Автор Тема: Една несправедливост  (Прочетена 7705 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Една несправедливост
« -: Юли 25, 2010, 11:11:37 pm »
Искам да попитам екипа,дали в тая игра се толерират мародерите и дали екипа умишленно им помага.
Питам понеже според мен има несправедливост при нападенията в зоните.  А ето и защо мисля така,
Значи днеска един индивид ме нападна докато се биех : победих го. Естественно не  му взех никакво злато, Но ако той беше успял щеше да си тръгне с пълни джобове  *xxx*

След това аз се прибрах в града да си излекувам единия убит наемник ,но оня се прибрал с моментална излекувал се и в момента в който пристигнах в града пак ме нападна и си тръгна с пълни джобове  *guns* *guns* *guns*

Това не ми се случва за първи път и за това реших да питам екипа   ;D  Кога най после ще възтържествува справедливостта   *THANK*


Надявам се че Отон - бонбон  ще намери време да ми отговори  *gamer*

« Последна редакция: Юли 25, 2010, 11:17:00 pm от vOsYcHnA_pRiNcEsA »
- I died to become immortal

newcomer

  • Гост
Re:Една несправедливост
« Отговор #1 -: Юли 26, 2010, 09:33:03 am »
Винаги, когато отивате в такава зона, слагайте предварително златото си в трезора. Именно поради тази причина не сте взели никакво злато от плячкаджията. Те носят със себе си толкова злато колкото да платят за наемниците си. Между другото те търсят именно такива жертви като теб, носещи торба със злато със себе си. Плячкаджийството е бизнес. Някои играчи само това правят и заработват добри пари. Ако искаш да му го върнеш/ да отмъстиш на гадта обади се на някой приятел или по-добре приятели в съответната категория включете си пътешественика и започнете да го търсите. Рано или късно с малко търпение ще му хванете цаката. Плячкаджиите си имат любими провинции и зони където клечат, така че може да му схванете схемата на игра и тогава бой. Няма да вземете пари, но поне ще остане кефа че сте го смачкали няколко пъти. Очаквай неприятни съобщения от типа "Майката", "Бащата" и т.н. Тези хора не обичат да губят. Пожелавам ти успех в начинанието.

Kilgor

  • Гост
Re:Една несправедливост
« Отговор #2 -: Юли 26, 2010, 09:58:31 am »
Tук доколкото разбирам, основната драма е че при успешна защита не се получава нищо. Плячкаджията веднъж се е разбил в нея, но тя не е спечелила от това. Смятам справедливо е при неуспешен опит за ограбване, защитникът също да получава злато.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Една несправедливост
« Отговор #3 -: Юли 26, 2010, 10:00:02 am »
Торба със злато ли бе *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Взел ти  20К човечеца *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *freak*

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Една несправедливост
« Отговор #4 -: Юли 26, 2010, 10:33:42 am »
Права е да се сърди!Аз например напоследък с това си изкарвам добри парици!Противно на по горе писаното си ходя с бая злато в мене!Аз също съм за въвеждането на идеята да се взима и на нападателя 10% ако загуби!1:ще стане по интересно и ще има тръпка!2:ще намалеят мародерите драстично!А злато да се оставя в банката си е все тая щото пък може и да не те нападнат а ти пак губиш....

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Една несправедливост
« Отговор #5 -: Юли 26, 2010, 11:02:49 am »
Торба със злато ли бе *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Взел ти  20К човечеца *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *freak*
Не се присмивай .. много е права да иска нещо подобно , трябва при успешна защита диамантите да им вземаме .. не злато , ама не е измислено като хората .. Дано някой от екипа направи подобно нещо, че да има и повече тръпка в тая плячка ;)

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Една несправедливост
« Отговор #6 -: Юли 26, 2010, 02:05:19 pm »
Торба със злато ли бе *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Взел ти  20К човечеца *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *freak*

смее се а когато ме нападаше 39 левел а аз бях 34 и без нито един наемник беше великия войн със 4 помощника ме нападаше  ::)  *hihi* сега неможе го намеря по картата  :D :D :D

20к 200к и 2 милиона все е тази , не е справедливо  >:(
- I died to become immortal

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Една несправедливост
« Отговор #7 -: Юли 26, 2010, 04:26:47 pm »
Има банки за тия неща...И аз веднъж недогледах и олекнах с 2 млн , но не съм ревнал..Просто грешката си беше моя - има опция да не губиш пари - всеки да си решава да я ползва или не..  *pardon*
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Една несправедливост
« Отговор #8 -: Юли 26, 2010, 04:35:45 pm »
Когато нападнеш някого, неговите (активирани) наемници се включват безплатно на негова страна, а и не губи точка за действие. Отделно има опция да пазиш съотборник в опасна зона- тогава поне първото нападение може да бъде гарантирана загуба. Не е чак толкова несиметрично и несправедливо, принцесо. :)

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Една несправедливост
« Отговор #9 -: Юли 26, 2010, 04:43:44 pm »
Да колега,ама не :D!Oсобенно симетрична е новата мода:вземане на цяла зона във Вечно белите краища!Мирна зона,в която някой си загражда ресурса и ти като отидеш да копаеш даже не виждаш колко и кой го охранява :D *hihi*!

newcomer

  • Гост
Re:Една несправедливост
« Отговор #10 -: Юли 26, 2010, 04:51:01 pm »
Когато нападнеш някого, неговите (активирани) наемници се включват безплатно на негова страна, а и не губи точка за действие. Отделно има опция да пазиш съотборник в опасна зона- тогава поне първото нападение може да бъде гарантирана загуба. Не е чак толкова несиметрично и несправедливо, принцесо. :)

Една добре организирана атака от страна на плячкаджиите не може да се спре. Един копач 4 категория доста як с двама охрана 5 категория (всички с пълен набор наемници) бяха помляни от професионалните плячкаджии salsa, сомалиец, етиопец, танганаец и сие. Просто хората се бяха организирали и така. Бачкаш един час, включваш се в ИХ и виждаш всичко разбито. Кое с една, кое с няколко атаки. Ако си в такава зона /особенно ако копаеш ресурси/ трябва да си постоянно нащрек. Има играчи, които са усъвършенствали до съвършенство тактиката за смачкване на копачи, секачи и всякакви други ентусиасти събиращи ресурси в такива зони.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Една несправедливост
« Отговор #11 -: Юли 26, 2010, 05:07:13 pm »
Една добре организирана атака от страна на плячкаджиите не може да се спре. Един копач 4 категория доста як с двама охрана 5 категория (всички с пълен набор наемници) бяха помляни от професионалните плячкаджии salsa, сомалиец, етиопец, танганаец и сие. Просто хората се бяха организирали и така. Бачкаш един час, включваш се в ИХ и виждаш всичко разбито. Кое с една, кое с няколко атаки. Ако си в такава зона /особенно ако копаеш ресурси/ трябва да си постоянно нащрек. Има играчи, които са усъвършенствали до съвършенство тактиката за смачкване на копачи, секачи и всякакви други ентусиасти събиращи ресурси в такива зони.
С една дума ..... правят си играта интересна  ;D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

GLADIATOR

  • Гост
Re:Една несправедливост
« Отговор #12 -: Юли 26, 2010, 05:19:54 pm »
Когато нападнеш някого, неговите (активирани) наемници се включват безплатно на негова страна, а и не губи точка за действие. Отделно има опция да пазиш съотборник в опасна зона- тогава поне първото нападение може да бъде гарантирана загуба. Не е чак толкова несиметрично и несправедливо, принцесо. :)
Може би и ги лекуваш безплатно, след като си отблъснал нападателя, но са ти убили 1 , 2 или 3ма наемници.Тук не става въпрос колко би загубил, ако загубиш, а защо нападателя при загуба не губи нищо.Нападателя плащал надници, изразходвал точка за действие, ми остава да му платиш и лечението на убитите наемници, ако имаш неблагоразумието да го отблъснеш и той си тръгне с пръст в устата, така ли.Щом е решил да те нападне, естественно е да си плати. Щом загуби е още по естественно също да си плати, толкова колкото и ако спечели и те ограби.От кадето и да го погледнеш няма логика да е така като е сега.

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Една несправедливост
« Отговор #13 -: Юли 26, 2010, 05:57:08 pm »
Да добра плячка извадихме,бяхме SALCA I SOMALIEC!Останалите имаха почивен ден! *hihi*

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Една несправедливост
« Отговор #14 -: Юли 26, 2010, 06:01:06 pm »
Но да не спамим по темата на мацката!Вапреки че съм мародер и дебна и обикалям за пациенти аз сащо съм съгласен с нея!Трябва да се взима и на нападателя сащия % злато ако загуби!