Автор Тема: Най добрите места за копаене 3-та категория  (Прочетена 1214 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Здрв момчета някой ще може ли да ме насочи къде са най добрите места за копаене на руди и скъпоценни камъни :) ?( в трета категория)

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Най добрите места за копаене 3-та категория
« Отговор #1 -: Юли 26, 2010, 08:28:20 pm »
В многостепенните зони шанса за добив е по голям,има по малко герой но пък и шанса да те пляснат и да ти вземат изкопаното е по голям!В останалите пък има по често празни курсове!Ако си с добри наемници или има кой да те охранява копай в Пустите скали!

GLADIATOR

  • Гост
Re:Най добрите места за копаене 3-та категория
« Отговор #2 -: Юли 26, 2010, 08:38:59 pm »
В многостепенните зони шанса за добив е по голям,има по малко герой но пък и шанса да те пляснат и да ти вземат изкопаното е по голям!В останалите пък има по често празни курсове!Ако си с добри наемници или има кой да те охранява копай в Пустите скали!
До колкото знам в многостепенните зони няма ресурс и не могат да те нападнат там  ;D
Но подозирам че си имал в предвид опасните провинции, тея дето са оградени в червено ;)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Най добрите места за копаене 3-та категория
« Отговор #3 -: Юли 26, 2010, 10:05:13 pm »
До колкото знам в многостепенните зони няма ресурс и не могат да те нападнат там  ;D
а кожите сигурно не са ресурс  :D

Неактивен Enravota

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 36
  • Karma: +10/-17
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Най добрите места за копаене 3-та категория
« Отговор #4 -: Юли 27, 2010, 09:45:48 pm »
Трепи гадовете, събирай злато и предмети, продавай и си купувай рудата. Копането е дива работа, нали знаеш - ахмак лозе копае, юнак вино пие - an old Bulgarian proverb, ръиш.....  ;) ;) ;)