Автор Тема: Малко банално...и нахално...  (Прочетена 4640 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Малко банално...и нахално...
« -: Юли 26, 2010, 10:41:44 am »
Може би ставам банален и малко нахален, но вече около 2 месеца няма мисии с диаманти бих искал да знам ще има ли и ако е така, то кога!

Имам 90-тина диаманта в мен но ми е чудно дали да ги харча заштото др ми герой се нуждае от екипировка а и този скоро става 35 ниво...ако до 1 месец гарантирате, че ще има задачи то да се екипирам спокойно с 39 ниво и да ми е мирна главата..но ако няма то ще си остана слаб и няма да зимам чук на бижутера ми.

А и приятелите ми казаха, че може да се откажат от играта защото немогат да смогнат с парите, въпреки че пращат по някой др смс на месец...цените на аукциона са безбожни в момента поради причината че 1 диамант е 100 к....

свят 3 герои: aHoHuMeH, ypaaaa
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #1 -: Юли 26, 2010, 10:45:13 am »
Вмомента има награди с диаманти, получаваш диаманти от приключенията като биеш лидерите

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #2 -: Юли 26, 2010, 10:54:04 am »
сега см 32 ниво и минах многостепните в бариерата и симилия по няколко пъти, но диаманти не са ми се падали..нито пък в таверната ми пише за нещо подобно...може би в к5 или к6 има но..аз см к4..
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен eniac

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 202
  • Karma: +38/-77
    • Профил
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #3 -: Юли 26, 2010, 10:57:05 am »
В 4к в момента има диаманти в приключението от гарада на императорите.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #4 -: Юли 26, 2010, 11:25:53 am »
Да, последнте 3 боса дават по 10-15 диаманта еднократно! Това не е нищо. А и за да ги минеш трябва да похарчиш доста повече за да намериш и екипираш наемници. (М/у другото, с това разделение на екипировката на голямо и малко ниво, реално се намалиха наемниците на половина. Те и без това си бяха хвани единия, удари другия.).
Става въпрос за ежедневните мисийки. Ако ще да са с по 1-2 диаманта, но да ги има. Гилдиите съставени от герой под 5к, реално тъпчат не едно място. Майсторите им едвам събират за инструменти, да не говорим за някакви вноски в хазната. Другите също. Не можеш да ги накараш да отделят по 200-300-500к седмично за диаманти. Пробвахме, няколко човека веднага си биха камшика.
Но то това ви е ясно де. Просто, нали обещахте че ще се преосмислят и ще се пуснат пак, та за това се интересуваме какво става.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #5 -: Юли 28, 2010, 03:12:42 pm »
явно никой от "политиците" няма да отговори на този въпрос...
"бойко" стига инвестира в тея чатове .. вземи оправи мисиите с диаманти, че мн хора се отказаха от играта вече...ако не от играта то от занаята. Това се отнася и за играта...с др думи разбира се ;) :
"България първа ще излезе от тая криза, за да влезе първа в другата..."
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #6 -: Юли 28, 2010, 05:52:29 pm »
Може да бъдат вкарани и диамантите като плячка при битки..Малко еретично звучи , но ако се намали малко шанса и ако падат в умереното количество едно , мисля няма да има проблем..И аз не знам за какво го пиша това ,де..Най-много Митко да напише - не е лоша идеята и да потъне в забвение , като всичо до сега..Гледам доста хора вече се умориха да пишат или го намират за безсмислено..Май и аз отивам в тая група , за радост на някои..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #7 -: Юли 28, 2010, 09:51:34 pm »
наистина ще е много добре да пада по 1 диамант на 20-тина битки..ако не умираш редовно ще ти избие колбите и отварите за атрибути :)
надявам се Митко да го приеме на сериозно и да хванат заедно с програмистите да оправат тия неща за 2-3 дни..просто мисля че мн хора вече се оплакахме. Той какво иска да ходим да се оплачем на първанов ли ? просто мисля че тия хора трябва да се засрамат...протест ли трябва да правим или какво...
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #8 -: Юли 28, 2010, 10:35:53 pm »
наистина ще е много добре да пада по 1 диамант на 20-тина битки..ако не умираш редовно ще ти избие колбите и отварите за атрибути :)
надявам се Митко да го приеме на сериозно и да хванат заедно с програмистите да оправат тия неща за 2-3 дни..просто мисля че мн хора вече се оплакахме. Той какво иска да ходим да се оплачем на първанов ли ? просто мисля че тия хора трябва да се засрамат...протест ли трябва да правим или какво...
Хаха .... да падат диаманти.И като имаш 10 мулета (много хора са и с повече) какво правим ? И кое ще накара тези хора да си купят диаманти с истински пари ? Вие искате екипа да си вкара автогол :D:D:D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Shivers

  • Гост
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #9 -: Юли 28, 2010, 10:40:26 pm »
Е да ме прощавате но в момента ревете и си тръшкате че никой не ви слуша като искате да спрете заплатите на хората ??? Ако диамантите можете да си ги намирате под дърво и камък никой няма да копува ... а тия хора са се постарали да ви направят интересна игра в която да се забавлявате и я поддържат(от време на време  >:( ) И както във всяко нещо си трябва заплащане ... копуването на диаманти е тяхното заплащане а вие ревете защото искате да го намалите или да го премахнете ? И сега ако някой ми каже в българия сме нямаме пари да си купуваме затова искаме така ... Е иди в магазина вземи си нещо и им кажи че сме в българия и че нямаш пари да плащаш да видиме какво ще ти кажат. Като нямам пари не си копувам ... :)

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #10 -: Юли 28, 2010, 10:47:46 pm »
Хаха .... да падат диаманти.И като имаш 10 мулета (много хора са и с повече) какво правим ? И кое ще накара тези хора да си купят диаманти с истински пари ? Вие искате екипа да си вкара автогол :D:D:D
Е да ме прощавате но в момента ревете и си тръшкате че никой не ви слуша като искате да спрете заплатите на хората ??? Ако диамантите можете да си ги намирате под дърво и камък никой няма да копува ... а тия хора са се постарали да ви направят интересна игра в която да се забавлявате и я поддържат(от време на време  >:( ) И както във всяко нещо си трябва заплащане ... копуването на диаманти е тяхното заплащане а вие ревете защото искате да го намалите или да го премахнете ? И сега ако някой ми каже в българия сме нямаме пари да си купуваме затова искаме така ... Е иди в магазина вземи си нещо и им кажи че сме в българия и че нямаш пари да плащаш да видиме какво ще ти кажат. Като нямам пари не си копувам ... :)
Ема вие май обичате да си пишете без да четете...Като направят дропа като при легендарни предмети и 100 мулета да имаш - все тая..И друго ,уважаеми Sharp_Shooter - човек като има 100 мулета и сега не купува диаманти ако не иска - копае  продава и толкова.
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #11 -: Юли 28, 2010, 10:55:45 pm »
поне задачи да има, това няма да намали заплатата на екипа защото задачите ще изпълняват само по-бедните "хора" тоест герой...тези които си имат пари и всеки ден купуват и продават по 50-100 диаманта ще продължат да го правят за да не си губят точките действие с задачи за някви си 5 диаманта..
хората които купуват диаманти ще продължат за да се развиват по-лесно ами тези които са решили да се откажат от играта няма да го направят ако има задачи за диаманти!
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен Loshiat

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +7/-18
    • Профил
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #12 -: Юли 28, 2010, 11:24:57 pm »
поне задачи да има, това няма да намали заплатата на екипа защото задачите ще изпълняват само по-бедните "хора" тоест герой...тези които си имат пари и всеки ден купуват и продават по 50-100 диаманта ще продължат да го правят за да не си губят точките действие с задачи за някви си 5 диаманта..
хората които купуват диаманти ще продължат за да се развиват по-лесно ами тези които са решили да се откажат от играта няма да го направят ако има задачи за диаманти!
Съгласен съм с теб.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #13 -: Юли 28, 2010, 11:26:04 pm »
Ема вие май обичате да си пишете без да четете...Като направят дропа като при легендарни предмети и 100 мулета да имаш - все тая..И друго ,уважаеми Sharp_Shooter - човек като има 100 мулета и сега не купува диаманти ако не иска - копае  продава и толкова.
Добре,по-друг начин ще го кажа.И да ревете и да се тръшкате диаманти няма да падат като дроп !
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #14 -: Юли 29, 2010, 06:00:05 am »
Диаманти не трябва има от дроп така прекалено многото мулета пак ще стане подобно като преди.Идеята с приключенията е доста по-добра,но да бъдат вкарани диаманти и в тези от 2-3 категория и останалите от 4-та.Във всяко приключение като биеш боса да има диаманти да ти дава.и като минете там няколко приключения и ето ви за 1-2 чука и после сте готови :D