Автор Тема: За уменията на мистиците ?  (Прочетена 1464 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
За уменията на мистиците ?
« -: Юли 26, 2010, 08:39:13 pm »
1.Искам да питам за нещо , което ме озадачи тези дни . Гледах битка на тъмен мистик и свиреп войн с 2 оръжия /който има  1 точка на умение две оръжия /.
Та при положение , че тъмните мистици премахват по една точка на умения с проклятие на мрака , как въпросните войни ползват 2 оръжия в битка ?
2.И още нещо всички умения на мистиците са в измеримост точки в + /- за разлика от тези на войните , където са в проценти .


Извинявам се ако на някой му се вижда тъпа темата , но все пак аз съм жена и малко по-трудно смилам смисъла на нещата , па макар да не съм блондинка

Kilgor

  • Гост
Re:За уменията на мистиците ?
« Отговор #1 -: Юли 26, 2010, 09:09:59 pm »
1.Aми някой умения не могат да бъдат свалени с Проклятие на мрака. Командир на наемници е едно от тях, героят продължава да се бие с 5 наемника, въпреки че вече има само 4 точки на умението. Конкретно за двете оръжия, трябва да се види дали бонусът се ползва. Че няма да падне единия меч е ясно , но дали процентът покачва пораженията не съм обръщал внимание.
2. Ами много пъти е предлагано и уменията на мистиците да бъдат процент.... ???

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:За уменията на мистиците ?
« Отговор #2 -: Юли 26, 2010, 09:19:44 pm »
По моя логика би трябвало да се намалят пораженията на оръжията на свирепия при подобни битки . Значи въпросния войн ми дърпа в проценти от жизнени точки , ловкост , точност и т.н   ....... но в същото време моите умения , които имам на героя са вятър работа .
Дори и да има повече точки на "две оръжия " то с проклятието вече всеки тъмен е "бутнал" по една точка за майсторствата на оръжията и би следвало да му се отрази по някакъв начин .
Все едно да си в лошо здраве и да се силиш да удряш .
Поправи ме ако логиката ми е грешна .

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:За уменията на мистиците ?
« Отговор #3 -: Юли 27, 2010, 11:33:10 am »
Ето една подходяща тема по точка 2. Поради липса на интерес обаче не съм обмислял по-сериозно как да пребалансирам умението (при базова 400 сила ефектът е 25%).