Автор Тема: Свят 3, категория 4  (Прочетена 1313 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Свят 3, категория 4
« -: Август 31, 2010, 02:14:58 pm »
исках да попитам има ли някой майстор на брони с епичен чук и колко ще ми струва да обработи 2-3-4 рецептички ? ;) >: ???
колко диаманта на удар ще иска дадения занаятчия :) мерси предварително - св.3 к4. герой aHoHuMeH

Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Свят 3, категория 4
« Отговор #1 -: Август 31, 2010, 09:14:40 pm »
В свят 3 едва ли ще варже някой на идеята ти!Дори в свят 2 трудно би станало но не и невъзможно!Моя съвет е да си намериш хубава гилдия и да помогнеш на някое другарче за взимането на този чук,след това евентуално да си поделите ударите някак,3/2 примерно!Доколкото знам малцина имат чука в свят 3 и общо взето мисията ти ми се струва обречена!

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Свят 3, категория 4
« Отговор #2 -: Август 31, 2010, 10:07:03 pm »
аз имам сравнително добра гилдия, която се разраства и е само с българи..всички сме задружни и сме приятели и не ми се ще да се разделям с нея...ще инвестивам каквото мога в нея и се надявам да се съберем "професионалисти" ако мога да ги нарека така  :D явно ще си набавя по няколко 39 ниво рецепти от един и същи вид и един приятел ще ги пробва с жълт чук :)

впрочем гилдията се казва XAHOBETE и който иска и е добър,задружен и НЕ мами да заповяда :) скоро мислим да нападнем някой замък заедно с още 1 гилдия...
« Последна редакция: Септември 05, 2010, 03:12:34 pm от aHoHuMeH »
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.