Автор Тема: Една митична разходка из изперските земи  (Прочетена 20120 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #15 -: Август 01, 2010, 04:57:04 pm »
3 дена 450к exp. и пич имаше 300 теми да не свалял итеми без да мислиш
гол можеш го вдигна ама трябва да можеш  :D
нали за това са наемниците да те подкрепят отзад докато стане филма 45

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #16 -: Август 01, 2010, 05:18:26 pm »
3 дена 450к exp. и пич имаше 300 теми да не свалял итеми без да мислиш
гол можеш го вдигна ама трябва да можеш  :D
нали за това са наемниците да те подкрепят отзад докато стане филма 45

Какъв гений си само  *hahaha* е какви наемници да търся 49 ниво ли.
Щото наемниците и те трябва да са над 45 ниво иначе и тях не мога да облека  :o
и как с тоя модификатор за разликата в нивата ще дигам такива наемници ако случайно намеря  :( 
айде мисли пак......... те творят само че и те не знаят какво забъркват




Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #17 -: Август 01, 2010, 08:15:27 pm »
45 много ясно аз съм го измислил за това топките са у теб  :D

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #18 -: Август 01, 2010, 08:35:44 pm »
45 много ясно аз съм го измислил за това топките са у теб  :D

Тая игра с след 10 години нема да направят нищо като хората ама е на седя и гледам сейр

П.п:Даже направих 2 епични предмета 44 ниво общо 3 епични бронйи и 2 пръстена дригите предмети са ми легендарни и то добри и познай 5 битки вълции тигри 41-42 ниво и на 6-тата ме бият пак герой 44 ниво .......... така добре се омазали играта че даже с епици 44 ниво немаш шанс да играеш спокойно
« Последна редакция: Август 01, 2010, 08:44:36 pm от Sensei »

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #19 -: Август 02, 2010, 04:51:47 am »
нали се мъча да ти обяснявам че това е идеята, няма спокоино никъде в живота  :D

Неактивен meriried

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +18/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #20 -: Август 02, 2010, 09:42:29 am »
Пълните ми душата и двамата просто
гордея се с вас, няма такива

Неактивен trola

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 26
  • Karma: +11/-15
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #21 -: Август 02, 2010, 10:38:45 pm »
 сенсей като дигнеш някое и друго ниво ще ги минеш,тигрите трудно ще минеш с екипировка х4.а и наемниците трябва да са ти доста добри и добре облечени.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #22 -: Август 03, 2010, 04:59:50 am »
сенсей като дигнеш някое и друго ниво ще ги минеш,тигрите трудно ще минеш с екипировка х4.а и наемниците трябва да са ти доста добри и добре облечени.

Абе брато не си ли забелязал че 70% от тая игра никога не се е правила за това което искат играчите те си правят каквото на тях им скимне без да се интересуват това как е за играчите добре ли е зле ли е и в крайна сметка само диаманти им дай............ хехе тарикати те WOTLK дето е игра
с милярди екстри в нея ти излиза 20-25 лева на месец а тук ако се си платиш с още малко някой могат S-класа да карат от твоите парички дето буташ тук

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #23 -: Август 03, 2010, 05:47:03 am »
Играл съм доста подобни игри и едно ще ти кажа.Това че 30% от играта и промените се правят според играчите си е доста по принцип навсякъде в други игри особено чуждестранни даже 1% участие нямаш с идей,а сичко се прави за пари ама сичко.И второ което е тука имаш възможност да спечелиш диаманти,айде махнаха мисиите ама пак върнаха диамантите в някои приключения.И друго което е може си ги купиш от пазара като не искаш да даваш реални пари.Което в други игри да не кажа изобщо липсва такава опция в играта.
А това за S-класата просто без коментар  :D Сиг до 1 година и децата им ще имат чак аман от глупости.Да не говорим че никъде не видях да пише плащай си плащай си задължително,секи месец за сички екстри,пакети,премиуми и още кой знае кви глупости.Сам си даваш парите после ма те ще карат S-класа.Ем да ще карат като си толко  :D

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #24 -: Август 03, 2010, 06:21:01 am »
Играл съм доста подобни игри и едно ще ти кажа.Това че 30% от играта и промените се правят според играчите си е доста по принцип навсякъде в други игри особено чуждестранни даже 1% участие нямаш с идей,а сичко се прави за пари ама сичко.И второ което е тука имаш възможност да спечелиш диаманти,айде махнаха мисиите ама пак върнаха диамантите в някои приключения.И друго което е може си ги купиш от пазара като не искаш да даваш реални пари.Което в други игри да не кажа изобщо липсва такава опция в играта.
А това за S-класата просто без коментар  :D Сиг до 1 година и децата им ще имат чак аман от глупости.Да не говорим че никъде не видях да пише плащай си плащай си задължително,секи месец за сички екстри,пакети,премиуми и още кой знае кви глупости.Сам си даваш парите после ма те ще карат S-класа.Ем да ще карат като си толко  :D

1-во играл сам в доста игри при това платени
има една голяма разлика м-у българските игри и чуждестранните
Да плащаш си ама не за да се учат на твой гръб плащаш си за да играеш спокойно без бъгове така че като влезеш да си правиш релакс не само нерви и ядове с какви чудеса ще те посрещне играта на другия ден и да си хабиш нервите .
2-ро там винаги ще намериш ГМ 24h 365 дни в годинта затова им се плаща за да има поддръжка там , в Бг игрите ако се бъгне нещо през събота и неделя ще има да чакаш
3-то качеството на играта като цяло до момента не струва и 5 лева на месец а да не говорим за 6 лева само за 1 смс
4 то за Смсите мога да ти кажа че ти и идея си нямаш и най тъпата игра какви приходи има от смс-чета от хора дето изживяват като герой в игрите
« Последна редакция: Август 03, 2010, 06:23:32 am от Sensei »

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #25 -: Август 03, 2010, 09:58:11 am »
1-во играл сам в доста игри при това платени
има една голяма разлика м-у българските игри и чуждестранните
Да плащаш си ама не за да се учат на твой гръб плащаш си за да играеш спокойно без бъгове така че като влезеш да си правиш релакс не само нерви и ядове с какви чудеса ще те посрещне играта на другия ден и да си хабиш нервите .
2-ро там винаги ще намериш ГМ 24h 365 дни в годинта затова им се плаща за да има поддръжка там , в Бг игрите ако се бъгне нещо през събота и неделя ще има да чакаш
3-то качеството на играта като цяло до момента не струва и 5 лева на месец а да не говорим за 6 лева само за 1 смс
4 то за Смсите мога да ти кажа че ти и идея си нямаш и най тъпата игра какви приходи има от смс-чета от хора дето изживяват като герой в игрите
Можете ли да ми дадете име на играта, в която има ГМ 24 часа в денонощието, 365 дни в годината? ГМ, който мигновено решава проблемите Ви и всичко е наред?
Питам от чисто любопитство, за да можем да почерпим челен опит, както се казва...
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #26 -: Август 03, 2010, 12:24:31 pm »
Можете ли да ми дадете име на играта, в която има ГМ 24 часа в денонощието, 365 дни в годината? ГМ, който мигновено решава проблемите Ви и всичко е наред?
Питам от чисто любопитство, за да можем да почерпим челен опит, както се казва...

Ето ви пример с WoW Близард там съм играл и винаги има ГМ на линия ама винаги и в 3-4 през ноща да  влизаш близардските сървъри подръжат по над 100 000 човека онлайн как смяташ може ли такъв сървър да се остави без надзор ?  ;)
Все пак да кажа че думата ГМ е Гейм Майстор или така наречения човек дето разбира добре  от играта питаш го нещо което не ти е ясно примерно как се минава еди коя си задача помага и показва на хората които не им е ясно повечето от тях нямат права да влизат на хората в акаунтите или да решават проблеми като бъговете примерно то само може да ги доклада нередностите и програмистите си знаят работата
« Последна редакция: Август 03, 2010, 12:32:42 pm от Sensei »

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #27 -: Август 03, 2010, 12:32:32 pm »
Ето ви пример с WoW Близард там съм играл и винаги има ГМ на линия ама винаги и в 3-4 през ноща да  влизаш близардските сървъри подръжат по над 100 000 човека онлайн как смяташ може ли такъв сървър да се остави без надзор ?  ;)
WoW е платена игра, която изисква задължителен абонамент всеки месец.
Също така изисква клиент и експанжъни, които също са задължително платени.
Тук не Ви задължаваме да плащате с истински пари, а и сме Ви предоставили възможност да купувате диаманти с валута в играта.
Освен това работодателите ни спазват Кодекса на труда, защото са съвестни хора.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #28 -: Август 03, 2010, 12:44:43 pm »
WoW е платена игра, която изисква задължителен абонамент всеки месец.
Тук не Ви задължаваме да плащате с истински пари, а и сме Ви предоставили възможност да купувате диаманти с валута в играта.
Освен това работодателите ни спазват Кодекса на труда, защото са съвестни хора.

Ами това е много относително защото и тук се получват проходи от смс-и и то солидно
за да изработиш предмет ти трябва поне чук на 30% най малко което си е половин смс или 3 лева само направата на 1 итем без които не можеш. Дропа на злато е доста малък аз разходите не героя мн големи + това 1 диамант е 145000 злато как един играч преди 4-та кат ще си купи диаманти няма как да стане нали. Пробваш се да играеш по бавния начин ама не става
набият ли те на 3000 кръв като сам след това регенна ми е 200 на час демек за цял ден ще се напълня е да ама за цял ден няма да чопля семки трябва нива да се вдигат. И почваш айде да чук, айде за дрехи, айде за професия ако не си вдигал, айде за орден на стрелеца да регенерирам 2 пъти по бързо, и то от под формата на платени екстри си вземате пак вашето нали така........ е WoW e друго там плащаш пълен пакет демек 20-25 лева ама ги даваш и играта си има всички екстри + няма бъгове ,няма лаг ,няма крашове ,има нонстоп подръжка ,това че българина все иска да му е без пари е друга работа
« Последна редакция: Август 03, 2010, 12:47:18 pm от Sensei »

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #29 -: Август 03, 2010, 12:59:47 pm »
Моля те недей ми сравнявай Wow с подобна игра разликите са доста големи  *xxx*
Второ което е никой не те задължава да плащаш за нищо.Аз си играя и единствено съм плащал за чук 50% и това е.Екстри и премиум 1 път съм пуснал за да пробвам какво е и повече не съм пускал и не е проблем да се играе и без тях.И друго което е човека ти каза тука се купуват диаманти със златото в играта.Което е много ценно и ако това се махне ще видиш сериозната разлика в играта.
Относно админите и програмистите мисля че са си доста на ниво стараят се много хората не може секи бъг да се премахне за секунди.А относно работното им време нормално е и да се почива малко да не говориме че е лято какво искате?И като казах подобни игри миналият път нямам предвид Wow,че явно не си ме разбрал.