Автор Тема: Каква е целта на играта  (Прочетена 2347 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Каква е целта на играта
« -: Август 10, 2010, 04:36:16 pm »
Вече "имперския герой" направи  1 година ,а още не ми е ясно каква е целта на играта да стигнеш 70 ниво ,да завладееш най много замъци или да си изпилиш хубавоо нервитеее :D
Та сега сериозно някой ще ми обясни ли каква е основната цел в играта  :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Каква е целта на играта
« Отговор #1 -: Август 10, 2010, 04:53:34 pm »
Преди време целта беше ясна.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Каква е целта на играта
« Отговор #2 -: Август 10, 2010, 05:42:31 pm »
Преди време целта беше ясна.
Незнам каква е била целта преди. На мен за целта на играта не ми се говори и не ме интересува каква е. Въпроса е че докато играе човек среща един нов свят със зверове, мародери, пирати, чете легенди за невиждани морски костенурки, бие се с какво ли не, изпробва тактики, бори се със злия и променящ се Аярски свят. Твори. Радва се на своите творения. Обикаля нови земи. Изпълнява важни мисии. И цялото това нещо е интересно. Стига разбира се да не надделее над истинския живот и времето прекарано в играта да е повече от времето в реалния живот. За влизане един път на два или три дни играта е прекрасна. Ако си обикалял няколко дни по-гори и планини с възможност за среща с истинско вълчище или мечка :) примерно или си вършил два три дни интересна работа, като се върнеш и седнеш да поиграеш чувството е прекрасно

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Каква е целта на играта
« Отговор #3 -: Август 17, 2010, 02:31:52 am »
Незнам каква е била целта преди. На мен за целта на играта не ми се говори и не ме интересува каква е. Въпроса е че докато играе човек среща един нов свят със зверове, мародери, пирати, чете легенди за невиждани морски костенурки, бие се с какво ли не, изпробва тактики, бори се със злия и променящ се Аярски свят. Твори. Радва се на своите творения. Обикаля нови земи. Изпълнява важни мисии. И цялото това нещо е интересно. Стига разбира се да не надделее над истинския живот и времето прекарано в играта да е повече от времето в реалния живот. За влизане един път на два или три дни играта е прекрасна. Ако си обикалял няколко дни по-гори и планини с възможност за среща с истинско вълчище или мечка :) примерно или си вършил два три дни интересна работа, като се върнеш и седнеш да поиграеш чувството е прекрасно
Ами ако съм 7 годишен може и да успеят да ме грабнат невероятно "интересните"  приключения в играта ,а ако трябва за да ми е интересно да играя на 2-3 веднъж  то по добре да не играя 2-3 години тогава като вляза ще ми е супер интересно :P

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Каква е целта на играта
« Отговор #4 -: Август 17, 2010, 09:36:19 am »
Ами ако съм 7 годишен може и да успеят да ме грабнат невероятно "интересните"  приключения в играта
На мен приключенията са ми интересни и винаги чета текстовете преди приключението, а тези на Електра са много добри, направо са фантастични  :)
а ако трябва за да ми е интересно да играя на 2-3 веднъж  то по добре да не играя 2-3 години тогава като вляза ще ми е супер интересно :P
Това го казвам от гледна точка на това да не се прекалява с игрането и играта да не измества реалния живот и честно да ти кажа ако съм бил два дни на планина след това е много по готино усещането, и въобще не ти пука дали ще направиш рядък предмет, легендарен или епик. Докато съм виждал колеги играчи дотолкова да се вманиячават в играта че превръщат в драма всяка 'несполука', вкопчват се искат да изтискат всичко от тая игра, на моменти и аз не съм изключение и имменно затова си правя труда да пиша тия работи

Shivers

  • Гост
Re:Каква е целта на играта
« Отговор #5 -: Август 17, 2010, 12:04:41 pm »
На мен пък ми е страхотен запълвач на време и страшно зарибяваща игричка не на 2-3 дена а почти секи ден и всяка нощ и невиждам какво пречи това на личния живот ... мръднеш на кафенце с приятели за 1-2 часа прибереш се изкъпваш се и почваш да си изработваш или отиваш да се побиеш вечер излизаш напиваш си се преди лягане пускаш да се изработва нещо .... то дори и на планина да идеш не е проблем в днешно време навсякъде има Wi Fi е аз сега ще ходя на моренце сядам да си се печа пия си биричка с другарчетата и си цъкам ЕГ .... такаче просто не виждам как се пречка това с личния живот то си е като хоби :) .... В момента съм безработен нямам си нещо женско да ми вика по главата откак прекъснах университета :D ... абе имам много свободно време  :'(. Абе като се замисля  можеби не е препорачително да ме слуша човек :-[ Но се пак за мен играта е като хоби и страшно добре ми запълва времето което имам между Ходенето до тоалетна -> кухнята -> Леглото  :P