Автор Тема: подкатегории  (Прочетена 5944 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:подкатегории
« Отговор #15 -: Юли 29, 2010, 11:40:20 am »

Най-логичното обяснение е, че преди на ниво Х0 се купуваха предмети ниво Х8-Х9. И през първата половина от категорията противниците почти не оказваха някаква съпротива, защото има голяма разлика между базилиск ниво 40 и ниво 49, както и между арбалет ниво 40 и арбалет ниво 48 (49 пък съвсем).

Прав си, че не оказват. Но ще ти дам един пример. Взимам 4 стрелеца 45-49 ниво с арбалети и отивам да трепя в "Югоизточната тъмна кула". Прескачам ги всичките тия 40-44 ниво и взимам по 3к опит от битка.
Та не разбирам как екипировката ме спира в случая!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:подкатегории
« Отговор #16 -: Юли 29, 2010, 11:43:07 am »
Прав си, че не оказват. Но ще ти дам един пример. Взимам 4 стрелеца 45-49 ниво с арбалети и отивам да трепя в "Югоизточната тъмна кула". Прескачам ги всичките тия 40-44 ниво и взимам по 3к опит от битка.
Та не разбирам как екипировката ме спира в случая!

Не задавай такива въпроси, че се сетих за нещо, което на никого от играчите няма да се хареса. Между другото, в К6 поне има греда и срещу това, но то си е по-скоро в основата на отделен проблем, отколкото отговор на въпроса ти- надниците там са много високи, а загубена битка струва много.
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 11:44:57 am от Sheremetev »

Kilgor

  • Гост
Re:подкатегории
« Отговор #17 -: Юли 29, 2010, 11:46:39 am »
Прав си, че не оказват. Но ще ти дам един пример. Взимам 4 стрелеца 45-49 ниво с арбалети и отивам да трепя в "Югоизточната тъмна кула". Прескачам ги всичките тия 40-44 ниво и взимам по 3к опит от битка.
Та не разбирам как екипировката ме спира в случая!

Спирате това че един вид си длъжен да ги вземеш тези наемници. Пък и 3к опит далеч не е много в категория 5. Ако можеше да снаряжаваш екипировка х8, х9, още докато си 40то ниво, би имал възможността да побеждаваш сам ( е не и в Югоизточната тъмна кула, но на някой други благодатни места) и да получаваш по 6-7к опит. Преди промените, качих 2 героя от 40то до 49то ниво за.....14 дни. Сега никакъв шанс при положение че ще трябва задължително да търся наемници, да ги екипирам и да получавам значително по-малко опит биейки се с тях.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:подкатегории
« Отговор #18 -: Юли 29, 2010, 12:05:16 pm »
Спирате това че един вид си длъжен да ги вземеш тези наемници. Пък и 3к опит далеч не е много в категория 5. Ако можеше да снаряжаваш екипировка х8, х9, още докато си 40то ниво, би имал възможността да побеждаваш сам ( е не и в Югоизточната тъмна кула, но на някой други благодатни места) и да получаваш по 6-7к опит. Преди промените, качих 2 героя от 40то до 49то ниво за.....14 дни. Сега никакъв шанс при положение че ще трябва задължително да търся наемници, да ги екипирам и да получавам значително по-малко опит биейки се с тях.

Според мен повече влияние оказва правилото за опит, "с: и "без" наемници. Сметни си, ако то отпадне колко ще ти отнеме да стигнеш със старата екипировка до 45. От там нататък ще е същото. Няма да има голяма разлика, като време!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:подкатегории
« Отговор #19 -: Юли 29, 2010, 07:50:47 pm »
Това разделение става горе-долу за героите,но за наемниците е просто безумно
нестига че и преди едвам се намираха свестни наемници ами сега като намеря свестен той е ниво Х0 до Х4
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен grotius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-24
    • Профил
Re:подкатегории
« Отговор #20 -: Август 03, 2010, 08:23:01 pm »
Според мен повече влияние оказва правилото за опит, "с: и "без" наемници. Сметни си, ако то отпадне колко ще ти отнеме да стигнеш със старата екипировка до 45. От там нататък ще е същото. Няма да има голяма разлика, като време!
Няма какво да спорим с тези подкатегории се забавя успешно бързото развитие. Целта е постигната, дали на нас ни харесва е отделен въпрос.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:подкатегории
« Отговор #21 -: Август 03, 2010, 08:51:53 pm »
Това разделение става горе-долу за героите,но за наемниците е просто безумно
нестига че и преди едвам се намираха свестни наемници ами сега като намеря свестен той е ниво Х0 до Х4

ако ти също си на ниво Х0 до Х4 направо си го наемай свестния наемник и винаги ще го вдигнеш до 49 то и без това прекалено бързо се вдига без наемници, да не кажа че в погорните категории те смилат от един два удара за това трябва и да можеш да убиваш бързо, а затова ти трябват наемници

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:подкатегории
« Отговор #22 -: Август 04, 2010, 12:54:05 am »
ако ти също си на ниво Х0 до Х4 направо си го наемай свестния наемник и винаги ще го вдигнеш до 49 то и без това прекалено бързо се вдига без наемници, да не кажа че в погорните категории те смилат от един два удара за това трябва и да можеш да убиваш бързо, а затова ти трябват наемници

Да, и един мармот. Можеш да вземеш наемник ниво X7, X8 и евентуално да разчиташ, че ще го вдигнеш до X9 към края на категорията. За разлика от героя ти, те не получават опита накуп от изпълнение на мисии. В някаква степен има смисъл да вземаш наемници от "междинни" нива като X5 и X6 с добри умения със следните условности.

1) Ще ти вършат работа до време, примерно до по-малките босове в приключенията.

2) Един добър от тия в комбинация с кожар е приятна комбинация за средата на категорията. Така хем ще правиш повечко опит в средата на нивото, хем няма да си прецакваш особено шанса за дроп на кожи/кости с наемник от по-висока категория.

3) Ако накичиш 2 такива с бижута за дроп + себе си, можеш да се биеш в средата на нивото при максимален шанс за дроп на предмети.

Като цяло, обаче, предпочитам ако трябва да изчаквам, ако трябва да пусна онзи пакет, дето изплюваше двойно повече наемници в таверните, колкото да си подбера парти с хубави биячи, вместо да преоборудвам герои в средата на категорията.

P.S. А който каза, че развитието е било много бързо, преди да се въведат ниската и високата подкатегория, сигурно има златен медал за чистене на леща с боксови ръкавици.

Дори и без наемници, дори и с фул епик, дори и преди правилото за категориите, развитието от 15то ниво нагоре става мудно и тегаво. Ако не намериш някоя хубава зона с повечко дроп на жълти рецепти и не си ентусиаст да развиваш занаяти, нивата от X6, X7 до следващата категория са скучно и гламаво блъскане за опит в една или няколко подбрани бойни зони и нищо повече.
« Последна редакция: Август 04, 2010, 12:55:54 am от Aegir »

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:подкатегории
« Отговор #23 -: Август 04, 2010, 07:34:09 am »
глупости пълни, мистика сега ми е на 4 месеца , 2 героя от 3та ги закарах в 5та за 24 дни но тогава...
по-малко дори, относно зоните играта в 4та е при змиите а в 5та в кулата всичко друго с изключение на приключенията е напълно излишно което трябва да се поправи
2. всичките ми герои стигат до 6та с битки в кулата средно с 30 диаманта печалба на ден + някои екстри, не е зле там да се намали "далаверата" и се приключи с този интерес към кулата и катедралата
« Последна редакция: Август 04, 2010, 07:42:40 am от LCFDIVINE »

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:подкатегории
« Отговор #24 -: Август 04, 2010, 02:21:33 pm »
2 героя от 3та ги закарах в 5та за 24 дни но тогава...
... нямаше правило за екипировката и можеше да се накичиш с легенди и епици от еднократни още в началото на категориите.

Освен това, при развитието на героите отчиташ ли факта, че има немалка разлика между това в кой от световете играеш? В двойката не знам дали можеш да си купиш от пазара всичко, що ти душа иска стига да имаш кинтите, но в тройката предлагането на легенди/епици и части от комплекти е ниско. Същото се отнася и за рецептите.
« Последна редакция: Август 04, 2010, 02:24:31 pm от Aegir »

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:подкатегории
« Отговор #25 -: Август 04, 2010, 06:23:53 pm »
явно съм отчел, 2,3 или 4ка няма значение защото нямаше промени, ясно че в по-стария свят има повече неща тук говорим за нещо конкретно 1во и 2ро не съм казал че съм бил накичен дори бях син, така че спора е безсмислен , говорете си по темата всеки знае него си, ако искаш да ти покажа тук сини наемници които къртят немаш грижи

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:подкатегории
« Отговор #26 -: Август 04, 2010, 11:03:12 pm »
явно съм отчел, 2,3 или 4ка няма значение защото нямаше промени, ясно че в по-стария свят има повече неща тук говорим за нещо конкретно 1во и 2ро не съм казал че съм бил накичен дори бях син, така че спора е безсмислен , говорете си по темата всеки знае него си, ако искаш да ти покажа тук сини наемници които къртят немаш грижи

Нали ти започна да говориш за герои, които минават от трета в пета за по-малко от месец? За тях се подразбира, че често, ако не предимно, са се били сами. За тях ми разкажи, по-добре. А това за наемниците що за разливане беше?

Интересно ми е още дали с въпросните герои си бил босовете от съответната категория, докато си бил още в нея, или си чакал да прескочиш в следващата.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:подкатегории
« Отговор #27 -: Август 05, 2010, 09:48:41 pm »
да бе, искаш ли да влезнеш да ги видиш господин интересно ?
накара ме да пропиша ама вече нема и да гледам вашите глупости  :D
питаите ме в играта или някои друг