Автор Тема: Re:Пак да питам!  (Прочетена 5126 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:Пак да питам!
« Отговор #15 -: Август 31, 2010, 08:13:58 pm »
Нали е игра, нека хората са свободни да играят и да си дават пари за премиум. Никой не ви казва какво да правите с диамантите си, не смятам, че някой от вас пък е в позиция да казва, колкото и завоалирано да е, че останалите са "жалки".
Браво поздравления много точно казано  :)

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Пак да питам!
« Отговор #16 -: Август 31, 2010, 08:21:17 pm »
Нали е игра, нека хората са свободни да играят и да си дават пари за премиум. Никой не ви казва какво да правите с диамантите си, не смятам, че някой от вас пък е в позиция да казва, колкото и завоалирано да е, че останалите са "жалки".

Жалки , не! А има вечно плачещи за какво ли не.Остава някой и да ми реве за парите , които давам за удоволствие *hihi* .Защо все се гледа кой , колко диаманти бил купил ? Еми работил - купил.Мрънкал - купили му , Слушал - пак му купили.Защо все гледате в канчето на другия? ( последното не се отнася за Sheremetev)
« Последна редакция: Август 31, 2010, 08:24:54 pm от Dilo »

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Пак да питам!
« Отговор #17 -: Август 31, 2010, 08:27:31 pm »
уф, хайде стига... който може - дава
въпросът никога не е бил в това
реалните пари, отделени за игра, са фактор, но не достатъчен
понякога, дори и да сътвориш перфектния герой, перфектната гилдия... пак не можеш да заслужиш нечие уважение...

ПП Дило, това последното не е към теб, въпреки че не разбирам до край застъпничеството ти :)
« Последна редакция: Август 31, 2010, 08:32:39 pm от Skarlet »
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Пак да питам!
« Отговор #18 -: Август 31, 2010, 08:44:33 pm »
въпреки че не разбирам до край застъпничеството ти :)

Ами винаги ме е яд ,като се гледа на някой в канчето и как е бил постигнал нещо.Бил си купил с карта диаманти и ....... сещаш ли се :)
« Последна редакция: Август 31, 2010, 08:50:25 pm от Dilo »

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Пак да питам!
« Отговор #19 -: Август 31, 2010, 08:58:27 pm »
Ами винаги ме е яд ,като се гледа на някой в канчето и как е бил постигнал нещо.Бил си купил с карта диаманти и ....... сещаш ли се :)
аз се сещам, но пък вярвах, че не се подвеждаш толкова лесно
все пак, винаги остава възможността да греша, нали?
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Пак да питам!
« Отговор #20 -: Август 31, 2010, 09:01:15 pm »
аз се сещам, но пък вярвах, че не се подвеждаш толкова лесно
все пак, винаги остава възможността да греша, нали?

Никой не е застрахован от грешки :)

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пак да питам!
« Отговор #21 -: Август 31, 2010, 09:03:44 pm »
Кой как си купува диаманти и как играе индивидуално си е негова работа!ОНЯ дето не е чувал за мене и ме кани в мултизона сам го влачил и пак ще влача!А това че сме нова гилдия и сме толкова напред може да ви говори само колко много вие сте назад!

За твое сведение мойто момче съм имал и 10000 диаманта лични!Бъговете всички знаем кой и кога използва в свои интерес!И специално за теб един цитат:Мишки срещу мене църкат,като ме видят познай къде си бъркат?Стой си мирно в зоната(категоя 4) и си трайкаи!Да не почнеш да нощуваш в "Равнината на Надеждата" ;)

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пак да питам!
« Отговор #22 -: Август 31, 2010, 09:09:25 pm »
Форумни спамери дал бог ;)!Айде да си поиграем на деиствия искате ли?Саветвам ви да почнете да си покривате "големите" думи с игра а не с минало!Хич не ме валнува мнението ви за мен или гилдията ни!Топърва ще кусате супичката дето си сготвихте сами!

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пак да питам!
« Отговор #23 -: Август 31, 2010, 09:25:32 pm »
уф, хайде стига... който може - дава
въпросът никога не е бил в това
реалните пари, отделени за игра, са фактор, но не достатъчен
понякога, дори и да сътвориш перфектния герой, перфектната гилдия... пак не можеш да заслужиш нечие уважение...

ПП Дило, това последното не е към теб, въпреки че не разбирам до край застъпничеството ти :)
Аз съм на точно същото мнение ...........
Форумни спамери дал бог ;)!Айде да си поиграем на деиствия искате ли?Саветвам ви да почнете да си покривате "големите" думи с игра а не с минало!Хич не ме валнува мнението ви за мен или гилдията ни!Топърва ще кусате супичката дето си сготвихте сами!
А пък ти продължавай да ни разсмиваш  :D :D :D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пак да питам!
« Отговор #24 -: Август 31, 2010, 09:28:44 pm »
 :D :-*

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пак да питам!
« Отговор #25 -: Август 31, 2010, 09:59:12 pm »
На мен обаче не ми стана ясно какво точно е "постигнал" salca, според думите на Dilo.
Може би това, че е Лидер на една от най-силните гилдии в Аярската империя - гилдията Never Back Down, преведено на български което означава "Никога Повече Долу" :)
Да не забравяме, че в нея има цели 9 героя в 6-та категория, 2 от които са на моя личен приятел Виктор.

Кои са форумните спамери? Ние ли отваряме тема във форума за да се бием по гърдите колко сме велики?
Наистина е най-добре да докажете в играта колко сте добри. Ако е наистина така сами ще си превземете пост, а след това и замък вместо да купувате всичко на готово. То иначе и баба може...

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пак да питам!
« Отговор #26 -: Август 31, 2010, 10:07:25 pm »
Ми викни баба ти да ти цъка с геройте бре велики играчо!Къде ме видя да се бия в гърдите и да определям АЗ кой е по велик?Къде видя мен или някой от гилдията ни да се меси в чужди битки?Заключвам темата и нека видим в играта кой е по кадърен и на кой му е по голям както се казва ;)

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пак да питам!
« Отговор #27 -: Август 31, 2010, 10:19:31 pm »
Съобщение до всички членове на гилдията:
витя е в града,внимавайте като ходите там *hahaha*Викни баба ти да го набие тоя калпазанин,вместо да треперите цяла гилдия велики играчи!