Анкета

Мислите ли да се отказвате от ИХ?

Да.
15 (19.2%)
Не.
9 (11.5%)
Не съм се замислял.
7 (9%)
Вече цъкам ей така.
32 (41%)
Писна ми тотално.
5 (6.4%)
Все още играя с хъс.
10 (12.8%)

Общ брой гласове: 74

Автор Тема: Идва ли краят за Вас в ИХ?  (Прочетена 20093 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Идва ли краят за Вас в ИХ?
« -: Юли 22, 2010, 11:50:13 am »
Аз лично вече се замислям дали да не кажа GAME OVER  *freak*
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен toniboni5

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +50/-218
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #1 -: Юли 22, 2010, 11:57:54 am »
Е че защо ще казваш GAME OVER ?
Я виж колко е забавно :D
Предложеният от Вас на аукциона Светещите юмруци бе купен. Получихте 14250000 злато. *THANK*

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #2 -: Юли 22, 2010, 11:58:02 am »
Доста хора сме така......

Неактивен toniboni5

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +50/-218
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #3 -: Юли 22, 2010, 11:59:36 am »
Е защо ще сеотказвате ?
Толкова време игра и накрая ...
Сигурен съм на 99% дори и че сте давали пари по играта
Предложеният от Вас на аукциона Светещите юмруци бе купен. Получихте 14250000 злато. *THANK*

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #4 -: Юли 22, 2010, 12:03:59 pm »
Играта става по-интересна и по-интересна. Днес си забил и не си на кеф. Утре ще си доволен,а другата седмица ще си 100 пъти по-доволен-предполагам. Всичко си има начало и край. Ама защо ще се отказваш си лично твой избор.Имаш право по всяко едно време да спреш,а когато ти липсват битките ще влезеш пак ;)  Не забравяй ,че след 6та категория ще има много по-различна динамика  нови неща ,с които масово ще се забавляваме. Стой си и ни чакай  сега :) Скоро идваме  *hihi*


пс Вкарай едно какво и да е и ще ти олекне :)))
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

newcomer

  • Гост
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #5 -: Юли 22, 2010, 12:19:41 pm »
Ще си позволя да префразирам Вапцаров "..друг ще те смени и толкоз. Какво тук значи някаква си личност?" Играта ще продължи да се развива и да привлича нови почитатели и след отказа на някои от нас. Да се откажем, когато ни писне е наша привилегия. Виж от други работи не можем да се "откажем" като да ходим на работа всеки делник и други убави неща.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #6 -: Юли 22, 2010, 12:25:31 pm »
Борбата е безмилостно жестока.
Борбата както казват, е епична.
Аз паднах. Друг ще ме смени и...
                                               толкоз.
Какво тук значи някаква си личност!
Разстрел, и след разстрела - червеи.
Това е толкоз просто и логично.
Но в бурята ще бъдем пак със тебе,
народе мой, защото те обичахме!
 :'( :'( :'(
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Kilgor

  • Гост
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #7 -: Юли 22, 2010, 12:29:05 pm »
Докато имам бира в хладилника от нищо не се отказвам  *hihi* Лято е - тегаво е. Да ходим на почивка пък ще го мислим есента  ;)

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #8 -: Юли 22, 2010, 12:30:14 pm »
"Вече цъкам ей така" е моят отговор.Нищо интересно няма в играта или някакво разнообразие. *xxx*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #9 -: Юли 22, 2010, 01:33:15 pm »
Защо мислиш да се отказваш?

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #10 -: Юли 22, 2010, 01:40:44 pm »
Защо мислиш да се отказваш?
Причини много, но на първо място е, че играта стана много еднообразна. Промени след промени за които не бяхме уведомявани, а ги откривахме сами. Невъзможността да се издържаш от битки и се оказва така, че немога да си изхабявам ходовете защото нямам достатъчно злато, прибягвам до продаването на диаманти за да мога да водя битки. Въвеждането на редките, легендарните занятчийски инструменти доведе до свръх насищане на пазара от епични предмети и вече я няма насладата от това да направиш епик с 3,5 % шанс.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #11 -: Юли 22, 2010, 01:44:22 pm »
Причини много, но на първо място е, че играта стана много еднообразна. Промени след промени за които не бяхме уведомявани, а ги откривахме сами. Невъзможността да се издържаш от битки и се оказва така, че немога да си изхабявам ходовете защото нямам достатъчно злато, прибягвам до продаването на диаманти за да мога да водя битки. Въвеждането на редките, легендарните занятчийски инструменти доведе до свръх насищане на пазара от епични предмети и вече я няма насладата от това да направиш епик с 3,5 % шанс.
Там беше голямата тръпка. :'(
Даже и на жълт предмет с добри показатели беше радостно,а сега сигурно в магазина отиват повечето.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #12 -: Юли 22, 2010, 02:29:35 pm »
"Да"
Нашата гилдия вече оредява от тези нововъведения. Добри идей има но нищо свястно налице, дори обратното, от няколко месеца играта върви назад. Ако не се вземе в ръце екипа доста играчи ще загуби а оттам и парички, някой трябва да им стъпи на врата, прекалиха.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #13 -: Юли 22, 2010, 02:58:18 pm »
Естествено, че хората от екипа се интересуват. Обаче са им нужни повече данни. Форумът е с тази цел.
Lord_SEVEN каза какво не намира за уместно (поне на първо място). За други играта "върви назад", обаче ще е по-добре да посочат с кое точно концепцията куца и какво не им харесва. Поне колкото да се видят основните причини за недоволство (за момента има една по-ясно изразена- големите разходи покрай битки). Хайде казвайте кои са останалите.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #14 -: Юли 22, 2010, 03:20:23 pm »
Естествено, че хората от екипа се интересуват. Обаче са им нужни повече данни. Форумът е с тази цел.
Lord_SEVEN каза какво не намира за уместно (поне на първо място). За други играта "върви назад", обаче ще е по-добре да посочат с кое точно концепцията куца и какво не им харесва. Поне колкото да се видят основните причини за недоволство (за момента има една по-ясно изразена- големите разходи покрай битки). Хайде казвайте кои са останалите.
Много неща куцат - като се почне с баланса и се стигне до недомислени рецепти , зелено оборудване , правене нещата на праче и слагане на каруцата пред коня/ на първо четене - разделянето на подкатегории без необходимите за това рецепти примерно/..И мисля ,че бъркаш кардинално - хората от Екипа се интересуват единствено от това какво ще кажат началниците им..Ако Добри влезе и прочете някакви основателни критики - променят се нещата..Ако не - не..Само дето той нито е кралят слънце ,че да огрее навсякъде ,нито пък му е работа да го прави..Митко/ Отон/ е пълен с добри намерения - той и като човек е разкошен , само дето от него нищо не зависи..Поне е независим.. ;) Започнала е работа по версия 5 на ИО и категорично мога да ви кажа че ИХ отива там дето беше ИО миналата година по това време - в трета глуха...В тоя Форум има един Димитров и той съо не може да огрее..Лично аз имам над 5-6 теми в раздели докладване на проблеми и въпроси ,по които никога не съм получавал отговор - включително и за изчезнало скъпо оборудване..Само че ако постна отново темата влизам в противоречие с форумните правила и отнасям бан примерно..Като цяло играта вече не предлага нищо ново и просто си я разцъкваме всички..Но пък предполагам това е и идеята...В края на краищата това е бизнес и по важни са не тези които могат да играят и играят активо/ те разбират играта и от тях само проблеми с ненужни въпроси/, а тези които влизат по веднъж на два дни , плащат си премиума и другите екстри и не задават въпроси..Няма и защо да се сърдим - така са устроени нещата почти във всяка една сфера..Та , не си давайте много зор и не очаквайте много - на час по лъжичка , но не задължително всеки час..  :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.