Автор Тема: Стига с глупостите  (Прочетена 2126 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Стига с глупостите
« -: Август 05, 2010, 10:13:29 am »
Преди две седмици го казах ,но не в отделна тема и затова многоуважавания Отон не го е погледнал ....
Проблема е следния : Героя ми Ilkar ...се намира в провинция Етерния ....явно стражите там са заминали защото за две минути ме нападнаха в селото три пъти ...отнесоха милион и половина ....здраве да е ...но поне да дава писмо за битката ,да видя кой ме напада и как се е провела  .... стига анонимни убийци

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Стига с глупостите
« Отговор #1 -: Август 05, 2010, 11:18:18 am »
Променено от prob4o: Спамът в служебните секции на форума е забранен. Провокациите на други членове на форума също.
Ако имате игрови проблем го описвате в нова тема, като преди това проверявате дали вече няма такава.
Това, че ви е трудно да играете не е проблем на играта, а лично ваш.
Вече бяхте предупреден да спазвате правилата на форума, но вие сте над тези неща.
Получавате кратка ваканция. Ако след нея продължите в същия дух, ще бъдете изтрит от тук.
« Последна редакция: Август 05, 2010, 11:24:25 am от prob4o »

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Стига с глупостите
« Отговор #2 -: Август 05, 2010, 11:27:45 am »

А стражите в града се намесват само в случай че е нападнат член
на гилдията притежател на замъка  :)
А за съобщенията сте прави от известно време изчезнаха неизвестно къде  *hihi*
героите ми са от гилдията притежател на замъка .... да кажем ,че стражите са убити и не са съживени ...това си е пропуск на гилда ,но на мен питането ми е как аджеба да разбера кой ме бие ,кат няма писма

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Стига с глупостите
« Отговор #3 -: Август 05, 2010, 11:29:39 am »
героите ми са от гилдията притежател на замъка .... да кажем ,че стражите са убити и не са съживени ...това си е пропуск на гилда ,но на мен питането ми е как аджеба да разбера кой ме бие ,кат няма писма
В профил > плячка ги има битките.
Неудобно е без съобщение ...
А освен да са живи трябва и да им е платено на стражите зада се бият , т.е. възможно е да не е платено и съответно те не се намесват при атаките.
« Последна редакция: Август 05, 2010, 11:32:19 am от krest »

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Стига с глупостите
« Отговор #4 -: Август 05, 2010, 11:43:42 am »
ами неудобно е ...че докато лекувам наемниците ,той ме бие три пъти и ми взима камара злато и резила е че пак съм за лекъване  .... а и от там дето каза не си личи коя битка е последната  ...няма дата и час на битката  ...имам 5 битки които виждам ,ама коя кога е била ....един господ знае

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Стига с глупостите
« Отговор #5 -: Август 05, 2010, 11:58:55 am »
ами неудобно е ...че докато лекувам наемниците ,той ме бие три пъти и ми взима камара злато и резила е че пак съм за лекъване  .... а и от там дето каза не си личи коя битка е последната  ...няма дата и час на битката  ...имам 5 битки които виждам ,ама коя кога е била ....един господ знае
Хмм не съм сигурен но явно нещо не е както трябва , ако те набият в града би трябвало да те прати към замъка/предния пост/ на гилдията , където неможе да те бият , поне преди беше така .
Ако гилдията няма преден пост/замък > в съседна провинция.
Колкото до битките най-новата е най-отгоре 1.
Явно нещо се е счупило със съобщенията за битките .
При мен се получава в чата само съобщение при предизвикателство .

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:Стига с глупостите
« Отговор #6 -: Август 05, 2010, 12:22:49 pm »
Аз не виждам нищо нередно ако са го атакували докато е лекувал наемниците си. За да успее да излекува успешно наемник, трябва да се намира в лечебницата или поне да е извън предният пост/замъка или щаба на гилдията, ако има такъв в провинцията. Т.е докато лекува наемник би трябвало да могат да го атакуват.

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Стига с глупостите
« Отговор #7 -: Август 05, 2010, 01:01:35 pm »
обяснявам по подробно :
-героя беше в замъка на гилдията
- отиде в селото и го набиха веднага -прати ме отново в замъка
- отидох отново в селото да лекувам наемниците и докато ги лекувах ме набиха още два пъти без да ме прати в замъка ...това може да се види от колбите които бях закачил в замъка на героя и наемниците  ....всички са с различен брой битки в които са участвали