Автор Тема: ПОКАНИ прецакване  (Прочетена 2407 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
ПОКАНИ прецакване
« -: Август 29, 2010, 01:01:13 pm »
 да ви попитам господа админи . защо така на герой  vitq  когато му пратят покана от гилдия  = Never_Back_Down. появява пликчето, и като съкна на него излиза=няма покани. пробвах с др герой и след битката за замъка на реакро тои приема покана . но на vitq не дава покана и ТО САМО ОТ ТОЯ ГИЛД .това се случва и сега след битката за замъка .  а уважаеми бихте ли отговорили или за пореден път прецаквате играта и правите нещата както ви е удобно на вас . маи никой няма да отговори на въпроса ми  за поканата na героя
« Последна редакция: Август 29, 2010, 01:08:17 pm от vitq »
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ПОКАНИ прецакване
« Отговор #1 -: Август 29, 2010, 01:25:45 pm »
За да не отварям нова тема ще ползам тази на колегата!Преди битката с "Reacro" за замъка,в поста имаше 67 героя,но в битката участваха само 54(не ми казвайте че са нямали точки или други измислици)!10 минути преди битката пращах покани на няколко героя а те неможеха да ги приемат(място в гилдията имаше)!Докога и защо при нас се получават критични бъгове и има ли специално отношение към моята гилдия???Искренно се надявам отговорите и разрешенията на тези проблеми да не се проточат отново 2-3 месеца!

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:ПОКАНИ прецакване
« Отговор #2 -: Август 29, 2010, 01:30:18 pm »
Няма съобщения в папката Покани  , а има пратена покана  и сега пак  излиза това.след битката за замъка  . но само когато поканата е от тази гилдия  и само за тоя герой . ААААААААААААААА и кво прайкаме
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:ПОКАНИ прецакване
« Отговор #3 -: Август 30, 2010, 10:30:36 am »
е мн господа от екипа гледаха написаното от мен ,но никои не се осмели да отговори на питането ми. лесно е да се наложи бан на някои и да си малчиш и да се криеш.но е трудно да се изправиш срещо проблема и да го решиш. а той ще те преследва колкото и да бягаш и да се спотайваш. някой ще има ли доблеста най накрая да отговори на въпроса ми  ???
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ПОКАНИ прецакване
« Отговор #4 -: Август 30, 2010, 10:33:39 am »
На кой въпрос.Вие сте вече в гилдията Never_Back_Down.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:ПОКАНИ прецакване
« Отговор #5 -: Август 30, 2010, 10:35:35 am »
да вече съм , член на тая гилдия. но от 18,30 снощи . ти гледа вчера написаното от мен и не отговори нищо . ЗАЩО  преди това не можах да влеза . даже и в  ац ми бе влизано . защото когато вие го правите . мн ме изхвърля . но на въпроса и моля без оклончливи отговори
« Последна редакция: Август 30, 2010, 10:38:27 am от vitq »
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ПОКАНИ прецакване
« Отговор #6 -: Август 30, 2010, 10:38:51 am »
Имаше проблем при нас.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:ПОКАНИ прецакване
« Отговор #7 -: Август 30, 2010, 10:40:31 am »
ха имаше проблем и то само при мен . браво бе. защо нямаше такъв проблем с вс герой от морска който влязоха в гилда на реакро . вие се излагате и то до безумие . ЗАСРАМЕТЕ СЕ
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:ПОКАНИ прецакване
« Отговор #8 -: Август 30, 2010, 09:28:42 pm »
Просто нямам думи...... Добре е да има баланс в играта , но не по този начин.Играта си е ваша и ще си правите каквото искате, това ми е ясно.Но малко доблест няма да е излишна си мисля аз.Или ограничете всички в нещо, или не го правете.Нали следващия път заради тази несправедливост ще отидеме не 5 а 25 .Помислете първо и тогава правете
« Последна редакция: Август 30, 2010, 09:32:09 pm от Dilo »

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:ПОКАНИ прецакване
« Отговор #9 -: Август 30, 2010, 10:06:42 pm »
не търсете конспирации,аз вчера също не можах да вляза при реакро,същия проблем като при витя

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:ПОКАНИ прецакване
« Отговор #10 -: Август 30, 2010, 10:12:17 pm »
k-pax  не се опитвай да послъгваш. с др ац влезе в реакро нали  ;)
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:ПОКАНИ прецакване
« Отговор #11 -: Август 30, 2010, 10:13:43 pm »
с к-рах не можах

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ПОКАНИ прецакване
« Отговор #12 -: Август 30, 2010, 10:14:08 pm »
 :D :D :DТеб те нямаше на линия бре :-*!Опитай с нещо друго ;)

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ПОКАНИ прецакване
« Отговор #13 -: Август 30, 2010, 10:15:18 pm »
На мен ми се вижда абсолютно нормално да се нападаме и да се бием за замъците в играта,не ми се вижда нормално да се използват "бг" приоми за тази цел!Не ми се вижда нормално и хора свързани или участващи в екипа на играта да притежават каквито и да е било сгради и да влиаят на играта!Мен не ме валнува кой  е баджанак на "Кире" или шура на "Ели "*hmm*!Пренебрегвате ни,бутате ни,мачкате ни,сърдите ми се и не ми отговаряте с месеци,триете ми постовете,заплашвате ни!Арогантни сме били,груби сме били ....незнам си още какво!Какво ви сторихме толкова бре хора?Жената ли ви взех,супата ли ви изядох,заплата ли ви отрязах???Не ми ли разбирате въпросите на бълграски?

Направете си едно родословно дърво тука във форума да знаем кои са "НЕДОСЕГАЕМИТЕ" и ние от простолюдието да им се кланяме по зоните!