Автор Тема: проблем със специалните умения  (Прочетена 2549 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен popa_77

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
проблем със специалните умения
« -: Юли 07, 2009, 11:04:30 pm »
Имам следния проблем. 16 левел сам, но немога да инвестирам в никакви други умения освен в маисторските,независимо,че имам по 7 точки и в атакуваща позиция,и във фронтална атака. Имам свободна точка ,но ако искм да сложа на вартележка примерно пише ,че трябва да сам Tier 3.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем със специалните умения
« Отговор #1 -: Юли 07, 2009, 11:11:26 pm »
Къде е проблема - 16 ниво си е tier 2 ... като станеш 20 ниво ще може да си сложиш точката.

Неактивен popa_77

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем със специалните умения
« Отговор #2 -: Юли 07, 2009, 11:16:17 pm »
Значи до 20 ниво може да се инвестира само в майсторски умения ???

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем със специалните умения
« Отговор #3 -: Юли 07, 2009, 11:20:25 pm »
Не твърдя със сигурност - обясних ти само кога може да сложиш конкретната точка, за която се изисква tier 3 ... това е.

Неактивен popa_77

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем със специалните умения
« Отговор #4 -: Юли 07, 2009, 11:25:14 pm »
Предочитам отговор от човек ,на който му е ясно .

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем със специалните умения
« Отговор #5 -: Юли 07, 2009, 11:33:15 pm »
Ами формулирай си въпроса както трябва. Това, което си написал ти е отговорено.
Тоест нямаш проблем със специалните умения към момента и tier 3 е 20-29 ниво.

Неактивен popa_77

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем със специалните умения
« Отговор #6 -: Юли 07, 2009, 11:45:26 pm »
Добре. Значи всъщност проблема се появи ,когато исках да проверя дали е необходимо да имаш 7 токи в базовото умение фронтална атака,за да се отворят специалните. Бях заработил от пазара диаманти и реших да рискувам. Искам да подчертая,че когато достигнах 15 ниво и избрах саответната специализция, можех да инвестирам точки навсякъде в специалните умения, но когато натиснах бутона промяна и започнах да влагам точките една по една в базовите умения, се отвориха само майсторските,независимо ,че имах същите базови ,както преди промяната.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:проблем със специалните умения
« Отговор #7 -: Юли 08, 2009, 12:35:10 am »
 
Добре. Значи всъщност проблема се появи ,когато исках да проверя дали е необходимо да имаш 7 токи в базовото умение фронтална атака,за да се отворят специалните. Бях заработил от пазара диаманти и реших да рискувам. Искам да подчертая,че когато достигнах 15 ниво и избрах саответната специализция, можех да инвестирам точки навсякъде в специалните умения, но когато натиснах бутона промяна и започнах да влагам точките една по една в базовите умения, се отвориха само майсторските,независимо ,че имах същите базови ,както преди промяната.
Ако си сигурен в това си е проблем ,  не би трябвало да имаш + на уменията след майсторство ! Ето някакъв ориентир за уменията на свирепия войн и изискванията .




Неактивен popa_77

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем със специалните умения
« Отговор #8 -: Юли 08, 2009, 12:43:27 am »
Благодаря за иачерпателния отговор. Наистина преди промянята имах + на всички специални умения, иначе защто ще мисля ,че имам проблем. Явно е било бъг и разбрах за него по......скъпия начин.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:проблем със специалните умения
« Отговор #9 -: Юли 08, 2009, 12:49:13 am »
Благодаря за иачерпателния отговор. Наистина преди промянята имах + на всички специални умения, иначе защто ще мисля ,че имам проблем. Явно е било бъг и разбрах за него по......скъпия начин.
Това ще се провери при други , които сега ще достигнат 15 ниво .

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем със специалните умения
« Отговор #10 -: Юли 08, 2009, 08:39:45 am »
При мен нямаше бъг, но пък никъде не видях ориентири коя категория какво отключва.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем със специалните умения
« Отговор #11 -: Юли 08, 2009, 10:29:08 am »
След като играх с всички типове герои досега - войн, стрелец и мистик, почти мога да гарантирам със сигурност че при всички тях отключването на специалните умения става едва след 20 ниво. Т.е. след като изберат специализация, те имат право да инвестират само 3 точки в майсторство с оръжие и това е... Затова аз винаги съветвам да се трупат точките за умения до ниво 20 защото там се отваря възможността да се инвестира в специални умения.

П.П. фронталната атака като базово умение не отключва никое от специалните, само атакуващата позиция отключва съответно берсеркер.