Автор Тема: Гилдия  (Прочетена 2123 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Гилдия
« -: Юли 23, 2010, 09:53:56 pm »
Днеска малко ви поизтормозих но шефът попита в секцията за въпроси в играта и ..
blade-master [19] Свиреп войн     22:01 23-07-10
Гилдия    1 Отговори
Защо нито аз нито офицера неможем да повишим нивота на главната сграда в базата гилдията има 5 човека искаме да имаме 10 пари има щракам и не става ?
    Re: Гилдия    22:38 23-07-10
    Трябва да имате нужните злато и диаманти.Нивото се повишава от сградата в средата на щаба.

Проблем : Неможем да повишим Шаб на гилдията във 2-ро ниво
Цена на разширението: 5800(не изисква диаманти) - Пари в гилдията: около 17к
Играчи : 5 в момента
Сгради : На всичко във втора категория вдигнати до нивото в което искат диаманти(от там натам неможем да си позволим :) )
Резултат: И аз (първи офицер) и Лидера щракаме и нищо не става :)

Въпросът ми е какво трябва да се направи за да можем :)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Гилдия
« Отговор #1 -: Юли 23, 2010, 11:06:26 pm »
А да имате пуснато някаво обединение на гилдии ?
Иначе звучи странно, няма как да не стане, ако има нужните средства внесени в хазната на гилдията .
Утре ще се провери , ако има някаква промяна ще Ви помоля да пишете .

Shivers

  • Гост
Re:Гилдия
« Отговор #2 -: Юли 24, 2010, 12:56:16 am »
В момента се водят избори за прехвъргане на лидерството към мен но опитите за вдигане на нивото станаха преди това просто в момента се опитваме данеби да се отбъгяви ако сменим лидера :)



Ето тук може да видите какво точно изисква вдиганете и че имаме пари в хазната дори пробвах да отида там със героя със 30к в него данеби да трябва да ги извадим от джоба но пак не става :) (Нямаме пуснато обединяване)
« Последна редакция: Юли 24, 2010, 01:05:33 am от Shivers »

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Гилдия
« Отговор #3 -: Юли 24, 2010, 01:13:17 am »
В момента се водят избори за прехвъргане на лидерството към мен но опитите за вдигане на нивото станаха преди това просто в момента се опитваме данеби да се отбъгяви ако сменим лидера :)



Ето тук може да видите какво точно изисква вдиганете и че имаме пари в хазната дори пробвах да отида там със героя със 30к в него данеби да трябва да ги извадим от джоба но пак не става :) (Нямаме пуснато обединяване)

А, пробва ли да цъкнеш на стрелкичката която е срещу "Действие" и под "Стойност ниво 2" ?
« Последна редакция: Юли 24, 2010, 01:14:56 am от BloodLine »

Shivers

  • Гост
Re:Гилдия
« Отговор #4 -: Юли 24, 2010, 01:25:10 am »
Ти базикаш ли се с мене ? :D

Shivers

  • Гост
Re:Гилдия
« Отговор #5 -: Юли 24, 2010, 05:46:17 pm »
А момчета ще може ли само някой от екипа да ни го вдигне щаба по някакъв начин да може да си го ползваме па търсете проблема  :)

Shivers

  • Гост
Re:Гилдия
« Отговор #6 -: Юли 26, 2010, 10:44:20 pm »
Какво стана гледа ли се проблема въобще или да гледаме нещо със сливане да се разширяваме ?

Неактивен TITA

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гилдия
« Отговор #7 -: Юли 31, 2010, 10:29:00 am »
Здравейте, Вашия проблем със повишаване на нивото разрешен ли е? При нас е същото положение, имаме необходимото количество диаманти и пари, но не разрешава повишаване от 3 в 4 ниво. Писах в ЗАДАЙ ВЪПРОС, препратиха ме да докладвам във форума. Писах в ДОКЛАДВАНЕ НА ПРОБЛЕМИ и засега нищо. Трябва ли всички сгради да са 3 ниво за да стане гилдията 4 ниво? Още нещо, засега нямаме право на "КОМАНДИР" в гилдията, какви са изскванията за това? Дайте съвет, Моля.

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гилдия
« Отговор #8 -: Юли 31, 2010, 10:31:37 am »
За гилдията немога да ти помогна!За Командир имаш право,ако имаш пост!Командира се назначава в главната сграда на поста!

Shivers

  • Гост
Re:Гилдия
« Отговор #9 -: Юли 31, 2010, 03:40:10 pm »
Проблемът ни нее разрешен даже не ни и отговарят работи ли се по въпроса  ??? а за командир пробвай с водача мисля че само той ги назначаваше командирите отиваш на поста и в главната зграда там отдолу имаше табче за назначаване :)

Shivers

  • Гост
Re:Гилдия
« Отговор #10 -: Август 02, 2010, 09:29:28 pm »
Ще хвана и ще линчувам някой най накрая нема ли некой да се хване да оправи тая глупост...  >:(

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:Гилдия
« Отговор #11 -: Август 03, 2010, 08:34:50 am »
Здравейте, Вашия проблем със повишаване на нивото разрешен ли е? При нас е същото положение, имаме необходимото количество диаманти и пари, но не разрешава повишаване от 3 в 4 ниво. Писах в ЗАДАЙ ВЪПРОС, препратиха ме да докладвам във форума. Писах в ДОКЛАДВАНЕ НА ПРОБЛЕМИ и засега нищо. Трябва ли всички сгради да са 3 ниво за да стане гилдията 4 ниво? Още нещо, засега нямаме право на "КОМАНДИР" в гилдията, какви са изскванията за това? Дайте съвет, Моля.

Вчера имах подобен проблем с повишаване на нивото на гилдията. Мисля, че не е до сградите, а е по-скоро до браузера. След като не стана през Firefox, превключих в IE и се получи отмах.

А иначе това с Командира, пълното име на длъжността е "Командир на преден пост". Не е голям ъпгрейд на акаунта. Назначава се от Лидер или Първи офицер и заедно с тях двамата може да ъпгрейдва поста си и да определя кой има достъп до местното хранилище (ако такова е построено). Правилно казаха, че се назначава през щаба на самия пост, а не от щаба на гилдията.
« Последна редакция: Август 03, 2010, 08:39:29 am от Aegir »

Shivers

  • Гост
Re:Гилдия
« Отговор #12 -: Август 03, 2010, 08:12:34 pm »
Мерси много за съвета ... изпробвах една друга цака и се получи трябва да напомпаш копчето за вдигане няколко пъти преди да сее рефрешнала страницата :)