Автор Тема: Внимание шпиони !!!  (Прочетена 5805 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kilgor

  • Гост
Re:Внимание шпиони !!!
« Отговор #15 -: Юли 23, 2010, 10:22:50 am »
Страхотна е идеята....
Дори е добре да има по-често такива глобални атаки - например всяка неделя...И зоната да се защитава само от герои - същата категория като зоната. Например Офалия да се защитава само от герои 4 категория...Наистина е нужно малко разнообразяване на играта, че от толкова месеци правим едно и също...А и при атаки на по-долни категории ще се наложи да се пооблекат и "багерчетата" :D :D

То основната идея на темата не са глобалните атаки. Макар че и на мен биха ми харесали. Идеята за шпионите може да се яви като условие за бъдещи такива. Но трябва да я доизмисля в детайли първо.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Внимание шпиони !!!
« Отговор #16 -: Юли 30, 2010, 11:07:33 pm »
Аз от 2 месеца не я играя, но следя форума и отвреме навреме играта за да видя как върви развитието и ... Тази идея наистина е мнооого хубава :) Ако се осъществи ще имам какво да ги правя тези 160т действие ....  :D :D :D :D

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Внимание шпиони !!!
« Отговор #17 -: Август 02, 2010, 03:30:10 pm »
Явно се чака да се напише доста по темата ,за да се въведе. Kilgor е поне човек на вечната стълбица на първенците и с удоволствие чакам да го въведат.Него няма да го подминат току така *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Kilgor

  • Гост
Re:Внимание шпиони !!!
« Отговор #18 -: Август 02, 2010, 04:06:08 pm »
Явно се чака да се напише доста по темата ,за да се въведе. Kilgor е поне човек на вечната стълбица на първенците и с удоволствие чакам да го въведат.Него няма да го подминат току така *hihi*

Обещал съм да го напиша по-подробно, дано тази седмица ми остане време. Пък и сега е отпускарско, ако се хареса най-рано есента може да стане.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Внимание шпиони !!!
« Отговор #19 -: Август 22, 2010, 01:42:32 pm »
Още чакаме

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Внимание шпиони !!!
« Отговор #20 -: Август 22, 2010, 06:26:32 pm »
Ами щом протестирате да не ви завладеят провиницията че искате да си чатите като мобовете я вземат на всичко вътре да се вдига цената 4 пъти и да се направи магазините да презареждат 2 пъти по бавно.Цифрите са примерни.Така геройте ще имаме интерес да я освободим.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Внимание шпиони !!!
« Отговор #21 -: Август 23, 2010, 02:28:12 pm »
Глобалните събития са заложени отдавна като разработка, ще ги има.

Не може една ролева игра в паралелна вселена да няма глобални събития.

Вероятно няма да стигнем до там да нападаме господарите на замъци, с едничката цел да ги изгоним от там, но спокойно можем да нападаме провинциите, които се контролират от системата, не е проблем.

Можем да насадим някой "лош" бос в някой град, който да трябва да бъде сгънат с дружни усилия, можем да генерираме армия от няколкостотин чудовища, която да трябва да се убие за някакво време, която да е "умна" и да напада и други градове, можем да направим така, че армията да се води от нас - Екипа - да стоим в локалния чат и да разказваме историята на нападението, да разговаряме с играчите, за по-голяма правдоподобност и так дале.

Опциите са безкрайни.

И бъдете сигурни, че ще ги има.

Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен dinarus

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Внимание шпиони !!!
« Отговор #22 -: Септември 05, 2010, 06:00:21 pm »
Много ми хареса идеята и така ще дам някои друга идея която ми хрумна точно докато четях.
Нека ловеца на шпиони да има шанс след като хване шпионин на "злата империя" да измъкне информация, кога ще напада злата империя, при полужение че е измъкнал информацията преди да е видял сметката на шпионина да се сложи като опция за докладване на императора(което ще отнема известно време в което героя не може да прави нищо друго, но и е 3-4 пъти по бързо от времето за което стига до града на императора, все пак пратеника бърза да достави веста), след което да се праща масово съобщение от Императора кога ще е нападението.
Като при това да има информация шайка от нападатели, легион от нападатели и т.н. което дава информация колко пъти ще се бие героя (все едно е в многостепенна зона) всеки герой активен в дадения час и в определеното място да взима участие в събитието като зоните стават безопасни 1 час преди събитието. Ако героите участвали убият всички свои противници печелят точка за защитата, ако не - точка за нападателя, защитата трябва да има повече от 50% от точките, за да отблъсне нападението. След края на нападението, ако нападението е неуспешно героите(победили своите противници) печелят награда от Императора за тяхната специалност и категория, а героят с най-епична битка (не съм обмислил какви показатели да се изчислява това, но може да се дава възможност за довършване на битката на някой паднал в боя, при което му се овеличава шанса да спечели рецепта) да печели и епична рецепта от императора отново за неговата професия(като се праща и рецепта за най-голямата категория която е отключил героят). Наградата се определя и от това колко голямо е нападението(ниво и бонуси, и това дали е легендарно или епично).
Ако никой не измъкне информация от шпионин императора праща масово съобщение 30-60 мин преди нападението (имперските стражи са известили императора за идващите войски), което дава по малко възможност да се участва.

Съжелявам за пунктуацията и правописа, но бързам :), надявам се да ви хареса предложението.

ПС: рецептата трябва да се дава само когато нападението е най-голямо (5-6 поредни битки или повече колкото смятат разработчиците че е добра идея)
« Последна редакция: Септември 05, 2010, 07:40:18 pm от dinarus »