Автор Тема: предни постове  (Прочетена 2413 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
предни постове
« -: Юли 26, 2010, 05:16:29 pm »
искам да знам,какво точно дава поста на защитниците,когато са атакувани от друга гилдия??там според нивото на поста и тем подобни.

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предни постове
« Отговор #1 -: Юли 26, 2010, 05:51:11 pm »
Стената дава броня,ако си вдигнал главната сграда на ниво 7 вече ти отклиучва нейното развитие,което ти дава бонус кам атрибутите на всички членове когато са в провинцията в която се намира поста!Отделните сгради също ти дават определен бонус към добива,опита и дропа в дадената зона!

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предни постове
« Отговор #2 -: Юли 26, 2010, 05:59:42 pm »
така,нашият пост беше 8 ниво и доколкото разбрах,е трябвало да ни се добави на всеки 1200 броня бонус от поста,но когато се бихме със ZEALOTS-снощи,сме се били със същата броня с която сме и     в момента,това значи че бонусите от поста не работят.прав ли съм и защо е така  ???

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предни постове
« Отговор #3 -: Юли 26, 2010, 06:04:01 pm »
Прав си но въпроса ти е за към господата програмисти!Ние също имахме подобен проблем и беше отстранен преди време!За съжаление се е оказало че напразно сте хварляли диаманти за стена,тя не ви е помогнала когато трябва *UNDECIDED*

Неактивен Qbrat

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +5/-7
    • Профил
Re:предни постове
« Отговор #4 -: Юли 26, 2010, 06:10:47 pm »
Наистина разгледах докладите и сравних показателите - никакви бонуси от поста. Ако е така се надявам да се вземат мерки - атаката да се счита за невалидна и да се компенсира гилдията за средствата дадени за строежа на сградите и стена.
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 07:55:19 pm от Qbrat »

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предни постове
« Отговор #5 -: Юли 26, 2010, 06:24:40 pm »
В историята има и други подобни битки!Ще го оправят от екипа ;)

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предни постове
« Отговор #6 -: Юли 26, 2010, 06:37:16 pm »
изкренно се надявам,да видим какво ще кажат админите утре,по въпроса >:(

Неактивен Qbrat

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +5/-7
    • Профил
Re:предни постове
« Отговор #7 -: Юли 26, 2010, 07:58:07 pm »
Господата "непрестрастни" админи моля да не трият постовете а да отговарят. Освен това тук се пише за нещо което може да се види в докладите и да се потвърди от поне 50 играча. ПОздрави!

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:предни постове
« Отговор #8 -: Юли 26, 2010, 08:46:27 pm »
Господата "непрестрастни" админи моля да не трият постовете а да отговарят. Освен това тук се пише за нещо което може да се види в докладите и да се потвърди от поне 50 играча. ПОздрави!
Проблемът е описан още в първите постове на темата. Следващите писания няма да ги коментирам.
Трия мнения, за да не трия вас. Явно вие предпочитате по-лесния за мен начин и смятам да се съобразя с желанието ви.
Следващият (или следващите), който си позволи инсинуации за толериране на определени играчи или гилдии, си заминава от този форум. И изобщо не ме интересува дали е зеалот, морски, горски, снежанка, седемте джуджета, спайдермен и т.н.

Неактивен Qbrat

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +5/-7
    • Профил
Re:предни постове
« Отговор #9 -: Юли 26, 2010, 08:54:25 pm »
Проблемът е описан още в първите постове на темата. Следващите писания няма да ги коментирам.
Трия мнения, за да не трия вас. Явно вие предпочитате по-лесния за мен начин и смятам да се съобразя с желанието ви.
Следващият (или следващите), който си позволи инсинуации за толериране на определени играчи или гилдии, си заминава от този форум. И изобщо не ме интересува дали е зеалот, морски, горски, снежанка, седемте джуджета, спайдермен и т.н.
Да, това е отговор. А не анонимно включване без обяснение. В ИО имаше много пъти рестартване на играта от стара дата. Не вярвам тук да не може да се върне нещо което е следствие на бъг.
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 06:59:11 pm от Qbrat »

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предни постове
« Отговор #10 -: Юли 27, 2010, 02:40:12 pm »
какво става,господа админите няма ли да вземат отношение по въпроса ???чакаме отговор.

Неактивен Qbrat

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +5/-7
    • Профил
Re:предни постове
« Отговор #11 -: Юли 27, 2010, 07:06:07 pm »
Явно така им е по-изгодно или както вика баба " Ам тъй му изнася бре"  *WASSUP*
Без да правя инсинуации, кажете ми защо все още нямаме поне отговор как ще се разреши проблема. Не говоря за самите действия. И понеже ситуацията се промени, т.е. успяхме да си върнем поста, разрешаването може да е във вид на компенсация за вложените средства. По мои груби изчисления около 350 диаманта и над 60 000 000 злато (само стената до 8-мо ниво е към 40 мил).

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предни постове
« Отговор #12 -: Юли 28, 2010, 03:21:05 pm »
може ли да знам защо вече втори ден,няма отговор от екипа,по проблема ни ???гледам по другите проблеми и въпроси си отговаряте компететнно,но защо мълчите по нашия въпрос ???явно това не е поради липса на време и питам пак,няма ли да ни обарнете внимание най-накрая???ако и утре все така си мълчите ще пиша директно на Oton и ако пак няма развитие на нещата,ще се обърна към още по горна инстанция,но няма да оставя нещата така.защото не е редно,нито правилно,за някои хора,да може,за други не.