Автор Тема: За епичните рцепти  (Прочетена 1679 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
За епичните рцепти
« -: Юли 14, 2010, 04:01:21 pm »
Майсторите на бижута са леко ощетени..В другите категории наистина бонусите са подходящи , но при пръстените епичността я прави дроп на злато и предмети..Според мен , жизненост плюс точност и ловкост би направило рецептите доста по атрактивни и наистина ще има смисъл да се купуват..

Другото - тези цени на рецептите бяха калкулирани при диамант около 50к злато..Не е лошо може би да има някакъв инфлационен индекс.

Трето - има многостепенни зони които завършват с получаването на епичен предмет.Не знам дали в това се включва и епична рецепта?Ако не , добре е да се помисли да се вкарат като бонус и те..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:За епичните рцепти
« Отговор #1 -: Юли 14, 2010, 05:47:17 pm »
Майсторите на бижута са леко ощетени..В другите категории наистина бонусите са подходящи , но при пръстените епичността я прави дроп на злато и предмети..Според мен , жизненост плюс точност и ловкост би направило рецептите доста по атрактивни и наистина ще има смисъл да се купуват..

Другото - тези цени на рецептите бяха калкулирани при диамант около 50к злато..Не е лошо може би да има някакъв инфлационен индекс.

Трето - има многостепенни зони които завършват с получаването на епичен предмет.Не знам дали в това се включва и епична рецепта?Ако не , добре е да се помисли да се вкарат като бонус и те..
Ще ги погледнем, да, има резон.
Вероятно бихме могли да погледнем и лилавите рецепти като дроп от босовете, не е толкова голяма философия.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен toniboni5

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +50/-218
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За епичните рцепти
« Отговор #2 -: Юли 14, 2010, 05:50:28 pm »
Ще ги погледнем, да, има резон.
Вероятно бихме могли да погледнем и лилавите рецепти като дроп от босовете, не е толкова голяма философия.

Да определено ще бъде доста хубаво, но разбирасе да не се падат само от епични босове, защото има случай като си беш в легендарен бос и да ти падне епичен предмет и ако се биеш с епичен бос да не ти падне епичен предмет нито легендарен, а нищо. Имам такъв случай.
Предложеният от Вас на аукциона Светещите юмруци бе купен. Получихте 14250000 злато. *THANK*

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:За епичните рцепти
« Отговор #3 -: Юли 14, 2010, 06:14:06 pm »
Ще ги погледнем, да, има резон.
Вероятно бихме могли да погледнем и лилавите рецепти като дроп от босовете, не е толкова голяма философия.

10+
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.