Автор Тема: Консултация за умения на призрачен преследвач  (Прочетена 2025 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ivonti

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 48
  • Karma: +2/-11
    • Профил
    • Ел. поща
Кое умение е по-важно - засада или отвръщане?

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Зависи - според мен е засадата, въпреки че дава по-малки бонуси, защото винаги се активира при всяка атака, докато, за да се активира отвръщане, трябва да са те пропуснали - т.е действа от време на време. Освен това трябва да имаш достатъчно висок шанс, за да избегнеш - т.е да влагаш повече точки в ловкост и умението Отбягване.
Intelligence plus character - that is the goal of true education.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Не може да се каже..И двете имат предимства и двете са основополагащи за стрелец с едно оръжие.
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен ivonti

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 48
  • Karma: +2/-11
    • Профил
    • Ел. поща
Мерси много за съвета. Аз имам много ловкост и избягване на максмще помисля къде да вдигна първо.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Мерси много за съвета. Аз имам много ловкост и избягване на максмще помисля къде да вдигна първо.
Ако избягването ти е на макс и си с много ловкост почни с отвръщането :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен ivonti

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 48
  • Karma: +2/-11
    • Профил
    • Ел. поща
Мерси много приятел :)