Автор Тема: Промени в някои бойни зони  (Прочетена 3642 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Промени в някои бойни зони
« -: Юли 19, 2010, 03:36:51 pm »
Фара примерно в Древните води...Пиратите си имат вече за компания разни животинки...

Възможни врагове :
Пират главорез, Пират главорез - Стрелец, Гигантска морска костенурка, Морски демон, Прокълнат пират, Прокълнат пират стрелец
Класове на противниците :
Редки, Нормални
Ниво:
53 - 55
Количество :
Група 6

Кървавият остров също...

Възможни врагове :
Морски демон, Прокълнат пират, Прокълнат пират стрелец
Ниво :
50 - 52
Количество :
Група 5, Група 6

Аз съм 54 ниво, а на острова ме бият като тъпан с 5 наемника - и то доста добри и добре облечени. Нормално ли е това?

Сега ще кажете, че си е право на екипа да прави промени, но тези не са ли малко прекалени *xxx*
« Последна редакция: Юли 19, 2010, 03:42:06 pm от Elektra »

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Промени в някои бойни зони
« Отговор #1 -: Юли 19, 2010, 03:43:00 pm »
Зоните тотално са ...... имам само една чуденка.Кажете ми при надница 15 000 и нагоре ,цена на лекуване на Мерк 65 000.Е кажете къде е баланса на парите.За да се  минат тези зони трябва да си с минимум 4 наемника , за които писах вече колко излизат.Дропа е мизерен в сравнение с разхода по Мерковете.

Неактивен klatineze

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +12/-22
  • Направи каквото трябва,да става каквото ще!
    • Профил
Re:Промени в някои бойни зони
« Отговор #2 -: Юли 19, 2010, 03:57:05 pm »
Аз пък се чудя,защо не направят по 4 или 5 морски демона в зона. Така минаването и няма да е възможно изобщо *WASSUP*
И какъв баланс?? Баланса е да пускате смс другарки и другари!!! Мина времето на развлекателните игри :P
А и за какво някой да напише,че ще се променят зоните? Защо ли се променят в процеса на игра нещата,а не се обмислят предварително? Сега си слагаме демончета и костенурчици,а ако случайно след множество рефреши намериш и облечеш подходящите меркове,да не сложим гигантски скакалци или мравояди,срещу които новите ти златни меркове да изпълняват умението гъдел- 100-200 критикъл??
Защо да не си преместим щаба и още веднъж да дадем 300-400 милиона?
Защо да се вдигат нива,като може да се копае например?
Защо играта да има баланс,като може да има прекрасен дисбаланс?
П.С. Купих си 6000 диаманта,дано двата демона бъдат по снизходителни към героя ми 8)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Промени в някои бойни зони
« Отговор #3 -: Юли 19, 2010, 09:56:27 pm »
За морските демони, крилатите зверове, мечките и гората- може да ходите по други зони, където няма морски демони. Приключението не е задължително за всекиго, нали?

За издръжките- имаше подобни неща преди много време, около прехода четвърта-пета категория, ако помня правилно (търсачката помни повече от мен). И тогава завишиха значително плячките, за да си издържаме наемниците и да не се отчайваме тотално след първата загубена битка. Но като доходи останалите три категории станаха неконкурентни на четвърта и пета. Ако и сега се получи такава ситуация, ще има инфлация. Нека се намали опитът и падналите плячки, но да се съкратят и надниците на наемниците що-годе (и цените за лечение). Добре е, че има концепция (формула), която определя някаква логична последователност ниво, атрибути, умения <-> наемане, надници, съживяване, но може би е подходяща в началните нива. Все пак тук-таме не е лошо малко да се нарушат основните формули, особено на високите нива. Щом играта се развива към все по-високи категории (в началото мислехме, че Земята е плоска и максимумът е пета категория), може древните концепции да се понагодят към новия поток на идеи.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Промени в някои бойни зони
« Отговор #4 -: Юли 19, 2010, 11:19:57 pm »
аха, на тебе жокер ти не требе, нали така беше

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:Промени в някои бойни зони
« Отговор #5 -: Юли 20, 2010, 09:52:45 pm »
Безумните промени по зоните взеха жертва и от мен - вече 3ти ден не си купувам допълнителни ходове, понеже няма къде да ги харча. От битки от които излизам с краката напред и плащам за ремонт само на основния герой над 800 000 злато, няма смисъл камо ли ми е забавно. Дано скоро пуснат останалите зони 6та, и там да е по поносимо.....

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Re:Промени в някои бойни зони
« Отговор #6 -: Юли 21, 2010, 10:51:15 pm »
За мен специално забавлението в играта приключи със слагането на новите дзверове по зоните, още нямам победа над тях а мога да кажа че наемниците са ми доста добри, ако играта продължи да се "развива" по този безобразен начин /в което не се и съмнявам/ просто спирам да я играя, това беше, най-много скоро време да пожелая приятна игра, на тези които са останали де.
 *Censored*  *Censored*  *Censored*

Неактивен borko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Re:Промени в някои бойни зони
« Отговор #7 -: Юли 22, 2010, 02:18:33 am »
Само информативни днеска от една битка със 4 варана и двама пирати 50 ниво ми дропна 2200 злато и нито един предмет и за десерт ми убиха 3 от наемниците.С една проста сметка ако продължава така скоро нчма да ми е останало злато да си плащам на наемниците.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Промени в някои бойни зони
« Отговор #8 -: Юли 24, 2010, 10:09:54 am »
Само информативни днеска от една битка със 4 варана и двама пирати 50 ниво ми дропна 2200 злато и нито един предмет и за десерт ми убиха 3 от наемниците.С една проста сметка ако продължава така скоро нчма да ми е останало злато да си плащам на наемниците.

Смс-че ;)

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Промени в някои бойни зони
« Отговор #9 -: Юли 24, 2010, 12:51:58 pm »
 *YES*
копаите си или си пускаите смсчета  :D
нема full екстри у тоя живот

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Промени в някои бойни зони
« Отговор #10 -: Август 27, 2010, 05:17:31 pm »
Ето ви още една промяна, в имението на преподобния Айвън, на последната битка е добавен легендарен степен лъв.Вече фарменето не е много възможно :D

Неактивен eniac

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 202
  • Karma: +38/-77
    • Профил
Re:Промени в някои бойни зони
« Отговор #11 -: Август 27, 2010, 05:57:39 pm »
То и Айвън е станал доста ловък  :D

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Промени в някои бойни зони
« Отговор #12 -: Септември 26, 2010, 09:41:28 pm »
Аз преди не знам как е било при бай Иван, но тоя лъв ми скъса гъза 2 пъти  *xxx* На третия път изключих моя залп, щото много ми падаше крита заради него и отидох да го смажа, обаче изненадващо ми пусна някакъв син следовник-стрелец, вместо лъва и го минах на парад :)
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.