Автор Тема: Една митична разходка из изперските земи  (Прочетена 19301 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #45 -: Август 03, 2010, 05:38:32 pm »
от както я има тази тема да си станал 46то поне горе-долу сметнах точките, с копаене не става  :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #46 -: Август 03, 2010, 05:46:30 pm »
Е кой ти е виновен че си си свалил екипировката?Ния и админите освен.Да не говориме че играчите който тепърва влизат в 5-та са с обикновена екипировка я си представи на тях как им е.Даже са по-зле от тебе

Kilgor

  • Гост
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #47 -: Август 03, 2010, 05:53:58 pm »
Не е никакъв проблем да се играе с екипировката от предходната категория. Дори има места, където героят може и сам да побеждава. Мрънкане заради самото мрънкане ???

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #48 -: Август 03, 2010, 06:18:26 pm »
Не е никакъв проблем да се играе с екипировката от предходната категория. Дори има места, където героят може и сам да побеждава. Мрънкане заради самото мрънкане ???

Прав си бе Килгор мрънкам защото сега повече от 1000 опит не мога да взема а ми трябват 300000 за ниво като ме убият ми взема над 100000 за ремонт сега нямам злато нямам и диаманти а са давай акъл как да бсе играе като те оскатят с тия промени

Неактивен trola

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 26
  • Karma: +11/-15
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #49 -: Август 03, 2010, 06:27:08 pm »
а мислиш ли че си единствен който няма злато и диаманти.хайде помисли малко и съм сигурен че ще намериш верния отговор.Ако не го намериш се обади  ;).както беше написано малко по-нагоре има много играчи който са по-зле от теб но не виждам техни постове с подобни писания.и в краина сметка мисля че каквато е играта за теб такава е и за останалита.какво да кажат хората който са х0 ниво .ти за 1 ниво толко изписа,право е диването 3 нива можеше да дигнеш

Kilgor

  • Гост
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #50 -: Август 03, 2010, 06:29:52 pm »
Прав си бе Килгор мрънкам защото сега повече от 1000 опит не мога да взема а ми трябват 300000 за ниво като ме убият ми взема над 100000 за ремонт сега нямам злато нямам и диаманти а са давай акъл как да бсе играе като те оскатят с тия промени

Ми повечето си играем бре Сенсей, нарочно влача герой без премиуми и ордени по всички категорий и си цъкам. По-бавничко ама става работата. 300 000 опит = 300 битки какъв е проблема. Има места в 4та категория дето можеш да вземаш по 1000 опит и в момента, а там е малко вероятно да те набият. Или вземи 5 хубави наемника и бий директно в Югоизточната тъмна кула - по 2500-3000 опит и доста злато ще вземаш. Но трябват добри наемници.

Доколкото разбирам не си играл известно време, не си в час, загубил си темпо - кофти е. Но и така трябва да бъде. Аз ако не играя 1 година, логично е героя ми след това за нищо да не става. Ще се озориш докато влезеш в час, ако имаш желание де :)

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #51 -: Август 03, 2010, 06:32:49 pm »
а мислиш ли че си единствен който няма злато и диаманти.хайде помисли малко и съм сигурен че ще намериш верния отговор.Ако не го намериш се обади  ;).както беше написано малко по-нагоре има много играчи който са по-зле от теб но не виждам техни постове с подобни писания.и в краина сметка мисля че каквато е играта за теб такава е и за останалита.какво да кажат хората който са х0 ниво .ти за 1 ниво толко изписа,право е диването 3 нива можеше да дигнеш

Аз да ти кажа имам сериозни съмнения колко хора играят все още преди итеми се продаваха сега епици с какви ли не екстри имам и така си седят . преди копия с 33 жизненост да имаш беше кат да имаш фиш от тото с 6-тица в него а са само таксите му плащам и престанах да пускам на аукциона то просто няма кой да купува...... следователно познай колко хора играят все още

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #52 -: Август 03, 2010, 06:59:01 pm »
Хората сега са разглезени това е.Никой не му трябва такова умряло копие.Преди е било голяма работа понеже рядко са били падали епици сега секи втори е майстор правят се мн яки неща и такива копия с по 30 жизненост кой да купува.Нещата се променят или се адаптираш или умираш това е  :D

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #53 -: Август 03, 2010, 07:13:24 pm »
Хората сега са разглезени това е.Никой не му трябва такова умряло копие.Преди е било голяма работа понеже рядко са били падали епици сега секи втори е майстор правят се мн яки неща и такива копия с по 30 жизненост кой да купува.Нещата се променят или се адаптираш или умираш това е  :D

Айде фашаме бас на вързано че от 50 опита няма да изкараш даже и подобни щото ти голем мастер  *hihi* купувам  ти  жълт чук + 50 по 100 диаманта облога да има веселба

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #54 -: Август 03, 2010, 08:09:29 pm »
не съм оръжейник просто аз си купувам оръжията  :D
и ти казвам че такова с 30 жизненост само дори за наемник не бих зел

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #55 -: Август 03, 2010, 08:36:53 pm »
не съм оръжейник просто аз си купувам оръжията  :D
и ти казвам че такова с 30 жизненост само дори за наемник не бих зел

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=21367.0

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #56 -: Август 03, 2010, 08:43:18 pm »
Далеч съм от 5-та още,а това няма обсег на снимката.И имам си само тояга съм си купил в 5-та която съм сигурен че не можеш да направиш по-добра  ;)

Kilgor

  • Гост
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #57 -: Август 03, 2010, 08:47:00 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=21367.0
Tи сериозно ли ? Явно много дълго си отсъствал. Първо вече никой не се бие с метателни копия. И второ, едни епични копия от легендарна рецепта с много по-добри поражения, обсег и 20% критичен, с мъка им взех 3,5 милиона. Нещата се променят. На тези копия и 500к няма да вземеш.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #58 -: Август 03, 2010, 09:01:56 pm »
Айде фашаме бас на вързано че от 50 опита няма да изкараш даже и подобни щото ти голем мастер  *hihi* купувам  ти  жълт чук + 50 по 100 диаманта облога да има веселба
да фащаме аиде, оня ден изкарах 7 от 8  :P

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #59 -: Август 03, 2010, 09:56:27 pm »
да фащаме аиде, оня ден изкарах 7 от 8  :P

Бегаи от тука па ти бе я ме пусни у твоя щаб аз щи кажа кво мога  :D 8)