Автор Тема: злате чук  (Прочетена 1161 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
злате чук
« -: Юли 27, 2010, 02:34:38 pm »
Привет на всички четох малко от предишните теми и не съм сигурен дали моята я има някъде и дали тук е мястото но ще споделя! Отнася се за мисиите с диаманти и въобще мястото на диамантите в играта! Наистина много от прохождащите играчи трудно се справят и бързо се отказват аз лично поканих 1 мой приятел да играе ако не му бях помагал с пари и екипировка изцяло нямаше да може да мине и 15 ниво Нямаше пари за поправка да не говорим за колби!Но идеята ми е следната ако може да направите инструментите за занаятчия за различните категории да струват различни диаманти защото разберете ме правилно топ50 играчите може да си купят 50 диаманта без проблем но един герой 20 ниво трудно ще извади 500к злато за чук при дроп на пари максимум 1000 И другото ми предложение е ако може комплектите за занаятчии които пуснахте да не са само за легендарни инструменти все пак нека все пак да могат и други да го ползват за това е комплект от играта а не платен не е хубаво това условие иначе по добре да го кръстим комплекта на администратора :) Надявам се да не съм засегнал никого приятна игра на всички и нека помислим отнова за дропа на пари в тази криза:)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:злате чук
« Отговор #1 -: Юли 27, 2010, 04:37:38 pm »
Кви ти 500к  :D то един диамант е 150к прави сметка колко е чука.Но се пак цената надали ще се намали мисля няма как да стане.Има редки чукове който са по-евтини.
Иначе за комплектите съм съгласен да се направи така че да се ползват и без златни чукове  ;)

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:злате чук
« Отговор #2 -: Юли 27, 2010, 05:54:37 pm »
Аз също съм за намаляване цената на чука,но няма как да стане тъй като и с чук кат 2 може да се майстори кат 5 да кажем примерно,не зависимо от кат на чука той носи еднакъв шанс за всички категории.
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:злате чук
« Отговор #3 -: Юли 27, 2010, 06:58:56 pm »
Аз също съм за намаляване цената на чука,но няма как да стане тъй като и с чук кат 2 може да се майстори кат 5 да кажем примерно,не зависимо от кат на чука той носи еднакъв шанс за всички категории.

Решението е да се ограничи чуковете да дават бонус в текуща и по-ниска категория :)