Автор Тема: Разширяване на гилдията диаманти + пари?  (Прочетена 1286 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

magic1

  • Гост
Разширяване на гилдията диаманти + пари?

Лидера на лигидията ми смята, че за да пуснем следващото ниво на гилдията
са необходими
27000 пари и 135 диаманта.

Струва ми се абсурдно нещо да не може да се постигне с игра, а само с плащане.

Затова исках да попитам, тъй като не е ясно.

Дали трябва 
Вариант 1. 7000 пари и 135 диаманта.
Или е 
Вариант 2. 27000 пари или  135 диаманта.

Kilgor

  • Гост
Re:Разширяване на гилдията диаманти + пари?
« Отговор #1 -: Юли 05, 2009, 05:27:15 am »
Трябват и двете.Плащат се и пари и диаманти.Следващите нива изискват още повече и от двете.МИсля че 5то разширение иска 1250 диаманта и над 200к злато.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Разширяване на гилдията диаманти + пари?
« Отговор #2 -: Юли 05, 2009, 03:23:12 pm »
Трябват и двете.Плащат се и пари и диаманти.Следващите нива изискват още повече и от двете.МИсля че 5то разширение иска 1250 диаманта и над 200к злато.

Да, толкова иска. И злато и диаманти се изисква за следващото разширение.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Разширяване на гилдията диаманти + пари?
« Отговор #3 -: Юли 05, 2009, 03:29:20 pm »
Ако има кой да купува предлаганите от теб стоки на аукциона за диаманти, на теория всичко може да се постигне и само с добра игра (т.е можеш да получаваш диаманти без да плащаш за тях). Допълнително диаманти могат да се изкарат и от някои исии трета категория.

magic1

  • Гост
Re:Разширяване на гилдията диаманти + пари?
« Отговор #4 -: Юли 06, 2009, 08:07:58 am »
Не, знаех, че на мисии 3-та категория може да се изкарват диаманти.

Това значи, че е изчислено гилдиите да бъдат до 10 човека (с нормална игра без да вкарват пари) и чак на 3-то ниво, цялата гилдия като се втурне да прави такива мисии да се съберат.

Ако се вкарат повече такива мисии мисля, че ще е по-добре. Защото сега развитието на гилдията от 10 на повече хора е прекалено трудно. 

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Разширяване на гилдията диаманти + пари?
« Отговор #5 -: Юли 06, 2009, 08:33:35 am »
Да, но тези мисии се намират трудно (т.е не изобиства от такива). Иначе проблемното е докато си направите много добър майстор на предмети, който да продава на аукциона за диаманти, после си осигурявате и 4-то ниво гилдия.

magic1

  • Гост
Re:Разширяване на гилдията диаманти + пари?
« Отговор #6 -: Юли 06, 2009, 08:52:28 pm »
Аз мога да правя редкри предмети, над 200 предмета имам изработени.
Само, че до тук за 11 брони само една стана по-високо ниво. Т.е. доста рядко имам такъв шанс,
въпреки, че избирам максималното време при изработка.

И освен това вече и най-хубавите наметала Второ ниво се продават за 1-2 диаманта.
Едни превъзходен бронзов шлем не мога да го продам от 3 дни вече за 3 диаманта само.

Колко ли трябва да играя, за да улуча да направя рядък предмет и да го продам за 2-3 диаманта
И колко ли пъти трябва да продам нещо , за да достигна 135 диаманта.
А и 27000 пари не са лесно достижими от 10 човека, които и без това до сега са си давали всички пари за
разширение на гилдията до тук (за хранилище и повече хора).

Доколкото знам до сега и все още е имало диаманти на корем, защото са били раздадени на някои хора докато тестват. А после ??? 
Аз си плащам премиум, плащам си ходове... колко още да плащам :( 

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Разширяване на гилдията диаманти + пари?
« Отговор #7 -: Юли 06, 2009, 09:58:51 pm »
Аз мога да правя редкри предмети, над 200 предмета имам изработени.
Само, че до тук за 11 брони само една стана по-високо ниво. Т.е. доста рядко имам такъв шанс,
въпреки, че избирам максималното време при изработка.

И освен това вече и най-хубавите наметала Второ ниво се продават за 1-2 диаманта.
Едни превъзходен бронзов шлем не мога да го продам от 3 дни вече за 3 диаманта само.

Колко ли трябва да играя, за да улуча да направя рядък предмет и да го продам за 2-3 диаманта
И колко ли пъти трябва да продам нещо , за да достигна 135 диаманта.
А и 27000 пари не са лесно достижими от 10 човека, които и без това до сега са си давали всички пари за
разширение на гилдията до тук (за хранилище и повече хора).

Доколкото знам до сега и все още е имало диаманти на корем, защото са били раздадени на някои хора докато тестват. А после ??? 
Аз си плащам премиум, плащам си ходове... колко още да плащам :( 

Занаятчийството не е лесна работа, трябва да си наистина добър и да имаш подкрепа (т.е. хора които да ти осигуряват ресурси. Разбирам че не е лесно да се събера злато и диаманти за разширение, но при повече активни и ангажирани членове не е невъзможно.

Искам да обясня че никой не е имал диаманти "на корем", тези които помагаха при тестването в алфата получиха код за 300 диаманта, и то още преди месеци когато бетата започна. Гарантирам ти че след месец от тях и следа няма при повечето :)

Не е задължително да плащаш за разширение... това е по желание както и повечето неща в играта :). Аз утре ще платя 243 000 злато и 1200 диаманти за разширение (сума която ако искахме само 3ма човека можехме да съберем при положение че единия има 150 000 злато, другия 1500 диаманти, а третия, по толкова и от двете  ;)  Но въпреки това сме ги събрали с общи усилия на всички членове които можеха да помогнат защото така мисля че е редно и именно това показва колко задружна и сплотена е една гилдия.