Автор Тема: щаб  (Прочетена 4239 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
щаб
« -: Септември 04, 2010, 01:09:23 pm »
Категория 5
Level 11 
Бонус +20% , x25%

Доклад за изработката
---------------------------------------
Множител за време на изработката: x8
Изключителна изработка Рядък: 1 пъти
Изключителна изработка Легендарен: 0 пъти
Изключителна изработка Епичен: 0 пъти
Изработен предмет: Пръстенът на скитника
-----
Ниво - 49
Продажна цена - 6000
Ловкост +39
Точност +19
Пуснато злато +28%
Здравина -

мога ли да попитам защо след като сме на максималното ниво точността и пуснатото ми злато са си базовите от рецептата
Boku wa nihongo ga daisuki.

pithtath

  • Гост
Re:щаб
« Отговор #1 -: Септември 04, 2010, 01:55:39 pm »
Вече имаше една подобна тема, не прекалявайте. Обяснено Ви бе, че:
1. Избира се дали да бъде пуснат някакъв атрибут като бонус (това варира достатъчно)
2. Избира се каква да е стойността на този бонус (това също варира задоволително).
Пример - съществуват епични изработки, където няма допълнителен бонус към нито един от базовите атрибути, а и въобще други атрибути като бонус. Тъжно е, когато се получи така.

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:щаб
« Отговор #2 -: Септември 04, 2010, 02:16:19 pm »
Увеличава базовите шансове за създаване на рядък, легендарен и епичен предмет, когато се майсторят бижута.
Последното ниво гарантира 25% бонус към базовите атрибути на изработеното бижу.Написано е върху всяка сграда в щаба за главен занаят ;)
Напълно прав е колегата да се сърди!Написаното  не отговаря на казаното от вас!!! ;D

pithtath

  • Гост
Re:щаб
« Отговор #3 -: Септември 04, 2010, 02:49:38 pm »
25% означава преместване на бонус интервала към по-големи стойности. Например, ако за дадена категория е характерно 12-20 вариране на даден бонус, с тези 25% той става 15-25 за всяка една изработка. Което още означава, че артикулът може да стане с бонус 20 към атрибут без ъпгрейда в щаба и 15 с ъпгрейда в щаба. Случват се и такива неща, но статистически погледнато 25% изиграват своята роля. Надявам се да е станало вече ясно.

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:щаб
« Отговор #4 -: Септември 04, 2010, 02:58:46 pm »
То на нас ни е ясно ама на вас не ви е!"ГАРАНТИРА" 25% към базовите стойности!Когато базовите са да речем по x20 ловкост и точност,следва да даде на тях по 25% а не те да си останат на x20(или поне така пише)!

pithtath

  • Гост
Re:щаб
« Отговор #5 -: Септември 04, 2010, 03:01:57 pm »
Базова стойност е това което Ви е дало като стойност при самата изработка. Ако не е отредило да получите атрибут, а само дроп на злато, ще си получите бонуса само към този дроп. Салса, ти в кой клас си моето момче?

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:щаб
« Отговор #6 -: Септември 04, 2010, 03:08:50 pm »
Съжелявам но и аз съм на мнението на колегата няма да е зле да ви върна въпроса да ви питам Вие в кой клас сте
че не разбирате български да ви дам тълковен речник и да видите какво означава думичката "Гарантира", но вие сте големи
хора и това едва ли ви е нужно - просто когато сте го писали това толкова и сте мислили,  *hihi*
Сега и другото което е - за жалкото че предмета е станал такъв та да ви питам кой определя това "жалко
предметче" компютъра нали така, или самата програма - тези бонуси или постянно трябва да ги има във всеки
един изработен предмет или изобщо да ги няма, "малшанс" определен от компютър - поредната смешка на века,
сигурно той тоя компютър е с изкуствен интелект и сам си избира кога да дойде този "малшанс" и това не е заложено
в програмата му от хора  *hihi*
« Последна редакция: Септември 04, 2010, 03:11:41 pm от Holly Avenger »

Неактивен RayH

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 29
  • Karma: +24/-13
  • митака
    • Профил
Re:щаб
« Отговор #7 -: Септември 04, 2010, 03:12:04 pm »
сега търсих обесненито на Хаос когато преди 6 месеца ние дигнахме щаб Брони в 5 та за съжаление

отон е затрил темата като ми изтри старата ми регистрация
Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш ........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:щаб
« Отговор #8 -: Септември 04, 2010, 03:19:33 pm »
Ниво - 49
Продажна цена - 6000
Ловкост +39
Точност +19
Пуснато злато +28%

25% означава преместване на бонус интервала към по-големи стойности. Например, ако за дадена категория е характерно 12-20 вариране на даден бонус, с тези 25% той става 15-25 за всяка една изработка. Което още означава, че артикулът може да стане с бонус 20 към атрибут без ъпгрейда в щаба и 15 с ъпгрейда в щаба???

Нещо маи маи сам си противоречиш???

Савсем сте се умотали и вие драги ми "професоре" и ставате доста банални с вечното извинение:абе компа така го е изчислил!
А в кой клас съм мойто момче не те валнува,и не си позволявай да ме убиждаш да не вземем да се срещнем някой  ден и да си прехапваш езика!

Неактивен pro_pain

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 180
  • Karma: +20/-53
    • Профил
Re:щаб
« Отговор #9 -: Септември 04, 2010, 03:41:15 pm »
Изработен предмет: Пръстенът на единствения оцелял
-----
Ниво - 49
Продажна цена - 15000
Жизненост +36
Интелект +35
Пуснато злато +32%
Пуснат предмет +18%
Здраве +187
Дух +82
Здравина - 0

Еи такива боклуци излизат с тез 25 % атрибути  :D :D :D :D :D

pithtath

  • Гост
Re:щаб
« Отговор #10 -: Септември 04, 2010, 03:54:36 pm »
Ниво - 49
Продажна цена - 6000
Ловкост +39
Точност +19
Пуснато злато +28%

25% означава преместване на бонус интервала към по-големи стойности. Например, ако за дадена категория е характерно 12-20 вариране на даден бонус, с тези 25% той става 15-25 за всяка една изработка. Което още означава, че артикулът може да стане с бонус 20 към атрибут без ъпгрейда в щаба и 15 с ъпгрейда в щаба???

Да, изработката е рядка все пак, не може да очаквате брой бонуси като за епична такава. А Вие излизате във ваканция.

pithtath

  • Гост
Re:щаб
« Отговор #11 -: Септември 04, 2010, 03:57:07 pm »
Съжелявам но и аз съм на мнението на колегата няма да е зле да ви върна въпроса да ви питам Вие в кой клас сте
че не разбирате български да ви дам тълковен речник и да видите какво означава думичката "Гарантира", но вие сте големи
хора и това едва ли ви е нужно - просто когато сте го писали това толкова и сте мислили,  *hihi*
Сега и другото което е - за жалкото че предмета е станал такъв та да ви питам кой определя това "жалко
предметче" компютъра нали така, или самата програма - тези бонуси или постянно трябва да ги има във всеки
един изработен предмет или изобщо да ги няма, "малшанс" определен от компютър - поредната смешка на века,
сигурно той тоя компютър е с изкуствен интелект и сам си избира кога да дойде този "малшанс" и това не е заложено
в програмата му от хора  *hihi*

Обяснението ми беше изчерпателно и елементарно все пак. Вие също сте излезли във ваканция.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:щаб
« Отговор #12 -: Септември 04, 2010, 04:08:28 pm »
сега търсих обесненито на Хаос когато преди 6 месеца ние дигнахме щаб Брони в 5 та за съжаление

отон е затрил темата като ми изтри старата ми регистрация
И аз я търсех защото редовно я преглеждах, но я няма. Надписът наистина малко заблуждава. Питах правилно го написа, но излезе доста сложно май. Бонусът си го има. Бонусът действа. Не, той не вдига базовите стойности които са заложене в рецептата. Вдига това което ви дава отгоре като атрибути а те както знаем всички обичат да си варират доста. Ако за рецептата на "стрелата" е дала отгоре 20 точки на ловкост с щабът, без него те щяха да са 16 и щеше да стане със 35 ловкост (каквито ти си изкарвал доста ми се струва "стрела"  ;D ) Ако реши да даде максът 20 ловкост отгоре +25% щабът ще стане 25. Това прибавено към базовото на рецептата 19+25=44 (и такива май си изкарвал "стрела"  ;D )

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:щаб
« Отговор #13 -: Септември 04, 2010, 04:21:08 pm »
Като оставим въпроса по темата
искам да попитам и още нещо
защо ми местите темата на 15 места,като темата докладва бъг просто съм се изразил под формата на въпрос.
« Последна редакция: Септември 04, 2010, 04:23:00 pm от burzata_strela »
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:щаб
« Отговор #14 -: Септември 04, 2010, 04:28:08 pm »
ето такива трябва да са бижутата ::)

Доклад за изработката
---------------------------------------
Множител за време на изработката: x8
Изключителна изработка Рядък: 0 пъти
Изключителна изработка Легендарен: 0 пъти
Изключителна изработка Епичен: 1 пъти
Изработен предмет: Амулетът леден къс
-----
Ниво - 49
Продажна цена - 15000
Сила +18
Жизненост +80
Точност +27
Пуснато злато +20%
Пуснат предмет +18%
Boku wa nihongo ga daisuki.