Анкета

Мислите ли да се отказвате от ИХ?

Да.
15 (19.2%)
Не.
9 (11.5%)
Не съм се замислял.
7 (9%)
Вече цъкам ей така.
32 (41%)
Писна ми тотално.
5 (6.4%)
Все още играя с хъс.
10 (12.8%)

Общ брой гласове: 74

Автор Тема: Идва ли краят за Вас в ИХ?  (Прочетена 20112 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #45 -: Юли 23, 2010, 12:53:40 pm »
какво точно доказваш  ??? че правиш герой в 1 категория 1 по слава влизаки във втора е пълна нула  *hihi*
а и реално през гилдията героя пак е облагодеделстван нали  ;)
Даа как не се сетих. Ще изритам някой герой 5-та категория от гилда и ще си вкарам мулето да го зобя. Как не се сетих досега  ;)

newcomer

  • Гост
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #46 -: Юли 23, 2010, 12:54:19 pm »
Имам три героя. Ако налея диаманти ще си купя да речем пакет от 80 лева от един акаунт и ще прехвърля диаманти на всеки от останалите герои съобразно нуждите им. А не да цъкам СМС-и на три различни акаунта, което от гледна точка на себестойност левче-диамант е глупост. Може би вече потретвам това мое разсъждание. Не може да ми ограничавате НАЧИНА на покупка на диаманти.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #47 -: Юли 23, 2010, 12:57:03 pm »
Имам три героя. Ако налея диаманти ще си купя да речем пакет от 80 лева от един акаунт и ще прехвърля диаманти на всеки от останалите герои съобразно нуждите им. А не да цъкам СМС-и на три различни акаунта, което от гледна точка на себестойност левче-диамант е глупост. Може би вече потретвам това мое разсъждание. Не може да ми ограничавате НАЧИНА на покупка на диаманти.
Ще си движиш геройте в пакет. Прехвърлянето на диаманти ще е възможно в една категория. Понежи ти знам героите не мисля че ще имаш проблем  ;)

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #48 -: Юли 23, 2010, 12:58:59 pm »
Само едно не мога да си обясня? Защо в imperiaonline мога да имам само един акаунт, а туд да имам неограничен брои? Някой ще ми обясни ли локигата?

2.8 Потребителите нямат абсолютно никакво право да регистрират допълнителни акаунти по време на дадена ера в даден свят.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен RayH

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 29
  • Karma: +24/-13
  • митака
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #49 -: Юли 23, 2010, 01:00:57 pm »
Даа как не се сетих. Ще изритам някой герой 5-та категория от гилда и ще си вкарам мулето да го зобя. Как не се сетих досега  ;)

че то не е голяма философия да се сетиш че не е нужно мулето да стои нол стоп в гилда

то и сега има доста мулета в мота гилдия

не ми е вече интересно ина че без проблем мога да направя 2 гилдия да изтгля топ играчите в нея и познай колко място ще остане в първата :D :D :D

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш ........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #50 -: Юли 23, 2010, 01:01:51 pm »
А примерно герой от 4 категория ще може ли да се бие в провинции 3 категория? Ко май не? Иначе цялата ви идея ще се счупи.

п.п. Иначе по темата, да мисля да се отказвам от играта още от както я започнах.
« Последна редакция: Юли 23, 2010, 01:03:39 pm от Fight »

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #51 -: Юли 23, 2010, 01:02:30 pm »
Извинявайте, ама в целия този план има повече дупки отколкото в сито:
1. Ако се забрани прехвърлянето на злато между категориите какъв е смисълът да се ограничи и прехвърлянето на диаманти?
2. Пазарът на ресурси също трябва да се ограничи до категорията на играча иначе веднага ще станат злоупотреби - най-лесното изкупуваш ресурсите на твой акаунт ниска категория за милиони, оттам купуваш евтини диаманти и ги вкарваш в гилдията. А както всички знаем, занаятчииството в момента е вързано с ресурси от по ниски категории, така че няма как да се ограничи пазара.
3. Честно казано дори тази идея да бъда осъществена по някакъв начин не виждам с какво ще помогне, поне във връзка с темата, в която всички пишем, дори напротив виждам адски много негативи. Първо повечето писали тук са 5та и 6та категория - за тях диаманта няма да стане по евтин дори напротив ще се качи цената му - елементарно търсене и предлагане, по-голяма част от диамантите се продават от хора ниска категория и се купуват от хора висока, тоест по малко предлагане, а същото търсене и като резултат цената ще се вдигне. И 2ро за съжаление както е в момента ситуацията в 6та категория диаманти на пазара няма да има или в най-добрия случай ще се появяват малко, рядко и на безбожни цени. Така че внимавайте какво си пожелавате. ;)

Kilgor

  • Гост
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #52 -: Юли 23, 2010, 01:03:48 pm »
helllfire, предложи направо различните категорий да се обособят като съвсем различни игри, може би с различни имена, на отделни сървари. И нека направо категорийте да нямат нищо общо по между си. Всичко това за да ти хареса цената на диаманта, т.е. да стане толкова колкото ти мислиш че трябва.

П.П. Регистрирах се преди няколко месеца в една игра ( само 2 дни я играх ), но за първия си ден изкарах около 700 злато, а един кредит струваше 360 000 злато. Кой е казал че всеки трябва да може да си купува диаманти с виртуално злато в играта ?

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #53 -: Юли 23, 2010, 01:16:41 pm »
helllfire, предложи направо различните категорий да се обособят като съвсем различни игри, може би с различни имена, на отделни сървари. И нека направо категорийте да нямат нищо общо по между си. Всичко това за да ти хареса цената на диаманта, т.е. да стане толкова колкото ти мислиш че трябва.

П.П. Регистрирах се преди няколко месеца в една игра ( само 2 дни я играх ), но за първия си ден изкарах около 700 злато, а един кредит струваше 360 000 злато. Кой е казал че всеки трябва да може да си купува диаманти с виртуално злато в играта ?
:) усещам лично отношение и тревога от ваша страна ако нещо подобно бъде въведено. Прекалено крайно приемате предложението или може би така ви се иска. Аз неискам да играя с мулета искам да играя с реални хора. Затова се хабя да пиша и да мисля тук за да останат те тук и заедно да стигнем до логично и приемливо решение.
П.П И аз играя други игри и виждам какво е там, но май ми пука само за ИХ и затова съм тук. Организаторите ни обещаха реализъм и в много отношения го постигат повече от конкуренцията/няма да споменавам имена на конкуренти/. Аз лично купувам диаманти и то в далеч не малки количества, но да си ги играя с мулетата не е интересно. трябват ми истински хора и затова съм тук .

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #54 -: Юли 23, 2010, 01:20:33 pm »
В момента аз съм 6-та кат ти си 4-та. Понеже пазара за диаманти в гатегориите ни е различен моят диамант срува 100к а твоят 25к.
Това е реалната тежест на златото в съответните категории например. За да не мога обаче аз да купя "евтини" диаманти 4-та кат се поставят рестрикции.
- не можем да си обменяме злато ако сме различни кат.
- неможем да си обменяме диаманти различните кат.
- аз 6-та кат немога да купувам предмети по-долна кат./ те и без това не ми трябват/. По този начин отново немога да осъществя трансфе.р [/b]Мога да продам нещо например 4-та но предвид ниските цени в съответната кат4 и високите ми разходи в диаманти 6-та кат по събестойност няма да ми е изгодно. Така се избягва и вмешателство в пазарите от други кат.
- с подразделението на категориите ти така или иначе няма и да си купиш екипировка от горната категория а ще караш със старата до 45-то ниво. Виж идеята приключението да ти даде уникален предмет по-горна кат си е много добра идея. И без това е нелогично ако си 39-то ниво да ти даде награда 39-то ниво, тя вече не ти трябва. Ако обаче наградата е 49-то ниво ще си много по-амбициран да я имаш.
- и ето тук умира мултащината  *hihi*

Така гилдиите малко се обезсмислят. Как ще помагам на съотборник от по-ниска категория!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Kilgor

  • Гост
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #55 -: Юли 23, 2010, 01:22:28 pm »
:) усещам лично отношение и тревога от ваша страна ако нещо подобно бъде въведено. Прекалено крайно приемате предложението или може би така ви се иска. Аз неискам да играя с мулета искам да играя с реални хора. Затова се хабя да пиша и да мисля тук за да останат те тук и заедно да стигнем до логично и приемливо решение.
П.П И аз играя други игри и виждам какво е там, но май ми пука само за ИХ и затова съм тук. Организаторите ни обещаха реализъм и в много отношения го постигат повече от конкуренцията/няма да споменавам имена на конкуренти/. Аз лично купувам диаманти и то в далеч не малки количества, но да си ги играя с мулетата не е интересно. трябват ми истински хора и затова съм тук .

Това е толкова абсурдно, че със сигурност няма да се въведе. Така че не се притеснявам от нищо.
Но чуй се само - искаш да се отрежат всички възможни връзки между категорийте. Повече от абсурдно, независимо дали има мулета в играта или не. Да се премахнат повечето опций за взаимоотношение в играта !?!?!? Та тя на това се гради !

П.П. И въпреки това веднага се сещам за 2-3 начина да бъдът заобиколени правилата които предлагаш.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #56 -: Юли 23, 2010, 01:22:41 pm »
Така гилдиите малко се обезсмислят. Как ще помагам на съотборник от по-ниска категория!
Ще му го произведеш защоти си майстор а брони :) а той ще ти достави необходимият ресурс.

newcomer

  • Гост
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #57 -: Юли 23, 2010, 01:27:07 pm »
Схемата е ясна. Както казаха диаманти в системата реално вливат героите от по-ниските категории. Героите от пета категория също са важни, тъй като те обменят своето злато за предлаганите диаманти. Проблема е, че златото непрекъснато се обезценява на диамантения пазар. Може би, поради тази причина, с цел намаляне на тази "инфлация "в 6-та категория, както чета, дропа е сравнително малък, разноските големи и играта трудна. Поради което, човека дето направи темата отправи към аудиторията този апокалиптичен въпрос.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #58 -: Юли 23, 2010, 01:28:49 pm »
Това е толкова абсурдно, че със сигурност няма да се въведе. Така че не се притеснявам от нищо.
Но чуй се само - искаш да се отрежат всички възможни връзки между категорийте. Повече от абсурдно, независимо дали има мулета в играта или не. Да се премахнат повечето опций за взаимоотношение в играта !?!?!? Та тя на това се гради !

П.П. И въпреки това веднага се сещам за 2-3 начина да бъдът заобиколени правилата които предлагаш.
Не предлагам нищо крайно Kilgor. Това са идей които можем заедно да дискутираме за да стигнем до единодушно и логично решение или поне в частност да дадем насоки на екипа и да подкрепим работата им. Но ти неискаш да мислиш заедно с нас, ти директно влезе и отсече. Че дори и написа името ми за да изразиш конкретното си недоволство. Затова си помислих че нещо не ти е изгодно конкретно за теб. Има хора с цели гилдии от мулета. Данеби те да се засегнат, незнам може би. Ако се сещаш за поне 2-3 начина правилата да се заобиколят можеш с удоволствие да ги споделиш с нас :)

Неактивен pro_pain

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 180
  • Karma: +20/-53
    • Профил
Re:Идва ли краят за Вас в ИХ?
« Отговор #59 -: Юли 23, 2010, 01:37:21 pm »
Не предлагам нищо крайно Kilgor. Това са идей които можем заедно да дискутираме за да стигнем до единодушно и логично решение или поне в частност да дадем насоки на екипа и да подкрепим работата им. Но ти неискаш да мислиш заедно с нас, ти директно влезе и отсече. Че дори и написа името ми за да изразиш конкретното си недоволство. Затова си помислих че нещо не ти е изгодно конкретно за теб. Има хора с цели гилдии от мулета. Данеби те да се засегнат, незнам може би. Ако се сещаш за поне 2-3 начина правилата да се заобиколят можеш с удоволствие да ги споделиш с нас :)

Какво се товарите хем знаете че скоро нищи няма да се промени и пак . Хората готвят 7 категория ,  а тя 6-та не добършена.