманта.

А иначе в момента се забелязва вдигане на цената на камъните :) това е със сигурност от 1-2 дена.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Сапфири
« Отговор #3 -: Юли 03, 2009, 03:36:00 pm »
Ама те просто падат повече камъни от битки, отколкото от добив, това просто не е редно!!! Не че от битки падат много, не ме разбирайте погрешно, но поне падат и един път на високосна да падне си е чиста аванта, докато от добив и толкова не пада...

П.П. Съжалявам за ника, веднага ще го поправя, недей да виниш слепия за слепотата му :)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Сапфири
« Отговор #4 -: Юли 03, 2009, 03:38:18 pm »
Е пиша на кирилица ... ши мъ извиняваш  ;D ;D ;D

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Сапфири
« Отговор #5 -: Юли 03, 2009, 10:19:33 pm »
Е пиша на кирилица ... ши мъ извиняваш  ;D ;D ;D
Хехе :) Аз на Шереметев го бях сбъркал, още в първия пост, за това говорех че ще го поправя и го поправих :) Ти че си сбъркал моя не ми пречи грам :) Но някой хора се дразнят, а и предполагам че това му е фамилията и някой хора с по непопулярна фамилия са чуствителни на тази тема :) Мен не ми пречи, свикнал съм, моята винаги я бъркат :)

П.П. За протокола, чете се ЗАКС :) А това което си написал ти ми звучи на руски и в този ред на мисли вчера случайно гледах някакво шоу на руски и разбрах че там това значи СЪД, съд като място където те съдят, че тя и тази дума може да има друго значение :) Разбира се не съм вложил тази идея в ника, ако се чуди някой не е и от "Беджи, ZAX и звездният Принц", но е много дълга и скучна история как още на 5 годинки, когато го измислих ми се наложи да защитя правото да го ползвам със състезание и разбира се го спечелих :) Но ще ви я спестя тази история :) На кратко - нямаше голям избор на игрите с жетоните тогава, максимум до 3 символа...
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 10:22:05 pm от ZAX »