Автор Тема: Пак да питам!  (Прочетена 1341 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Пак да питам!
« -: Август 29, 2010, 10:05:03 pm »
За да не отварям нова тема ще ползам тази на колегата!Преди битката с "Reacro" за замъка,в поста имаше 67 героя,но в битката участваха само 54(не ми казвайте че са нямали точки или други измислици)!10 минути преди битката пращах покани на няколко героя а те неможеха да ги приемат(място в гилдията имаше)!Защо поста ни не даваше бонусите за който сме вложили толкова много средства,защо всички герои бяха с намалени показатели като сила,ловкост,точност и т.н???Докога и защо при нас се получават критични бъгове и има ли специално отношение към моята гилдия???Искренно се надявам отговорите и разрешенията на тези проблеми да не се проточат отново 2-3 месеца!


П.С:Айде и още 1 въпрос:защо ми е изтрита темата,а не съм получил адекватен отговор?

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пак да питам!
« Отговор #1 -: Август 30, 2010, 12:19:57 am »
Промени в геймплея     2010-06-15 16:34:25

2. Добавка към промените, които ще бъдат въведени на 21.06.2010

- Въвежда се модификатор на показателите на героите/наемниците, които участват в битки за замъци и предни постове (независимо дали са обсади или защити), които са по-ниски от тяхната категория.
Модификаторът ще намалява по 5% за всяко ниво разлика между нивото на героя/наемника и максималното ниво на предходната категория. Ще бъдат намалявани абсолютно всички показатели от визитките на героите/наемниците, а именно: Сила, Жизненост, Ловкост, Точност, Интелект, Блок, Броня и Поражения.
Пример: Герой ниво 52, който обсажда замък 5-та категория, ще се бие с 15% по-ниски показатели на визитната картичка.


Това предполагам отговаря на въпроса ти за намалените показатели. За останалото нека каже някой по компетентен...

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пак да питам!
« Отговор #2 -: Август 30, 2010, 07:48:43 am »
Благодаря колега,герои 5 категория не трябва да имат показатели - освен жизненост ако е дигнат ров в замъка!Ровът на Reacro е дигнат 2 пъти(демек -2%)!Всичко останало на герои 5 категория трябва да си е наред!Във битката (може да се види и с просто око)всички бяха с показатели надолу!Не сам изчислявал -% на геройте от 6 който взеха участие но съм 99% сигурен че и там ще се получи разминаване!