Автор Тема: Относно смяната на видовете герои (преследвач-ловец; пазител-свиреп войн)  (Прочетена 900 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sashetoy

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Имам предложение относно смяната на героите впоследствие на избирането на вида стрелец или войн или мистик. Да може да се сменя от преследвач на ловец, от войн на пазител, от мистик на мрака към мистик на светлината и обратното, предлагам цената да е към 25-50 диаманта, тоест да изпратите запитване към всички играещи дали са съгласни с това, защото много хора искат да се сменят. Примерно аз предпочитам да съм ловец, защото умението Залп помага много за убиване на чудовищата, пък и обсега на лъка е по-голям и също помага много във всички битки, но бях нов и незнаех уменията и кое е по-яко. Мисля, че ловеца има много повече предимства и затова искам да се сменя на ловец. Моля направете нещо по въпроса по-скоро !
                                                                         

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Отиваш на меню Герой, таба Умения. Там има 3 бутона преразпределение. Трябва да имаш 25 диаманта. От най-долният бутон можеш да си смениш само специализацията. Това го има от панти века!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!