Автор Тема: Една митична разходка из изперските земи  (Прочетена 20116 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #60 -: Август 03, 2010, 10:18:13 pm »
нищо не можеш говорим за 6та оръжеиник, късмет  :P

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #61 -: Август 03, 2010, 10:20:19 pm »
нищо не можеш говорим за 6та оръжеиник, късмет  :P

След 2 месеца и там ще мога  :D

Неактивен trola

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 26
  • Karma: +11/-15
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #62 -: Август 04, 2010, 12:23:09 am »
пич по всичко личи че малко си изпуснал темпото.прочети малко форума и сам ще разбереш че има доста промени.не мислиш ли че прекалено много хора ти казват че бъркаш.

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #63 -: Август 04, 2010, 09:46:54 am »
пет страници мрънкане,не ви ли писна,аз се отегчих само да ви чета

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #64 -: Август 04, 2010, 12:37:02 pm »
Човека си е прав ... Легендарните рецепти трябваше да са като 7мица от 6/49 ( СЕДМИЦАА ) ... Тези чукове само развалят играта ... 25 % шанс за рядак ... от бронята ... тва си е прекалено ... Ако става въпрос направо осакатиха пазара ... Преди - когато още се копуваха обикновенните предмети си беше мноого по-добре ... сега ако видиш някои с легендарно имаш чувството че е някакъв слабак ... Преди рубинените предмети бяга произведения на изкуството ... беше си направо чест да имаш такива ... Сега неможеш 1 да продадеш над 5к ... Цветните чукове само развалиха играта ... преди беше добре :) Единственото умно нещо което направиха е че сложиха пазар за диаманти ... Махнат ли се чукчетата и намали ли се бонуса от бронята - играта ще се пооправи ... малко ... Бяхмте 5 човека които играят играта, сега никой не я играе ... отвреме навреме влизам и разбирам колко е затънала ...

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #65 -: Август 04, 2010, 12:49:06 pm »
може и да си е прав човека,но условията на играта са такива и той трябва или да се адаптира към тях или да се откаже а не да мрънка това така било това инак било

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #66 -: Август 04, 2010, 12:58:32 pm »
може и да си е прав човека,но условията на играта са такива и той трябва или да се адаптира към тях или да се откаже а не да мрънка това така било това инак било

Офф аре ела се адптирай ти ето са цъках малко се с герой на мой приятел дето се отказа и е облечен и не го докосват мобовете взема по над 3000 опит сам аз с 2 намеминка отивам и 2-та ми ги върщат в инвалидна количка а са целите жълти имат и епици по наемниците и аз с зор вземам 1000 опит като взема 1500 се радвам като дете на шоколад  :o

Никъде не е написано че се въвеждат подкатегорйи на дрехите и на оръжията едва ли като вляза в играта след 1 година отсъствие че трябва да изчета половината форум и нововъведения че чак тогава да играя
« Последна редакция: Август 04, 2010, 01:03:26 pm от Sensei »

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #67 -: Август 04, 2010, 01:12:37 pm »
Напълно те подкрепям ... в началото играта беше направо страхотна ... сега вече не е толкова страхотна... продължавам да я играя само защото другите са по-зле и от нея, и след всяко нововъведение се надявам тя да се пооправи, но нееее тя затъва все повече и повече ....

СМС - 6 лева ... защо не го освихте 5 ?! Сега трябва да копувам ваучер 10 лева за да пратя 1 смс ...

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #68 -: Август 04, 2010, 01:22:25 pm »
Напълно те подкрепям ... в началото играта беше направо страхотна ... сега вече не е толкова страхотна... продължавам да я играя само защото другите са по-зле и от нея, и след всяко нововъведение се надявам тя да се пооправи, но нееее тя затъва все повече и повече ....

СМС - 6 лева ... защо не го освихте 5 ?! Сега трябва да копувам ваучер 10 лева за да пратя 1 смс ...

Аз се чудя какво да се пооправи освен да фанат на пуснат някоя задача за кат 5  :D ех к'ви сме мечтатели ........ да вземат да си оправят магазините от както тая игра я има в 4-та категория и се продава храна и дрехи за 2-ра, с рецептите е същата боза над 50% от рецептите не се се продават в магазините в категорйите в които трябва да са
Да не говорим за многостепенните зони където има мобове с по 2-3 000 максимална щета и ти бият наемниците с по 1 удар

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #69 -: Август 04, 2010, 01:58:32 pm »
Офф аре ела се адптирай ти ето са цъках малко се с герой на мой приятел дето се отказа и е облечен и не го докосват мобовете взема по над 3000 опит сам аз с 2 намеминка отивам и 2-та ми ги върщат в инвалидна количка а са целите жълти имат и епици по наемниците и аз с зор вземам 1000 опит като взема 1500 се радвам като дете на шоколад  :o

Никъде не е написано че се въвеждат подкатегорйи на дрехите и на оръжията едва ли като вляза в играта след 1 година отсъствие че трябва да изчета половината форум и нововъведения че чак тогава да играя
Цитат
Категория 6 идва!     2010-05-18 12:13:45

1.„Сто и петдесет години след като Пиратската гилдия затвори остров Караганда, кораби от континента, изпълнени до краен предел с дръзки герои, отново се отправиха към легендарната Водна земя, в търсене на съкровища и безсмъртна слава..."

На 02.06.2010 ще бъде отворена категория 6. Всички провинции от тази категория ще се намират на остров Караганда. Какво ще откриете на острова?

-          Нови три ничии земи категория 6

-          Нови три замъка, които чакат своите господари

-          Нови ресурси категория 6

-          Нови рецепти категория 6

-          Нови приключения

-          Нови бойни зони, населени от нови, по-силни и свирепи зверове и хуманоиди

 

2. Ново правило, което ще разделя всяка категория на ниски и високи нива, що се отнася до носенето на екипировка. Пример:  Ако току що сте станали 40-то ниво, ще можете да носите екипировка от 40 до 44-то ниво (ниски нива). След като станете 45-то ниво, ще можете да носите екипировка от 45 до 49-то ниво (високи нива). Промяната НЕ важи за герои в заварено положение, но ако някой от тях свали даден предмет, който не отговаря на новото правило, след това, за да го екипира отново, ще трябва да вдигне съответното ниво.
Това пише в играта в архива на новините от дата 18 май тази година. Там пише и за много други промени и поправки. Само трябва някой да си направи труда да почете 15 минути новините в играта. След като не сте се напънали, ще научавате нещата по трудния начин. НЕ трябва да четете форума, за да се информирате за важните промени в геймплея! Очевадно ви е по-лесно да влезнете тук и да ревете колко било лошо и нечестно всичко. Вече бяхте предупреден за сарказма, който влагате в постовете си. Ако не се спрете, ще ви се наложи да търсите друго място за изява на оплакваческите си способности ( например тук , тук или където ви харесва), защото тук ще излезнате във ваканция.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #70 -: Август 04, 2010, 02:13:56 pm »
тук

Пробчооо, Пробчо ... стаба известен :) Даже в този сайт те има :)

ПП. 2рия коментар е моя ;D

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #71 -: Август 04, 2010, 02:20:40 pm »
Проблема не е до толкова в самата идея а самия баланс в играта или така наречения геймплей
не може герой стрелец като моя да 45% шанс за крит да вкарва по 7-8 крита при това с залп при това от 8 обсег
Не може моб дето е на 1000 кръв аз да му вземам 50 на залп а той като ме удари да ми взема 300-600
А за екипировката да не говорим итемите 20-24,30-34,40-44 са смешни жалки  да не казвам чиста пародия от към бонуси, нямат и смените тъпи камъни ахати, смарагди ,опали и т.н.
просто няма луд дето да иска да ги купи след като така се обезцениха затова не се и правят
а в същото време мобете да имат повече сила ловкост си точност от теб и да ти вкарват 8/10 удара м-у 300-600 щета ако а ако са редки тичкай направо до магазина за ремонт
« Последна редакция: Август 04, 2010, 02:22:49 pm от Sensei »

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #72 -: Август 04, 2010, 02:49:36 pm »
Sensei

Говориш доста необосновани неща. Има предмети с камъни 44 ниво.Аз лично много често правя бижута 44 ниво с ахати и смарагди и се копуват за минути. Просто неси сторил на майстор. Като цяло неси прав. Неможе ли ти да си 3-ти курс в ВИАС примерно и да искаш да строиш сгради..... Така е и в играта. Неможе да си 44 ниво и да искаш да биеш Преподобния Айвън.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #73 -: Август 04, 2010, 03:13:33 pm »
Sensei

Говориш доста необосновани неща. Има предмети с камъни 44 ниво.Аз лично много често правя бижута 44 ниво с ахати и смарагди и се копуват за минути. Просто неси сторил на майстор. Като цяло неси прав. Неможе ли ти да си 3-ти курс в ВИАС примерно и да искаш да строиш сгради..... Така е и в играта. Неможе да си 44 ниво и да искаш да биеш Преподобния Айвън.

Да сега видях че има и 44 рецепти с камъни аз се бия от няколко дена и маи играта ми е сърдита 2 жълти рецепти намерих но не и такива с камъни за 44 ниво

п.п. сега видях че имам и с камъни 40 ниво интересно защо ли има само ювелирски такива оба4е  :hmmm:
« Последна редакция: Август 04, 2010, 03:21:19 pm от Sensei »

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #74 -: Август 04, 2010, 03:19:35 pm »
ако неискаш 44 облечи се 39 и няма да имаш проблем според мен,много хора които са 6 кат.и са над 55 стигнаха дотам със старите брони 48,49